9273 відвідувача онлайн
4 031 29

Рада підтримала законопроєкт про англійську мову. Дубляж фільмів залишили

мова,english,англійська

Верховна Рада підтримала проєкт закону про надання англійській мові статусу мови міжнародного спілкування. Дублювання фільмів буде збережене.

Про це повідомив народний депутат "Голосу" Ярослав Железняк, інформує Цензор.НЕТ.

Законопроєкт №9432 про застосування англійської мови, поданий президентом Володимиром Зеленським, Рада підтримала в першому читанні. "За" проголосували 278 депутатів.

Законопроєкт передбачає офіційне закріплення статусу англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування.

Норму про показ англомовних фільмів у кінотеатрах мовою оригіналу з субтитрами українською виключили із законопроєкту рішенням комітету Ради.

Згідно із законопроєктом, англійською мають володіти особи, які претендують на посади:

  • державної служби категорії "А";
  • державної служби категорій "Б" і "В", перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України;
  • голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників;
  • військовослужбовців офіцерського складу, які проходять військову службу за контрактом, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України;
  • поліцейських середнього та вищого складу Національної поліції України, посад начальницького складу інших правоохоронних органів, посад начальницького складу служби цивільного захисту, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України;
  • прокурорів;
  • у податкових та митних органах, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України;
  • керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, перелік яких встановлюється Кабінетом міністрів України.

Кандидати на визначені посади мають складати тест на рівень володіння англійською. Іспит організовує Міністерство освіти і науки, він буде безоплатним для громадян України.

Складати іспит можна необмежену кількість разів, але не частіше, ніж раз на чотири місяці.

"Трансформація статусу англійської мови в Україні - це необхідність і стратегічний крок до повноцінного членства нашої держави в ЄС, адже знання англійської мови - ключова компетенція в умовах глобалізаційних змін", - йдеться в тексті законопроєкту.

