6383 відвідувача онлайн
1 199 10

Визначено 1102 громади, в яких є послуги у сфері ментального здоров’я, - Шмигаль

шмигаль,рінкевич

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланнням на пресслужбу КМУ, про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Наприклад, у сфері освіти така можливість є у 87% громад України. Але у сфері соціального захисту показник покриття послугами сягає лише 27%. Після аудиту кількості слід провести аудит якості цих послуг. Необхідно зрозуміти, чого не вистачає для того, щоб захист ментального здоров'я був дієвим та ефективним", - повідомив Шмигаль під час засідання міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров'я.

У засіданні також узяла участь перша леді України Олена Зеленська, яка зазначила, що 2024 рік має стати роком максимального поширення проєктів у сфері ментального здоров'я у регіонах, щоб "психологічні послуги дійшли до кожного українця, хоч би як віддалено від великих міст він жив".

У свою чергу глава українського уряду наголосив, що "фокус роботи уряду та міністерств - це присутність контексту ментального здоров'я в усіх політиках, де людина взаємодіє з державою".

Топ коментарі
+3
Ментально здорові люди ніколи в житті би не проголосували за зелепуха
показати весь коментар
28.11.2023 20:11 Відповісти
+3
Ментальне здоров'я - це здоров'я ментів!
)))
І то правда: з огляду на їхні гладкі та червоні пики, мимоволі позаздриш іхньому ж здоров'ю. Ментальному!
)))
показати весь коментар
28.11.2023 20:17 Відповісти
+1
щоб "психологічні послуги дійшли до кожного українця, хоч би як віддалено від великих міст він жив"

А чому про гроші тому самому українцю стісняєтеся?
показати весь коментар
28.11.2023 20:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
щоб "психологічні послуги дійшли до кожного українця, хоч би як віддалено від великих міст він жив"

А чому про гроші тому самому українцю стісняєтеся?
показати весь коментар
28.11.2023 20:06 Відповісти
Луценко - "Шмиыгаль-це той, хто працює у Ермака шмигалем!"
показати весь коментар
28.11.2023 20:10 Відповісти
Ментально здорові люди ніколи в житті би не проголосували за зелепуха
показати весь коментар
28.11.2023 20:11 Відповісти
Клоунеса
показати весь коментар
28.11.2023 20:11 Відповісти
Від себе ще додам ... А хто такий міністр закордонних справ України - "Фаховий дипломат на побігушках у Януковичевсько-ПРокремлівського рішали Єрмака ".
показати весь коментар
28.11.2023 20:12 Відповісти
Ментальне здоров'я - це здоров'я ментів!
)))
І то правда: з огляду на їхні гладкі та червоні пики, мимоволі позаздриш іхньому ж здоров'ю. Ментальному!
)))
показати весь коментар
28.11.2023 20:17 Відповісти
То тому якусь шарлатанку нагородили? Вона піклувалася "ментальним здоров'ям" нації?
До речі: а в якому сенсі цей "прахфесіанал" вживає слово "ментальний"? Може воно плутає поняття "психіка" і "менталітет"?
Я, звісно, можу помилятися, але словосполучення "ментальне здоров'я" - наживка шахраїв з кагорти "очисників аури", "астральних чаклунів", "космоконтактерів" та інших нероб. Навіть конотопські відьми та мольфари такого не роблять - не хочуть бруднитися шахрайством та невіглаством...
показати весь коментар
28.11.2023 20:21 Відповісти
Андрій Смолій:
Уряд вирішив ЗНИЩИТИ УКРАЇНСЬКУ МОВУ під гаслами «євроінтеграції». Повний треш відбувається в Україні.
Влада знов пішла катком на українську мову та намагається знищити практично всі зародки українізації на телебаченні, радіо, у книговидавництві та освіті.
До Верховної Ради поданий УРЯДОВИЙ законопроект https://www.youtube.com/hashtag/10288 #10288 , який має нібито «захистити найменшини» (а вони у нас не захищені, серйозно?), а реально - знищити більшість здобутків щодо української мови. Відповідно, по суті - повернути МОВУ ОКУПАНТА в усіх сфери життя країни, тобто просунути масову русифікацію країни.
Ось лише деякі пункти із ганебного законопроекту:
- телеканали та радіостанції зможуть мовити українською не 90% (як це передбачено Законом зараз), а лише 30%. Решта - можна мовою нацменшин. Ви самі розумієте яка це буде мова. - в Законі знищується саме поняття «україномовна програма» чи «україномовний фільм», бо це все можна буде транслювати «мовою нацменшин». Зрозуміло, це буде саме РОСІЙСЬКА. - знищується україномовне книговидавництво. Фактично вимога про 50% накладів чи продажів книг українською - БУДЕ ЛІКВІДОВАНА, адже все це можна буде видавати «мовою нацменшин». - книгарня може назватись «книгарнею нацменшин», і там можна буде 100% продавати НЕ українською. - аналогічна ситуація щодо реклами «для нацменшин». Тобто це теж пропонується робити НЕ українською. І це ще не все.
Знищується освіта українською мовою для нацменшин. Фактично, нацменшини можуть і НЕ вчити практично жодних предметів українською. Школу можна назвати «для нацменшин» і вуаля. Українська буде мати лише 3-4 предменти.
показати весь коментар
28.11.2023 23:45 Відповісти