10850 відвідувачів онлайн
1 230 8

Путін використовує їжу як зброю, - представник США Томас-Грінфілд

томас-грінфілд,лінда

Про це пише "Голос Америки", інформує Цензор.НЕТ.

"Цього місяця ми маємо 90-ті роковини Голодомору, який означає смерть від голоду",- зазначила Томас-Грінфілд під час виступу на засіданні Ради з питань нацбезпеки ООН.

Вона підкреслила, що тоді мільйони українських жінок, дітей, чоловіків загинули через жорстку та репресивну політику сталінського режиму, через рукотворний і навмисний голод. Це, за її словами, "стало попередженням" того, що може статися, якщо не стримувати жорстокість і тиранію.

"Але Путін не зважав, він, швидше, надихнувся. Як і Сталін, Путін використовує продовольство як зброю війни. Як і Сталін, Путін вчинив голод і смерть в Україні", - наголосила глава Місії США при ООН.

Томас-Грінфілд також наголосила: Росія веде війну не лише проти народу України, "вона також веде війну проти вразливих верств населення в усьому світі, які залежать від експорту продовольства з України".

За словами посолки США при ООН, Путін сподівається, що, враховуючи кількість криз, з якими сьогодні зіштовхнувся світ - Судан, Сирія, Ємен, Ізраїль, Газа - країни забудуть про тяжке становище українського народу. Проте Томас-Грінфілд запевнила, що Сполучені Штати продовжуватимуть підтримувати Україну у боротьбі за свободу проти російської агресії як зараз, так і в майбутньому. Вона закликала колег не дозволити Росії зневажати Статут ООН.

"Ми не повинні дозволити Росії безкарно здійснювати воєнні злочини, продовжувати використовувати їжу як зброю та завдавати стільки болю та страждань Україні. Давайте ми всі будемо з українським народом стільки, скільки буде потрібно, поки сім’ї не возз’єднаються, поки діти не повернуться до школи, а люди повернуться додому. І поки не буде забезпечено справедливий і всеосяжний мир, відповідно до Статуту ООН", - фіналізувала вона.

Завантаження...