Топ коментарі
+8
Щоб зайвий раз нагадати, що українська мова, а відтак Україна та українці є неповноцінними.
показати весь коментар
22.11.2023 12:41 Відповісти
+8
Англомовні фільми з субтитрами українською - це був би взагалі абсурд.
Придбати квиток і сходити до кінотеатру, щоб...
...почитати дрібний шрифт замість перегляду фільму?
показати весь коментар
22.11.2023 12:59 Відповісти
+5
Не так, это изображение бурной деятельности для патриотов (ну как зелебобики себе это представляют), а на самом деле их цель не защита Украины и всего украинского, а разрушение этого. Вот уже зеледент и про майдан заговорил. Что мешает наиболее активным проукраинским студентам прислать СМСки о зборе на майдане, а потом прислать туда якобы "ветеранов" в украинском пикселе? Кажется безумным предположением? Я в 2019 году тоже считал безумным предположением что прийдет такая прорабссейсская власть. На скандалы в этой власти не хватает пальцев рук и ног всех вместе взятых моих соседей по подъезду девятиэтажки...
показати весь коментар
22.11.2023 12:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Эгейнтугезе...
показати весь коментар
22.11.2023 12:38 Відповісти
Так зновуразом i не вимикалося, раньше - это была ловля блох у светлых горизонтов, нынче - асфальто-бетонные сказки о светлом ЕС с НАТой за цiЄЇ влади.
.
показати весь коментар
22.11.2023 13:01 Відповісти
После запятой согласен на100%...
показати весь коментар
22.11.2023 13:04 Відповісти
Тю, та шо при СССР , шо сейчас были и есть все те же 73%
показати весь коментар
22.11.2023 15:12 Відповісти
Стосовно до запятой - зновуразом... Чи вы механически затрындел, мол, againtogether ?
показати весь коментар
22.11.2023 15:15 Відповісти
Сарказм був)...
показати весь коментар
22.11.2023 15:26 Відповісти
Ну и нафига была нужна возня с этим ненужным законороектом, если все осталось практически как и было?
показати весь коментар
22.11.2023 12:39 Відповісти
Щоб зайвий раз нагадати, що українська мова, а відтак Україна та українці є неповноцінними.
показати весь коментар
22.11.2023 12:41 Відповісти
Не так, это изображение бурной деятельности для патриотов (ну как зелебобики себе это представляют), а на самом деле их цель не защита Украины и всего украинского, а разрушение этого. Вот уже зеледент и про майдан заговорил. Что мешает наиболее активным проукраинским студентам прислать СМСки о зборе на майдане, а потом прислать туда якобы "ветеранов" в украинском пикселе? Кажется безумным предположением? Я в 2019 году тоже считал безумным предположением что прийдет такая прорабссейсская власть. На скандалы в этой власти не хватает пальцев рук и ног всех вместе взятых моих соседей по подъезду девятиэтажки...
показати весь коментар
22.11.2023 12:57 Відповісти
Хто б вже тільки не ******, тільки не Віктор Хведорович, може варто уві, умі, увікмн, увіммммкнути залишки мізків, які збереглися після удару вінком по незахищеній шапкою голівці 🤗🤔🧐😁😝😝😝😝😝😝😜🤪 До речі, пане проффффесоре околовсячєскіх наук, невже ви не володієте мовою Шекспіра і Байрона, дивно, а як же ви здали кандидатський мінімум після закінчення аспірантури, в радянські часи це б не вийшло, а фєня на держекзамені в аспірантурі не конала
показати весь коментар
22.11.2023 13:52 Відповісти
.... всіх, хто підпадає а мову не знає - знімуть із посад (потрібно проплатити буде)
показати весь коментар
22.11.2023 12:43 Відповісти
Так снимут или проплатят?
показати весь коментар
22.11.2023 12:45 Відповісти
Та вони українську як-небудь знають...
Совкодрочений термін "Читаю зі словником" залишиться ще надовго
показати весь коментар
22.11.2023 13:05 Відповісти
Чергове ІБД. Вони працюють...
показати весь коментар
22.11.2023 12:56 Відповісти
Кто-то хотел протолкнуть фильмы на английском. Чтобы приобщить народ к цивилизации. Не получилось. Подумали ну и фиг с ним.
показати весь коментар
22.11.2023 13:14 Відповісти
Англія буде дуже рада слухати наш ************.
показати весь коментар
22.11.2023 12:40 Відповісти
Англомовні фільми з субтитрами українською - це був би взагалі абсурд.
Придбати квиток і сходити до кінотеатру, щоб...
...почитати дрібний шрифт замість перегляду фільму?
показати весь коментар
22.11.2023 12:59 Відповісти
Ха! А ви уявіть, який би це був удар кованим сапогом по яйцях індустрії? Буквально тисячі людей залишилися би тупо без роботи...
показати весь коментар
22.11.2023 13:14 Відповісти
Доречі, дуже непоганий метод вивчення мови
показати весь коментар
22.11.2023 14:45 Відповісти
Так, вдома. При перегляді піратської копії
Купувати для цього квиток у кіно - рідкісний мазохізм.
показати весь коментар
22.11.2023 14:51 Відповісти
Единственный значимый пункт исключили. Или они вправду верят что менты и прокуроры начнут учить английский.
показати весь коментар
22.11.2023 13:10 Відповісти
Можливо їхні діти вже вчаться в кембріджах. Ось і прийдуть на взамін батьків.
показати весь коментар
22.11.2023 13:21 Відповісти
Та яка англійська?! 3/4 чинуш української не знають! А тут їм хочуть запхати у голову Present Perfect з Present Continuous!
показати весь коментар
22.11.2023 13:29 Відповісти
Фсьо правильно!
В усіх має від зубів відскакувати, що "Ландон із зе кепітал оф Грейт Бритн"!
показати весь коментар
22.11.2023 13:33 Відповісти
Все робиться для того щоб забули що українська -це державна мова.
показати весь коментар
22.11.2023 13:48 Відповісти
Англійська й так міжнародна за замовчуванням. для цього законопроекти ніякі не потрібні. А от хто намагався запхати українську десь під шконку - оце питання. Ми - не колонія заходу, щоб на англійській спікати, в нас є своя державна мова. Краще б українську популяризували серед населення, щоб російськомовні бажали її вивчати, і не було приводу для різних фсбшних фаріонш.
показати весь коментар
22.11.2023 14:30 Відповісти
А москвороти українську в школі не вчили? Кого не спитай: українську мову знаю але говорити не буду, ги-ги. Докази є, що Фаріон кацапський агент?
показати весь коментар
22.11.2023 16:51 Відповісти
Цей закон антиконституційний, адже за законами України українці не забовязані знати іноземні мови.
показати весь коментар
22.11.2023 16:53 Відповісти