8491 відвідувач онлайн
5 445 42

Блінкен залишив зустріч ОБСЄ до прибуття Лаврова

блінкен

Держсекретар США Ентоні Блінкен залишив міністерську зустріч ОБСЄ до прибуття на неї міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

За даними видання, українська делегація ще напередодні знала про такий крок з боку США. Утім американська дипломатична служба не хотіла публічно представляти цю зміну графіку як бойкот міністерської зустрічі через російську участь.

Напередодні Блінкен у Скоп’є провів зустріч із главою МЗС Північної Македонії Буяром Османі. Також американський держсекретар взяв участь у робочій вечері, організованій на полях саміту, після якої залишив Скоп’є.

Після поїздки до Північної Македонії у Блінкена запланований візит до Ізраїлю.

Раніше повідомлялося, що глави МЗС Естонії, Латвії та Литви бойкотуватимуть засідання ОБСЄ через участь Лаврова. Також зазначалося, що Україна бойкотуватиме засідання ОБСЄ через присутність Лаврова. Глава МЗС Дмитро Кулеба заявив, що до бойкоту засідання доєднаються ще деякі міністри.

Глава МЗС Литви Габріелюс Ландсбергіс заявив, що Росія може перетворити ОБСЄ на "мертву голову".

Топ коментарі
+17
Це більш витончено, ніж просто бойкот. Респект !
показати весь коментар
30.11.2023 09:53 Відповісти
+6
Гут.
показати весь коментар
30.11.2023 09:49 Відповісти
+6
Шкапу проігнорили.
показати весь коментар
30.11.2023 10:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Гут.
показати весь коментар
30.11.2023 09:49 Відповісти
Це більш витончено, ніж просто бойкот. Респект !
показати весь коментар
30.11.2023 09:53 Відповісти
дякуємо Тоні !

