3789 відвідувачів онлайн

Військова та фінансова підтримка України має "екзистенційне значення" для Європи, - Шольц

олаф,шольц

Канцлер Німеччини Олаф Шольц заявив, що військова та фінансова підтримка має життєво важливе значення для Європи. Допомога буде збережена, попри проблеми із держбюджетом Німеччини.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на The Guardian.

"Ми продовжуватимемо надавати цю підтримку доти, поки це необхідно. Ця підтримка має екзистенційне значення. Для України… але і для нас у Європі", - наголосив Шольц у Бундестазі.

Канцлер Німеччини зазначив, що неможливо уявити, "які ще серйозніші наслідки мала б для нас перемога Путіна в цій війні".

За словами Шольца, Німеччина була одним з найбільших прихильників України разом зі США, постачаючи Києву зброю.

Він заявив, що було б "серйозною, непробачною помилкою нехтувати модернізацією нашої країни" з огляду на проблеми, з якими стикається Німеччина, включаючи боротьбу з наслідками війни Росії з Україною та боротьбу зі зміною клімату.

"Тільки якщо Німеччина модернізується, ми зможемо потужно реагувати на непередбачені кризи в майбутньому", - додав канцлер.

Топ коментарі
+4
Ні, тоді вони поохають, сумно покачають головою і повернуться до бізнесу ас южуал з паРАшею. А що буде з Україною - та їх те не цікавить.
показати весь коментар
28.11.2023 13:17 Відповісти
+3
залатиє слава... а де дії? коли вже "перевернете небо й землю"? чекаєте, доки бойових резерв українців буде винищено? кого потім в танк посадите - жирного уклоніста, чиновника, мента?
показати весь коментар
28.11.2023 12:56 Відповісти
+2
Іди на#уй
показати весь коментар
28.11.2023 13:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Другими словами где то в другой галактике. Таурус давай.
показати весь коментар
28.11.2023 12:56 Відповісти
екзистенціалізм - це не про іншу галактику, а про шось унікальне, що йде в розріз правилам.

і тут з Шольцом можна посперечатися, бо якщо для Заходу підтримка країни, яка бореться проти згвалтування західних цінностей - це щось екзистенціальне, а не звичне, то виникають питання в прихильності Заходу своїм же цінностям
показати весь коментар
28.11.2023 13:02 Відповісти
екзистенціалізм то якби "базове". "засадниче", але аж ніяк не унікальне.
показати весь коментар
28.11.2023 13:16 Відповісти
все базове, але не все базове екзистенційне.
показати весь коментар
28.11.2023 13:21 Відповісти
Ну ви ж знаєте - це шольце. Не може не пошольцювати. Дасть як миленький. Тільки треба делікатно потиснути на нього. Гепарди, Леопарди, Панцергаубиців він надав під тиском
показати весь коментар
28.11.2023 13:33 Відповісти
По попке его шлепнуть?))
показати весь коментар
28.11.2023 14:26 Відповісти
Тільки дуже дипломатично
показати весь коментар
28.11.2023 14:32 Відповісти
залатиє слава... а де дії? коли вже "перевернете небо й землю"? чекаєте, доки бойових резерв українців буде винищено? кого потім в танк посадите - жирного уклоніста, чиновника, мента?
показати весь коментар
28.11.2023 12:56 Відповісти
А чого у вас є жирні уклоністи і менти, а не поліція? Які претензії до Шольца? Аж смішно стає, ви у зеленського про усе запитайте,
показати весь коментар
28.11.2023 13:03 Відповісти
Іди на#уй
показати весь коментар
28.11.2023 13:18 Відповісти
Ні, тоді вони поохають, сумно покачають головою і повернуться до бізнесу ас южуал з паРАшею. А що буде з Україною - та їх те не цікавить.
показати весь коментар
28.11.2023 13:17 Відповісти
А вас цікавить? Бо писати і реально щось робити це теж охання. Там учора було які заводи України оснащують потреби авіації орків.
показати весь коментар
28.11.2023 14:36 Відповісти
А ви чого на українські сайти лізете, якщо в Німеччину звалили? У вас немає тут жодного морального права щось вякати, отже - висловлюйтеся про дії своєї країни на своїх сайтах. А тут пельку стуліть.
показати весь коментар
28.11.2023 14:41 Відповісти
О,у вас є моральні права щось комусь говорити після 2019 року? Та чи і українка ти,якщо таке пишеш. Сміття
показати весь коментар
28.11.2023 14:44 Відповісти
Шольц , ти кращій.
Добрий приклад , як із ліверної ковбаси стати бандерівцем.
показати весь коментар
28.11.2023 13:19 Відповісти
300 тисяч осіб отримали нагородну зброю. Всі вони мають служити в війську в обовязковому порядку. І це має бути на рівні Закону.
показати весь коментар
28.11.2023 13:46 Відповісти
чим це обгрунтовано?
показати весь коментар
28.11.2023 14:08 Відповісти
Канцлер Німеччини зазначив, що неможливо уявити, "які ще серйозніші наслідки мала б для нас перемога Путіна в цій війні". - Саме тому, що касір завербованої Меркель Шольц, не може собі "німецьку стіну,сторожові вежі і "а на вишке високой бєзразлічний чекіст" .як і лай совкових псів,колючий дріт і т.д.котра розділяла Берлін і фріцляндію на дві частини .саме тому і затримується Німеччиною ,як важлива для України війскова допомога ,так і фінансова...
показати весь коментар
28.11.2023 14:09 Відповісти
І саме тому він блокує допомогу Україні, влаштувавши катавасію на 60 млрд€ в Бундестазі за підтримки Верховного Суду.
Слова взагалі не розходяться з ділами
показати весь коментар
28.11.2023 15:09 Відповісти
Вже отямилися, чи тільки вдають?
показати весь коментар
28.11.2023 16:54 Відповісти