5 531 42

Блинкен покинул встречу ОБСЕ до прибытия Лаврова

блінкен

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Европейскую правду.

По данным издания, украинская делегация еще накануне знала о таком шаге США. Впрочем, американская дипломатическая служба не хотела публично представлять это изменение графика как бойкот министерской встречи из-за российского участия.

В преддверии Блинкен в Скопье провел встречу с главой МИД Северной Македонии Буяром Османи. Также американский госсекретарь принял участие в рабочем ужине, организованном на полях саммита, после которого покинул Скопье.

После поездки в Северную Македонию в Блинкен запланирован визит в Израиль.

Ранее сообщалось, что главы МИД Эстонии, Латвии и Литвы будут бойкотировать заседание ОБСЕ из-за участия Лаврова. Также отмечалось, что Украина  будет бойкотировать заседание ОБСЕ из-за присутствия Лаврова. Глава МИД Дмитрий Кулеба заявил, что к бойкоту заседания присоединятся еще некоторые министры.

Глава МИД Литвы Габриелюс Ландсбергис заявил, что Россия может превратить ОБСЕ в "мертвую голову".

Топ комментарии
+17
Це більш витончено, ніж просто бойкот. Респект !
показать весь комментарий
30.11.2023 09:53 Ответить
+6
Гут.
показать весь комментарий
30.11.2023 09:49 Ответить
+6
Шкапу проігнорили.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Гут.
показать весь комментарий
30.11.2023 09:49 Ответить
Це більш витончено, ніж просто бойкот. Респект !
показать весь комментарий
30.11.2023 09:53 Ответить
дякуємо Тоні !

