9867 відвідувачів онлайн
2 111 25

Умєров - до учасників IT-коаліції: Війну виграють технології, вони забезпечать нам перевагу

умєров

У Києві під головуванням міністра оборони Рустема Умєрова відбулася зустріч із військовими аташе у межах IT-коаліції. Участь у заході взяли представники понад 30 країн-учасниць Контактної групи з питань оборони України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України, передає Цензор.НЕТ.

"Війну виграють технології. Росіяни можуть мобілізовувати для мʼясних штурмів мільйони, а їхні заводи за Уралом працюють в три зміни. Але нашу перевагу забезпечать асиметричні відповіді і вони можливі завдяки інноваціям, які вже працюють. Ми винаходимо технології, тестуємо, масштабуємо їх. А з вашою допомогою ми зможемо робити це швидше і більше", – звернувся Умєров до учасників заходу.

Своєю чергою заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко зазначила під час виступу, що ініціатива ІТ-коаліції покликана забезпечити необхідну цифрову основу для підтримки розгортання будь-яких нових технологічних рішень.

"Україна фактично вже стала бойовим майданчиком для тестування низки військових рішень. Хочу заохотити вас користуватися цією можливістю. Весь світ має бути готовий до використання технологій у будь-які війні. І Україна має можливість надати вам цю експертизу, ці можливості, ці платформи для того, щоб ви стали частиною нашої перемоги. Перемоги у війні технологій", – зазначила Черногоренко.

Успішним прикладом української розробки та інтеграції на поле бою стала презентація системи ситуаційної обізнаності DELTA від Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міноборони. Розробники поділилися результатами успішних військових операцій, які стали можливими завдяки використанню DELTA. Окремо презентували нові модулі системи, створені для цифровізації армійських паперових процесів, та покликані пришвидшувати цикл розвідки й ураження.

"За останній рік технології докорінно змінили війну. Без них на полі бою виграти вже неможливо. Ми розуміємо, що маємо якомога швидше створювати найякісніші IT-продукти для потреб військових. Тому користуємося власними ресурсами і залучаємо партнерів", – зазначила під час свого виступу розробниця системи DELTA майор Єлизавета Бойко.

Крім того, партнерам-учасникам брифінгу обґрунтували першочергові потреби, які Україна розраховує отримати від учасників IT-коаліції: перша – це засоби зв'язку тактичного рівня, обладнання рівня батальйону, що забезпечить якісне бойове управління. Друга – стосується модернізації інфраструктури Міноборони, що дозволить продовжити розгортання пріоритетних цифрових рішень.

До учасників також звернулися представники провідних країн ІТ коаліції – Естонії та Люксембургу – і закликали партнерів приєднатися до цієї важливої ініціативи.

Довідка: ІТ-коаліція - це спеціальна група держав у рамках Контактної групи з питань оборони України ("формат Рамштайн") під керівництвом Естонії та Люксембургу, яка зосереджена на наданні підтримки Міністерству оборони України та Збройним Силам України у сфері ІТ, зв’язку та кібербезпеки. Наразі учасниками ініціативи є шість держав (Естонія, Люксембург, Бельгія, Данія, Латвія, Литва), ще одним членом невдовзі має стати Ісландія.

