7298 посетителей онлайн

Военная и финансовая поддержка Украины имеет "экзистенциальное значение" для Европы, - Шольц

олаф,шольц

Канцлер Германии Олаф Шольц заявил, что военная и финансовая поддержка имеет жизненно важное значение для Европы. Помощь будет сохранена, несмотря на проблемы с госбюджетом Германии.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на The Guardian.

"Мы будем продолжать оказывать эту поддержку, пока это необходимо. Эта поддержка имеет экзистенциальное значение. Для Украины… но и для нас в Европе", - подчеркнул Шольц в Бундестаге.

Канцлер Германии отметил, что невозможно представить, "какие еще более серьезные последствия имела бы для нас победа Путина в этой войне".

По словам Шольца, Германия была одним из самых больших сторонников Украины вместе с США, поставляя Киеву оружие.

Он заявил, что было бы "серьезной, непростительной ошибкой пренебрегать модернизацией нашей страны", учитывая проблемы, с которыми сталкивается Германия, включая борьбу с последствиями войны России с Украиной и борьбу с изменением климата.

"Только если Германия модернизируется, мы сможем мощно реагировать на непредвиденные кризисы в будущем", – добавил канцлер.

Топ комментарии
+4
Ні, тоді вони поохають, сумно покачають головою і повернуться до бізнесу ас южуал з паРАшею. А що буде з Україною - та їх те не цікавить.
показать весь комментарий
28.11.2023 13:17 Ответить
+3
залатиє слава... а де дії? коли вже "перевернете небо й землю"? чекаєте, доки бойових резерв українців буде винищено? кого потім в танк посадите - жирного уклоніста, чиновника, мента?
показать весь комментарий
28.11.2023 12:56 Ответить
+2
Іди на#уй
показать весь комментарий
28.11.2023 13:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Другими словами где то в другой галактике. Таурус давай.
показать весь комментарий
28.11.2023 12:56 Ответить
екзистенціалізм - це не про іншу галактику, а про шось унікальне, що йде в розріз правилам.

і тут з Шольцом можна посперечатися, бо якщо для Заходу підтримка країни, яка бореться проти згвалтування західних цінностей - це щось екзистенціальне, а не звичне, то виникають питання в прихильності Заходу своїм же цінностям
показать весь комментарий
28.11.2023 13:02 Ответить
екзистенціалізм то якби "базове". "засадниче", але аж ніяк не унікальне.
показать весь комментарий
28.11.2023 13:16 Ответить
все базове, але не все базове екзистенційне.
показать весь комментарий
28.11.2023 13:21 Ответить
Ну ви ж знаєте - це шольце. Не може не пошольцювати. Дасть як миленький. Тільки треба делікатно потиснути на нього. Гепарди, Леопарди, Панцергаубиців він надав під тиском
показать весь комментарий
28.11.2023 13:33 Ответить
По попке его шлепнуть?))
показать весь комментарий
28.11.2023 14:26 Ответить
Тільки дуже дипломатично
показать весь комментарий
28.11.2023 14:32 Ответить
залатиє слава... а де дії? коли вже "перевернете небо й землю"? чекаєте, доки бойових резерв українців буде винищено? кого потім в танк посадите - жирного уклоніста, чиновника, мента?
показать весь комментарий
28.11.2023 12:56 Ответить
А чого у вас є жирні уклоністи і менти, а не поліція? Які претензії до Шольца? Аж смішно стає, ви у зеленського про усе запитайте,
показать весь комментарий
28.11.2023 13:03 Ответить
Іди на#уй
показать весь комментарий
28.11.2023 13:18 Ответить
Ні, тоді вони поохають, сумно покачають головою і повернуться до бізнесу ас южуал з паРАшею. А що буде з Україною - та їх те не цікавить.
показать весь комментарий
28.11.2023 13:17 Ответить
А вас цікавить? Бо писати і реально щось робити це теж охання. Там учора було які заводи України оснащують потреби авіації орків.
показать весь комментарий
28.11.2023 14:36 Ответить
А ви чого на українські сайти лізете, якщо в Німеччину звалили? У вас немає тут жодного морального права щось вякати, отже - висловлюйтеся про дії своєї країни на своїх сайтах. А тут пельку стуліть.
показать весь комментарий
28.11.2023 14:41 Ответить
О,у вас є моральні права щось комусь говорити після 2019 року? Та чи і українка ти,якщо таке пишеш. Сміття
показать весь комментарий
28.11.2023 14:44 Ответить
Шольц , ти кращій.
Добрий приклад , як із ліверної ковбаси стати бандерівцем.
показать весь комментарий
28.11.2023 13:19 Ответить
300 тисяч осіб отримали нагородну зброю. Всі вони мають служити в війську в обовязковому порядку. І це має бути на рівні Закону.
показать весь комментарий
28.11.2023 13:46 Ответить
чим це обгрунтовано?
показать весь комментарий
28.11.2023 14:08 Ответить
Канцлер Німеччини зазначив, що неможливо уявити, "які ще серйозніші наслідки мала б для нас перемога Путіна в цій війні". - Саме тому, що касір завербованої Меркель Шольц, не може собі "німецьку стіну,сторожові вежі і "а на вишке високой бєзразлічний чекіст" .як і лай совкових псів,колючий дріт і т.д.котра розділяла Берлін і фріцляндію на дві частини .саме тому і затримується Німеччиною ,як важлива для України війскова допомога ,так і фінансова...
показать весь комментарий
28.11.2023 14:09 Ответить
І саме тому він блокує допомогу Україні, влаштувавши катавасію на 60 млрд€ в Бундестазі за підтримки Верховного Суду.
Слова взагалі не розходяться з ділами
показать весь комментарий
28.11.2023 15:09 Ответить
Вже отямилися, чи тільки вдають?
показать весь комментарий
28.11.2023 16:54 Ответить