8627 відвідувачів онлайн
1 021 10

Члени НАТО підтримують Україну на шляху вступу до альянсу, - Столтенберг

столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що країни організації, як і раніше, підтримують плани вступу України до Північноатлантичного альянсу.

"Союзники підтвердили свою рішучість підтримувати Україну на її шляху до НАТО, а також висловили їй свою непохитну підтримку", - сказав генсек альянсу у вівторок на пресконференції в Брюсселі після першого дня наради міністрів закордонних справ держав-членів НАТО, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

За його словами, останніми днями було зроблено важливі заяви на підтримку Києва. Зокрема, Німеччина пообіцяла надати наступного року на оборону України 8 млрд євро, а Нідерланди - понад 2 млрд євро. Румунія, продовжив він, відкрила навчальний центр для українських пілотів винищувачів F-16.

"Союзники, зокрема США і Фінляндія, відправляють більше засобів протиповітряної оборони й більше боєприпасів. Двадцять союзників створили коаліцію з протиповітряної оборони для України", - повідомив Столтенберг.

Він додав, що так НАТО "дає зрозуміти Росії, що наша підтримка не ослабне".

Топ коментарі
+3
какая вкусная морковка
показати весь коментар
28.11.2023 19:07 Відповісти
+2
Члени НАТО підтримують Україну

Як?
Водять попід руки чи підпирають з боків паличками?
показати весь коментар
28.11.2023 19:01 Відповісти
+1
Мысленно с вами
показати весь коментар
28.11.2023 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Члени НАТО підтримують Україну

Як?
Водять попід руки чи підпирають з боків паличками?
показати весь коментар
28.11.2023 19:01 Відповісти
Шлють проміння підтримки
показати весь коментар
28.11.2023 19:17 Відповісти
какая вкусная морковка
показати весь коментар
28.11.2023 19:07 Відповісти
Мысленно с вами
показати весь коментар
28.11.2023 19:08 Відповісти
гав-гав,,, -- А Все йде за планом!,
показати весь коментар
28.11.2023 19:14 Відповісти
Тягають кота за хвоста. Бiдний кiт (народ)
показати весь коментар
28.11.2023 19:34 Відповісти
Пішли ви ..... зі своєю ,,підтримкою" на шляху.....! Щоб вже у вас такий ,,шлях" настав! Лицемірні боягузи!
показати весь коментар
28.11.2023 19:37 Відповісти
Як що в мене все гаразд з пам'ятю угорці, словаки та турки в НАТО. І як же вони підтримують Україну?
показати весь коментар
28.11.2023 19:47 Відповісти
Столтенберг в НАТО,Такий самий3,14стабол як "зе" в Україні Аце що ???- https://censor.net/ua/news/3458295/****************************************************************************************************
показати весь коментар
28.11.2023 19:59 Відповісти
В который раз и настойчиво предлагаю. И именно события с Израилем это подтвердили. У запада и у нас два варианта. Других нет. Или нас принимают в НАТО сегодня или возвращаем статус страны с ЯО. ЕС это иное. Потом. Яо тактическое. Или ноги будут о нас вытирать до бесконечности, пока мы все не закончимся. К этому идёт.
показати весь коментар
29.11.2023 08:11 Відповісти