Топ коментарі
+16
Війну програють ті, у кого корупціонери розкрадають закупівлі до Армії.
показати весь коментар
29.11.2023 15:23 Відповісти
+15
Согласна.
Технологии украинской власти-
КАК ТЫРИТЬ У СВОЕЙ АРМИИ И НАРОДА ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ
Это новое слово в технологиях
Это буквально прорыв!
показати весь коментар
29.11.2023 15:19 Відповісти
+14
дякую, кеп.
де дрони, сумний балабол?
показати весь коментар
29.11.2023 15:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Согласна.
Технологии украинской власти-
КАК ТЫРИТЬ У СВОЕЙ АРМИИ И НАРОДА ВО ВРЕМЯ ВОЙНЫ
Это новое слово в технологиях
Это буквально прорыв!
показати весь коментар
29.11.2023 15:19 Відповісти
дякую, кеп.
де дрони, сумний балабол?
показати весь коментар
29.11.2023 15:21 Відповісти
Війну програють ті, у кого корупціонери розкрадають закупівлі до Армії.
показати весь коментар
29.11.2023 15:23 Відповісти
Це той, хто підписав, що Крим на 15 років в "космосі"??????
показати весь коментар
29.11.2023 15:25 Відповісти
Так, це той самий "патріот".
показати весь коментар
29.11.2023 15:37 Відповісти
Ст. 111 ККУ - ТАК ???? Він це вже знає, і Хламідія теж.......
показати весь коментар
29.11.2023 15:49 Відповісти
Та ви шо! Хто би міг подумати?
показати весь коментар
29.11.2023 15:27 Відповісти
показати весь коментар
29.11.2023 15:28 Відповісти
Він міг би і на 50 млн. з бюджету, якби їх дали.
показати весь коментар
29.11.2023 17:02 Відповісти
Фігурант журналістського https://www.youtube.com/watch?v=y5GQHVyF5kE&feature=youtu.be&t=1623 розслідування програми "Наші гроші" з Денисом Бігусом.

Згідно з матеріалами журналістів,

Федоров отримував гроші для підтримки інтернет-ресурсів команди від Сергія Шефіра не через офіційні рахунки виборчого фонду Зеленського, а готівкою в офісі "ЗеКоманди".

При цьому бюджет на інтернет-рекламу тільки в другому турі склав майже 300 тисяч доларів.


https://suspilne.media/184-fedorov-mihajlo-albertovic/
показати весь коментар
30.11.2023 01:08 Відповісти
Що за заголовок пропагандонський?? Чого умєров може навчити учасників тієї коаліції?? У нього iq нижче від самого ткпого учасника
показати весь коментар
29.11.2023 15:29 Відповісти
І зараз ловцям технологій якраз планують розширити повноваження, щоб легше було пакувати технології в буси.
показати весь коментар
29.11.2023 15:29 Відповісти
На росії технології набагато прогресивніші. Не треба нікого ловити і в буси. Самі йдуть у потрібній кількості.
показати весь коментар
29.11.2023 15:46 Відповісти
тому на болотах завжди лякали світ своїми вундервафлями дичіною і дикунством, за відсутністю технологій
показати весь коментар
29.11.2023 15:30 Відповісти
"... а ми й далі ********* на яйцях і відмовлятимемось від стандартів НАТО". Умєров (с)
показати весь коментар
29.11.2023 15:41 Відповісти
На біса писати цю банальність?
показати весь коментар
29.11.2023 15:51 Відповісти
Це треба Умєрову для рейтингу. Він же людина самого Зелі !
показати весь коментар
29.11.2023 17:04 Відповісти
Давно пора не технології винаходити, а випускати массово те, що зроблене з тих технологій.

А ви ще тільки про технології думаєте?!
показати весь коментар
29.11.2023 15:51 Відповісти
Технології? Згоден на всі 100%. А відповідальність? Де??? Хтось відповів за знищення найкращіх офіцерів 128 бригади? Ні. Чому?
показати весь коментар
29.11.2023 15:54 Відповісти
Ви такі наівні??? Хто відповість .... Ніхто!!!!!
показати весь коментар
29.11.2023 16:38 Відповісти
У цьому вся біда. Військові загинули по чомусь злочинному приказу , а відповідальних нема. Злочинець продовжує керувати , і віддавати таки самі недбалі , злочинні накази. Його підлеглі , бачуть це , і сами так роблять. А військові гинуть.
показати весь коментар
29.11.2023 17:39 Відповісти
У нас Влада безвідповідальна
показати весь коментар
29.11.2023 23:11 Відповісти
"Війну виграють технології, вони забезпечать нам перевагу",-

НіТ, мальчікі.
Перевагу вам забезпечує службове становище, яке ви використовуєте у злочинних цілях.
показати весь коментар
29.11.2023 16:03 Відповісти
Кому он это рассказывает?
показати весь коментар
29.11.2023 18:55 Відповісти