в Києві таки має бути вулиця Блінкіна
показати весь коментар
30.11.2023 11:15 Відповісти
І бульвар Джавелінів.
показати весь коментар
30.11.2023 12:26 Відповісти
Генрі Кіссінджер помер.
показати весь коментар
30.11.2023 09:56 Відповісти
деда и так уже лет 10 на том свете со свечкой искали
показати весь коментар
30.11.2023 10:00 Відповісти
Правильно зробив. 👍
показати весь коментар
30.11.2023 10:00 Відповісти
Шкапу проігнорили.
показати весь коментар
30.11.2023 10:04 Відповісти
узкіє підри заявлять що він іспугался кастрованої лошІді і удрал
показати весь коментар
30.11.2023 10:06 Відповісти
Іспугался страшной Машки.
показати весь коментар
30.11.2023 10:08 Відповісти
унылая, дбльная блдь, лошадь лярвов и без того ходит как обосраная... теперь же оно будет хватать за руку каждого, кто не успеет отбежать и делать максимум фото улыбаясь на всю вставную челюсть импортными зубами
показати весь коментар
30.11.2023 10:11 Відповісти
Сцикун. Міг би й плюнути в конячу мордяку.
показати весь коментар
30.11.2023 10:22 Відповісти
А він саме це й зробив! Тільки в "дипломатичній манері"...
показати весь коментар
30.11.2023 10:31 Відповісти
Втік до прибуття, а не дочекався і демонстративно повернувшись спиною до коняки попрощався з іншими присутніми і пішов - оце був би дипломатичний плювок.
показати весь коментар
30.11.2023 10:38 Відповісти
Излишне провоцировать загнанного зверя с ядерной дубинкой, всегда нужно иметь запасной ход.
показати весь коментар
30.11.2023 10:47 Відповісти
Хіба це можна назвати провокацією? Провокація це якби підводний човен типу "Огайо" виринув десь посеред Ладоги чи Іваньківського водосховища Демонстративно повернутись сракою до покидька не провокація, а лише демонстрація зневаги до його погроз і краще діє як заспокійливе на гопника ніж стійка боксера. Але це коли гопник знає, шо ти боксер. Це з життєвого досвіду, перевірено, дарую, користуйся.
показати весь коментар
01.12.2023 14:14 Відповісти
А ти глянь на це по-іншому: Лавруха приїхав і збирався "понадувать щоки" А Блінкена - НЕМА! (сумніваюся що про такий "розклад" кацапів повідомляли) І з ким йому тепер говорить? Перед ким "бульби дуть" і "гребеня стовбурчить"? Перед тими що залишилися? Так вони побачили як американці "ні в хєр" не поставили Росію і "поклали болт" на спілкування з її представниками! Тому якщо і будуть контактувать - то лише "ввчіливо посміхаючись"
показати весь коментар
30.11.2023 10:54 Відповісти
Я ж не заперечую - дипломатичний хід Блінкен зробив, але це лише демарш, це як оті санкції - напівміра, від якої користі нуль, це ще й сигнал для менш вагомих міжнародних гравців, що кінці необрубані і є шанс "дагаваріться" навіть з цим покидьком. Для нас це недобре, це стримує потік і якість озброєння, нам потрібен плювок (дипломатичний чи справжній не важно) від держдепу в мордяку рашизму або щоб черевиком запустили. Сцикуни дивляться один на одного і всі бояться зробити перший крок. Хвала Богу і низький уклін від України за Боріса Джонсона, а то б ці сцикуни до цієї пори переглядались впусту. Боріс Джонсон поки єдиний політичний і державний діяч, який харканув в рило *****, відправивши нам літаки зі зброєю. чим дав штурхана Байдену, щоб зашевелився, І заодно плюнув прямо в писок Шольцу, запустивши їх в обліт Німеччини.
показати весь коментар
01.12.2023 12:23 Відповісти
Ти якщо не тямиш - то не "впирайся рогом" "Дипломатія" - надто "слизька" штука Це тобі не "розборки" з сусідом по під"їзду Байден повів себе дипломатично - "сказав усе", не сказавши ні слова А щодо Джонсона - так і американці немало "Джавелінів" привезли взимку в Україну Там літаки сідали і британські і американські - навпереміну
показати весь коментар
01.12.2023 12:35 Відповісти
І які перші літаки прилетіли? До Джонсона Байден спромігся тільки попереджувати - наших гнид про вторгнення, ***** про старшні наслідки - слова, а коли побачив що Джонсон почав діяти, зрозумів, що негоже світовому лідеру пасти задніх. Я ні в якому не применшую підтримку США, але рішучості Байдену забракло. Цей брак нерішучості є досі і навіть Трамп вказав на нього.
показати весь коментар
01.12.2023 13:38 Відповісти
"Івашкевич"! Ти мені нагадуєш одного форумного "довбня", який мені спочатку доводив, що Т-34 у 1941-му "не було", а коли я йому довів зворотнє - став доводить, що 1105 штук Т-34, це і є "не було" - тому що, "коли в домі залишився один окраєць хліба - то це в домі його НЕМА!"
А якщо я тобі "включу дурня", та скажу, що для доставки в Європу вантажів британцям досить перелетіть через Ла-Манш, а американцям треба летіть через океан - що ти скажеш?
показати весь коментар
01.12.2023 13:48 Відповісти
Скажу що ти мені нагадуєш одного форумного "довбня", який тобі спочатку доводив ... ( далі по тексту). Не "включай дурня", бо справа навіть не в 9-10 годинній різниці часу польоту, - в США є і було достаньо зброї (можливо навіть більше ніж у бритів загалом) на базах набагато ближчих до України ніж Британія
показати весь коментар
01.12.2023 14:31 Відповісти
Івашкевич! Ти взагалі - служив у армії? А техніку зі складів зберігання отримував? Це тобі не дістать з кишені гаманець! Там купа процедур та узгоджень! У передових баз - "найсвіжіші" ********** Їх ніхто видавать не буде Бо вони призначені для передових частин які приймають на себе перший удар! Будуть видавать з тилового резерву А він - на території США
показати весь коментар
01.12.2023 14:46 Відповісти
Інфа шо де лежиь прямо з Пентагону чи сам здогадався? Брити теж не на польсько- українському кордоні зберігають, Я офіцер запасу, техніку зі складів зберігання не отримував, але було шо виправляв недоліки зберігання і консервації в в/ч резерву. Часом не ти там накосячив? Багато недоліків було в армії при совєтах, але мушу відмітити, що під час перевірки 90-та одиниць різної різної війської техніки, які вже десяток і більше років стояли на колодках з повними під кришку баками пального, всі завелись з першої спроби після встановлення акумуляторів. Не думаю, що на складах Пентагону бардак і металолом, там не було українських прапорщиків.
показати весь коментар
01.12.2023 21:07 Відповісти