в Києві таки має бути вулиця Блінкіна
показать весь комментарий
30.11.2023 11:15 Ответить
І бульвар Джавелінів.
показать весь комментарий
30.11.2023 12:26 Ответить
Генрі Кіссінджер помер.
показать весь комментарий
30.11.2023 09:56 Ответить
деда и так уже лет 10 на том свете со свечкой искали
показать весь комментарий
30.11.2023 10:00 Ответить
Правильно зробив. 👍
показать весь комментарий
30.11.2023 10:00 Ответить
Шкапу проігнорили.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:04 Ответить
узкіє підри заявлять що він іспугался кастрованої лошІді і удрал
показать весь комментарий
30.11.2023 10:06 Ответить
Іспугался страшной Машки.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:08 Ответить
унылая, дбльная блдь, лошадь лярвов и без того ходит как обосраная... теперь же оно будет хватать за руку каждого, кто не успеет отбежать и делать максимум фото улыбаясь на всю вставную челюсть импортными зубами
показать весь комментарий
30.11.2023 10:11 Ответить
Сцикун. Міг би й плюнути в конячу мордяку.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:22 Ответить
А він саме це й зробив! Тільки в "дипломатичній манері"...
показать весь комментарий
30.11.2023 10:31 Ответить
Втік до прибуття, а не дочекався і демонстративно повернувшись спиною до коняки попрощався з іншими присутніми і пішов - оце був би дипломатичний плювок.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:38 Ответить
Излишне провоцировать загнанного зверя с ядерной дубинкой, всегда нужно иметь запасной ход.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:47 Ответить
Хіба це можна назвати провокацією? Провокація це якби підводний човен типу "Огайо" виринув десь посеред Ладоги чи Іваньківського водосховища Демонстративно повернутись сракою до покидька не провокація, а лише демонстрація зневаги до його погроз і краще діє як заспокійливе на гопника ніж стійка боксера. Але це коли гопник знає, шо ти боксер. Це з життєвого досвіду, перевірено, дарую, користуйся.
показать весь комментарий
01.12.2023 14:14 Ответить
А ти глянь на це по-іншому: Лавруха приїхав і збирався "понадувать щоки" А Блінкена - НЕМА! (сумніваюся що про такий "розклад" кацапів повідомляли) І з ким йому тепер говорить? Перед ким "бульби дуть" і "гребеня стовбурчить"? Перед тими що залишилися? Так вони побачили як американці "ні в хєр" не поставили Росію і "поклали болт" на спілкування з її представниками! Тому якщо і будуть контактувать - то лише "ввчіливо посміхаючись"
показать весь комментарий
30.11.2023 10:54 Ответить
Я ж не заперечую - дипломатичний хід Блінкен зробив, але це лише демарш, це як оті санкції - напівміра, від якої користі нуль, це ще й сигнал для менш вагомих міжнародних гравців, що кінці необрубані і є шанс "дагаваріться" навіть з цим покидьком. Для нас це недобре, це стримує потік і якість озброєння, нам потрібен плювок (дипломатичний чи справжній не важно) від держдепу в мордяку рашизму або щоб черевиком запустили. Сцикуни дивляться один на одного і всі бояться зробити перший крок. Хвала Богу і низький уклін від України за Боріса Джонсона, а то б ці сцикуни до цієї пори переглядались впусту. Боріс Джонсон поки єдиний політичний і державний діяч, який харканув в рило *****, відправивши нам літаки зі зброєю. чим дав штурхана Байдену, щоб зашевелився, І заодно плюнув прямо в писок Шольцу, запустивши їх в обліт Німеччини.
показать весь комментарий
01.12.2023 12:23 Ответить
Ти якщо не тямиш - то не "впирайся рогом" "Дипломатія" - надто "слизька" штука Це тобі не "розборки" з сусідом по під"їзду Байден повів себе дипломатично - "сказав усе", не сказавши ні слова А щодо Джонсона - так і американці немало "Джавелінів" привезли взимку в Україну Там літаки сідали і британські і американські - навпереміну
показать весь комментарий
01.12.2023 12:35 Ответить
І які перші літаки прилетіли? До Джонсона Байден спромігся тільки попереджувати - наших гнид про вторгнення, ***** про старшні наслідки - слова, а коли побачив що Джонсон почав діяти, зрозумів, що негоже світовому лідеру пасти задніх. Я ні в якому не применшую підтримку США, але рішучості Байдену забракло. Цей брак нерішучості є досі і навіть Трамп вказав на нього.
показать весь комментарий
01.12.2023 13:38 Ответить
"Івашкевич"! Ти мені нагадуєш одного форумного "довбня", який мені спочатку доводив, що Т-34 у 1941-му "не було", а коли я йому довів зворотнє - став доводить, що 1105 штук Т-34, це і є "не було" - тому що, "коли в домі залишився один окраєць хліба - то це в домі його НЕМА!"
А якщо я тобі "включу дурня", та скажу, що для доставки в Європу вантажів британцям досить перелетіть через Ла-Манш, а американцям треба летіть через океан - що ти скажеш?
показать весь комментарий
01.12.2023 13:48 Ответить
Скажу що ти мені нагадуєш одного форумного "довбня", який тобі спочатку доводив ... ( далі по тексту). Не "включай дурня", бо справа навіть не в 9-10 годинній різниці часу польоту, - в США є і було достаньо зброї (можливо навіть більше ніж у бритів загалом) на базах набагато ближчих до України ніж Британія
показать весь комментарий
01.12.2023 14:31 Ответить
Івашкевич! Ти взагалі - служив у армії? А техніку зі складів зберігання отримував? Це тобі не дістать з кишені гаманець! Там купа процедур та узгоджень! У передових баз - "найсвіжіші" ********** Їх ніхто видавать не буде Бо вони призначені для передових частин які приймають на себе перший удар! Будуть видавать з тилового резерву А він - на території США
показать весь комментарий
01.12.2023 14:46 Ответить
Інфа шо де лежиь прямо з Пентагону чи сам здогадався? Брити теж не на польсько- українському кордоні зберігають, Я офіцер запасу, техніку зі складів зберігання не отримував, але було шо виправляв недоліки зберігання і консервації в в/ч резерву. Часом не ти там накосячив? Багато недоліків було в армії при совєтах, але мушу відмітити, що під час перевірки 90-та одиниць різної різної війської техніки, які вже десяток і більше років стояли на колодках з повними під кришку баками пального, всі завелись з першої спроби після встановлення акумуляторів. Не думаю, що на складах Пентагону бардак і металолом, там не було українських прапорщиків.
показать весь комментарий
01.12.2023 21:07 Ответить

