5561 відвідувач онлайн
4 152 19

У РФ нестача кваліфікованої робочої сили, мігрантів відправляють на війну, - ISW

рф,мігранти,робітник

Росія стикнулася з серйозними проблемами у сфері трудової міграції на тлі непослідовної та суперечливої політики Кремля, яка позбавляє росіян, що втекли з РФ, та трудових мігрантів стимулів до роботи в країні, водночас намагаючись збільшити російський промисловий потенціал та чисельність збройних сил.

Про це пишуть аналітики Інституту вивчення війни (ISW), інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що Росія надалі стикається з дефіцитом робочої сили, а Кремль позбавляє росіян, що втекли з Росії, та трудових мігрантів стимулів до роботи в країні.

Так, голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін 25 листопада заявив, що багато росіян, які покинули Росію через повномасштабне вторгнення в Україну, повертаються до Росії, оскільки не змогли знайти роботу за кордоном.

Володін попередив, що Росія не "чекає їх з розпростертими обіймами", і заявив, що вони "зрадили Росію, родичів і друзів".

Один відомий російський блогер погодився із заявами Володіна, але зазначив, що Росія продовжує стикатися з гострою нестачею кваліфікованої робочої сили, і охарактеризував кількість росіян, які повертаються, як "катастрофічно малу".

Пропагандист додав, що нестача робочої сили збільшила кількість мігрантів, які шукають роботу в Росії, і критикував російську владу за їх "політику відкритих дверей" щодо міграції.

"Схоже, що російський уряд намагається поєднати неузгоджені та конкуруючі цілі, віддаючи пріоритет мобілізації, щоб відправити робочу силу на передову, одночасно впроваджуючи політику, яка обмежує перспективи мігрантів працювати в Росії", - підкреслили в ISW.

Крім того, російські правоохоронні органи також примушують мігрантів як з російським громадянством, так і без громадянства до російської військової служби, що ще більше зменшує здатність мігрантів поповнювати робочу силу в РФ.

"Непослідовна та суперечлива політика Кремля спрямована на досягнення взаємосуперечливих цілей: зменшити негативні наслідки для внутрішньої російської робочої сили, одночасно позбавляючи мігрантів стимулів працювати в Росії та заохочуючи росіян повертатися з-за кордону, не надаючи їм можливості працювати і намагаючись залучити їх до участі у війні, від якої вони втекли. Однак погана реалізація цієї політики не створила жодних явних чи неминучих загроз російській економіці, чи військовим зусиллям на цей момент", - підкреслили в ISW.

Топ коментарі
+9
Вся суть новини в останньому реченні
показати весь коментар
27.11.2023 07:50 Відповісти
+4
Кацапи повертаються в Росію не тому, що вони такі "патріоти" Просто вони (як завжди) "полезли со свиным рылом в калашный ряд"! Про них можна сказать словами когось з французських "просвітителів" часів Реставрації : "Вони нічого не забули і нічому не навчилися!" (Так він сказав про французських дворян, які пересиділи Революцію та Імперію у Великобританії і повернулися до Франції з Людовіком 18-тим ) Ці теж такі самі Вони приїхали в Грузію, Казахстан та Узбекистан і думали, що вони приїхали в "саветские республики", де вони - "старшие братья", а навкруги них - "чурки нерусские"! А коли зіткнулися зі зневагою, (а то - й відкритою неприязню) - "апешили" : "Как эта так? Нас тут считают "втарым сортам?!!!" Вони ж до такого не звикли!
показати весь коментар
27.11.2023 08:00 Відповісти
+4
Мені цікаво почути аналіз від наших експердів про забезпеченість в Україні кваліфікованою силою і «успішну» мобілізацію. За рашку я взагалі не переживаю, бо якщо вони почнуть мобілізувати як в Україні, то зможуть набрати мільйони кацапів.

Українські жінки замінюють у шахтах чоловіків, які пішли на фронт: фоторепортаж із-під землі

22 листопада 2023, 21:26Вперше в історії вугільної галузі в Україні дозволили жінкам працювати під землею

https://www.radiosvoboda.org/a/********-vuhilni-shakhty-zhinky-viyna/32695783.html
показати весь коментар
27.11.2023 08:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вся суть новини в останньому реченні
показати весь коментар
27.11.2023 07:50 Відповісти
Мігоантів кацапи відправляють до Фінляндії, Норвегії та Швеції. Почитайте Ilta Sanomat. Місцеві у шоці від навали. Лізуть по лісах, озерах замерших, пішком та на велосипедах
показати весь коментар
27.11.2023 08:37 Відповісти
До сраки нам рузьге проблеми!
Не збираємось ми "слідкувати за вашою рукою"!
показати весь коментар
27.11.2023 07:52 Відповісти
показати весь коментар
27.11.2023 08:18 Відповісти
Мені от теж незрозумілі такі новини. Україна сидить на дотаціяїх заходу. На наступний рік треба 41 млрд. Держборг в наступному році буде на рівні 100 відсотків. З демографією практично катастрофа. А нас заспокоюють що в кацапів гостарбайтерів не вистачає.
показати весь коментар
27.11.2023 09:37 Відповісти
не шатайте лодку
не на часи
А вообще ,последние новости идут из разряда вонусоседакоровасдохла. Такая себе мотивационная ерунда.
Ну а по нам - требуются ВЕЗДЕ, никто не идет там где в белую, по понятным причинам.
показати весь коментар
27.11.2023 10:07 Відповісти
істотам, у яких немає економіки, насцяти на це все. Головне завдання - знищити українців будь-якою ціною.
показати весь коментар
27.11.2023 08:19 Відповісти
Стаття ні про що.
показати весь коментар
27.11.2023 08:26 Відповісти
Та пох, свинособаки будуть кору дуба гризти, але за путіна підуть здихати в окопи. Це, як наші зебіли і оманський ішак
показати весь коментар
27.11.2023 08:26 Відповісти
З мігрантів цей найнижчий гатунок біосміття за нікчемний папірець з обіцянками перетворюються в найманих вбивць, тобто героєф расии
показати весь коментар
27.11.2023 08:35 Відповісти
Кацапи не змогли знайти роботу в ЄС? Так в ЄС є багато робіт які не потребують кваліфікації
Але кацапи на такі роботи не підуть бо високо себе цінують
Думають що якщо є кацапський диплом то вони затребувані?
На гарних посадах в ЄС працюють місцеві
А ті хто туди їде повині розраховувати на погані роботи
Чомусь українці можуть роками працювати за кордоном на жахливих роботах
І добре що кацапи повертаються назад
Бо Європа не для них
показати весь коментар
27.11.2023 08:40 Відповісти
московити хоч і тупі але ви правильно сказали--високо себе цінують ..
показати весь коментар
27.11.2023 08:45 Відповісти
У нас ситуація тоже не айс
показати весь коментар
27.11.2023 08:45 Відповісти
московити пруть на війну то емігрантів то зеків а наші зеки хрен куди підуть ...сидять в теплих бараках та ще їх і охороняють
показати весь коментар
27.11.2023 08:47 Відповісти
Найбільше дивують пару мільйонів українців, які нормально собі сидять на паРаші, працюють.
показати весь коментар
27.11.2023 09:04 Відповісти
То вже не українці, лише назва.
показати весь коментар
27.11.2023 09:11 Відповісти