Як бачиш сам генерал Ходжес виступив на моєму боці в нашій дискусії.
показати весь коментар
01.12.2023 21:29 Відповісти
Івашкевич! Ти не тільки ідіот! Ти ще й маніпулятор! Суперечка у нас виникла з-за того що ти сказав "Хвала Богу і низький уклін від України за Боріса Джонсона, а то б ці сцикуни до цієї пори переглядались впусту. Боріс Джонсон поки єдиний політичний і державний діяч, який харканув в рило *****, відправивши нам літаки зі зброєю. чим дав штурхана Байдену, щоб зашевелився, І заодно плюнув прямо в писок Шольцу, запустивши їх в обліт Німеччини. "
А я тобі вказав що британці й американці практично поперемінно присилали взимку 2022 року літаки з ПТРК
Про Атакамс" (і навіть про "Хаймерс") тоді й мова не велася! То до чого твоє: " Як бачиш сам генерал Ходжес виступив на моєму боці в нашій дискусії."?
До речі - я теж офіцер Тільки у відставці І у свій час не тільки отримував техніку та ********** зі зберігання але й займався питаннями логістики та та перевірками якості їх збереження Так що не розказуй мені "Химині кури"
показати весь коментар
01.12.2023 22:23 Відповісти
Генерал зазначає, що він ніколи не чув, щоб президент Джо Байден чи Конгрес заявляли, що хочуть перемоги України. Джерело: Розумієш прочитане? Нерішучість Байдена це ж стрижень нашої суперечки. а ти маніпуляцію видумав. Поки Джонсон не відгрузив кілька літаків, дід Байден навіть не заїкався про допомогу зброєю. Заперечувати очевидне це нерозумно.
Нерви в тебе геть нікудишні, психуєш і хамиш. У відставку вигнали? Тільки чесно - кого з генералів обматюкав?
показати весь коментар
01.12.2023 23:22 Відповісти
Івашкевич! У тебе лексика прищавого пацана - а не "офіцера запасу" Висновок : ти - брнхун З брехунами розмова коротка:
показати весь коментар
01.12.2023 23:24 Відповісти
Поняв. Значить тебе таки за недостойну поведінку виперли.
показати весь коментар
01.12.2023 23:56 Відповісти
показати весь коментар
02.12.2023 00:49 Відповісти
Тим більше - БРЕХУН! Ти навіть не знаєш терміну, яким іменується подібне в армійському середовищі! З тебе такий "офіцер запасу", як я - балерина! Написать: "за недостойну поведінку" може тільки "піджак", який ніколи не служив у армії!
показати весь коментар
02.12.2023 00:55 Відповісти
Втік до прибуття, а не дочекався... Пам`ятаете агiт потяг нацiоналiстiв до Криму - ось це срам i стид, бо здали Крим без супротиву. А пам`ятаете, як нацiоналiсти оголили одну з дiлянок фронту, поiхали додому, в Карпати. iз-за цього стала можливою окупацiя луганско-донецького регiону в тих маштабах, в яких тее сталося. А пам`ятаете вiдхiд з Чонгару, з його розмiнуванням... Ось це i е стид сором i кримiнал.
показати весь коментар
30.11.2023 11:00 Відповісти
Ви трохи не по темі та я відповім, не повністю, щоб не залазати в хащі, але вичерпно - окупація лугансько-донецького регіону стала можливою в результаті того, що банду Гіркіна випустили з оточення в Слов'янську, де її планомірно знищували, на простори Донбасу. По Криму маю таку думку, що Турчинов сцикнув, - як це кваліфікувати нехай займаються судді і прокурори, але, виконуючи в той час обов'язки президента, він їх не виконав як належить згідно Конституції, а значить, як мінімум, порушив Закон. Я 15 років жив в Криму і повір знаю, що потрібно було віддавати наказ на збройний спротив в/ч частинам в Керчі, Феодосії, Перевальному, морпіхам в долині Кизилташ і іншим, які тримали оборону і чекали наказу, а також озброювати в першу чергу кримських татар і проукраїнське населення - ***** відсмоктав би ще в Криму, незважаючи на ЧФ і зрадників адміралів. Як аргумент - ще в 90-ті татари підняли бунт проти бандитів, беззбройні вони загнали гоблінів-аксьонових під плінтус разом з мінтами, які їх кришували. До татар приєдналось і інше населення сіл і селищ. Про це мабуть не знайдеш в інтернеті. Тоді обісралась вся кримська влада від голів сільрад до уряду Криму, хоч бунт мав ніби локальний характер, і розрулював конфлікт Київ, маю на увазі центральну владу. Бунт ніби погасили, нагнавши спецпризначенців з різних регіонів, але придушили і бандитів, позлітали з нагрітих місць мінти і посадовці, були відкриті урядові програми для допомоги татарам, що повернулись на батьківщину після сталінського виселення.
показати весь коментар
01.12.2023 13:20 Відповісти
молодца... дипломатично харкнул в лошадинную харю
показати весь коментар
30.11.2023 10:27 Відповісти
Ну не треба вподоблятись рашистськый поведінці.