Як бачиш сам генерал Ходжес виступив на моєму боці в нашій дискусії.
показать весь комментарий
01.12.2023 21:29 Ответить
Івашкевич! Ти не тільки ідіот! Ти ще й маніпулятор! Суперечка у нас виникла з-за того що ти сказав "Хвала Богу і низький уклін від України за Боріса Джонсона, а то б ці сцикуни до цієї пори переглядались впусту. Боріс Джонсон поки єдиний політичний і державний діяч, який харканув в рило *****, відправивши нам літаки зі зброєю. чим дав штурхана Байдену, щоб зашевелився, І заодно плюнув прямо в писок Шольцу, запустивши їх в обліт Німеччини. "
А я тобі вказав що британці й американці практично поперемінно присилали взимку 2022 року літаки з ПТРК
Про Атакамс" (і навіть про "Хаймерс") тоді й мова не велася! То до чого твоє: " Як бачиш сам генерал Ходжес виступив на моєму боці в нашій дискусії."?
До речі - я теж офіцер Тільки у відставці І у свій час не тільки отримував техніку та ********** зі зберігання але й займався питаннями логістики та та перевірками якості їх збереження Так що не розказуй мені "Химині кури"
показать весь комментарий
01.12.2023 22:23 Ответить
Генерал зазначає, що він ніколи не чув, щоб президент Джо Байден чи Конгрес заявляли, що хочуть перемоги України. Джерело: Розумієш прочитане? Нерішучість Байдена це ж стрижень нашої суперечки. а ти маніпуляцію видумав. Поки Джонсон не відгрузив кілька літаків, дід Байден навіть не заїкався про допомогу зброєю. Заперечувати очевидне це нерозумно.
Нерви в тебе геть нікудишні, психуєш і хамиш. У відставку вигнали? Тільки чесно - кого з генералів обматюкав?
показать весь комментарий
01.12.2023 23:22 Ответить
Івашкевич! У тебе лексика прищавого пацана - а не "офіцера запасу" Висновок : ти - брнхун З брехунами розмова коротка:
показать весь комментарий
01.12.2023 23:24 Ответить
Поняв. Значить тебе таки за недостойну поведінку виперли.
показать весь комментарий
01.12.2023 23:56 Ответить
показать весь комментарий
02.12.2023 00:49 Ответить
Тим більше - БРЕХУН! Ти навіть не знаєш терміну, яким іменується подібне в армійському середовищі! З тебе такий "офіцер запасу", як я - балерина! Написать: "за недостойну поведінку" може тільки "піджак", який ніколи не служив у армії!
показать весь комментарий
02.12.2023 00:55 Ответить
Втік до прибуття, а не дочекався... Пам`ятаете агiт потяг нацiоналiстiв до Криму - ось це срам i стид, бо здали Крим без супротиву. А пам`ятаете, як нацiоналiсти оголили одну з дiлянок фронту, поiхали додому, в Карпати. iз-за цього стала можливою окупацiя луганско-донецького регiону в тих маштабах, в яких тее сталося. А пам`ятаете вiдхiд з Чонгару, з його розмiнуванням... Ось це i е стид сором i кримiнал.
показать весь комментарий
30.11.2023 11:00 Ответить
Ви трохи не по темі та я відповім, не повністю, щоб не залазати в хащі, але вичерпно - окупація лугансько-донецького регіону стала можливою в результаті того, що банду Гіркіна випустили з оточення в Слов'янську, де її планомірно знищували, на простори Донбасу. По Криму маю таку думку, що Турчинов сцикнув, - як це кваліфікувати нехай займаються судді і прокурори, але, виконуючи в той час обов'язки президента, він їх не виконав як належить згідно Конституції, а значить, як мінімум, порушив Закон. Я 15 років жив в Криму і повір знаю, що потрібно було віддавати наказ на збройний спротив в/ч частинам в Керчі, Феодосії, Перевальному, морпіхам в долині Кизилташ і іншим, які тримали оборону і чекали наказу, а також озброювати в першу чергу кримських татар і проукраїнське населення - ***** відсмоктав би ще в Криму, незважаючи на ЧФ і зрадників адміралів. Як аргумент - ще в 90-ті татари підняли бунт проти бандитів, беззбройні вони загнали гоблінів-аксьонових під плінтус разом з мінтами, які їх кришували. До татар приєдналось і інше населення сіл і селищ. Про це мабуть не знайдеш в інтернеті. Тоді обісралась вся кримська влада від голів сільрад до уряду Криму, хоч бунт мав ніби локальний характер, і розрулював конфлікт Київ, маю на увазі центральну владу. Бунт ніби погасили, нагнавши спецпризначенців з різних регіонів, але придушили і бандитів, позлітали з нагрітих місць мінти і посадовці, були відкриті урядові програми для допомоги татарам, що повернулись на батьківщину після сталінського виселення.
показать весь комментарий
01.12.2023 13:20 Ответить
молодца... дипломатично харкнул в лошадинную харю
показать весь комментарий
30.11.2023 10:27 Ответить
Ну не треба вподоблятись рашистськый поведінці.