Рашисти в українських помешканнях серуть на стіл
показати весь коментар
30.11.2023 10:29 Відповісти
Страна-изгой. По-другому - никак.
показати весь коментар
30.11.2023 10:32 Відповісти
А за семью морями есть страна-
страна изгой, как падший ангел
С колен не приподнимается она,
Хоть будь там президентом сам архангел.
показати весь коментар
30.11.2023 10:34 Відповісти
ОБСЄ то є в даний момент структура яка нічого не вирішує . І приймати в ній участь то є трата в першу чергу коштів і також часу дипломатів.
показати весь коментар
30.11.2023 10:40 Відповісти
РЕМЕЙК.
Скажи , ведь павшая страна то есть обитель зла и фальши.
Я помню эти времена, Я помню все, что было раньше.
Там волчьей модою - грызня: пример тому - все партсобранья
и горизонтов светлых побасенки там сидят глубоко в подсознаньи .
Что овцы, люди верили Там законам социализма времени:
ты -мне , а я -тебе, товарищ-БРАТ… здесь не уместно прение.
А не со мною брат - он враг, но в Библии - другое мнение...
С волками жить - по волчьи выть... и преуспели ведь в своем козлином блеяньи....
Партай-геноссе - братство там, любовь там подменялась сексом саун ,
а к людям по ТВ вторили : « даешь стране угля: поддайка жару, даун»...
И ведь усердствовали там : и вор-бандит , подлец, и мент -работали там на общую СИСТЕМУ
и не секрет, что все Фемиду там боялись похлеще огненной гиены.
Там генов сбой был уж таков, что Павликов Морозовых СИСТЕМА
повергла в шок всех матерей Чечни и как теперь им донести,
что в генах - сбой: случилася подмена…
А по ТВ - все тот ремейк: наш ВВП парит , но Рай нам не сулит
Запомню эти времена, увижу все, и не забуду. Не лги,
скажи, ведь падшая страна и есть обитель зла и фальши.
показати весь коментар
30.11.2023 10:42 Відповісти
і правильно зробив. Це висококультурна людина. І навіть рок і блюз грає...
А стара кляча своїм гівном смердить і по-фєнє ботає
показати весь коментар
30.11.2023 11:00 Відповісти
Нерукопожатному руку не жмут (в дипломатии), с законтаченным не контачат ( в стране -зоне)
показати весь коментар
30.11.2023 12:23 Відповісти