Рашисти в українських помешканнях серуть на стіл
показать весь комментарий
30.11.2023 10:29 Ответить
Страна-изгой. По-другому - никак.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:32 Ответить
А за семью морями есть страна-
страна изгой, как падший ангел
С колен не приподнимается она,
Хоть будь там президентом сам архангел.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:34 Ответить
ОБСЄ то є в даний момент структура яка нічого не вирішує . І приймати в ній участь то є трата в першу чергу коштів і також часу дипломатів.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:40 Ответить
РЕМЕЙК.
Скажи , ведь павшая страна то есть обитель зла и фальши.
Я помню эти времена, Я помню все, что было раньше.
Там волчьей модою - грызня: пример тому - все партсобранья
и горизонтов светлых побасенки там сидят глубоко в подсознаньи .
Что овцы, люди верили Там законам социализма времени:
ты -мне , а я -тебе, товарищ-БРАТ… здесь не уместно прение.
А не со мною брат - он враг, но в Библии - другое мнение...
С волками жить - по волчьи выть... и преуспели ведь в своем козлином блеяньи....
Партай-геноссе - братство там, любовь там подменялась сексом саун ,
а к людям по ТВ вторили : « даешь стране угля: поддайка жару, даун»...
И ведь усердствовали там : и вор-бандит , подлец, и мент -работали там на общую СИСТЕМУ
и не секрет, что все Фемиду там боялись похлеще огненной гиены.
Там генов сбой был уж таков, что Павликов Морозовых СИСТЕМА
повергла в шок всех матерей Чечни и как теперь им донести,
что в генах - сбой: случилася подмена…
А по ТВ - все тот ремейк: наш ВВП парит , но Рай нам не сулит
Запомню эти времена, увижу все, и не забуду. Не лги,
скажи, ведь падшая страна и есть обитель зла и фальши.
показать весь комментарий
30.11.2023 10:42 Ответить
і правильно зробив. Це висококультурна людина. І навіть рок і блюз грає...
А стара кляча своїм гівном смердить і по-фєнє ботає
показать весь комментарий
30.11.2023 11:00 Ответить
Нерукопожатному руку не жмут (в дипломатии), с законтаченным не контачат ( в стране -зоне)
показать весь комментарий
30.11.2023 12:23 Ответить