4242 відвідувача онлайн
2 879 26

Словацькі перевізники заблокували рух вантажівок в Україну через пункт "Вишнє-Нємецьке"-"Ужгород"

блокада

Словацькі перевізники заблокували рух вантажівок на напрямку пунктів пропуску "Вишнє-Нємецьке" - "Ужгород".

Про це повідомив речник Держприкордонслужби полковник Андрій Демченко в коментарі "Українській правді", передає Цензор.НЕТ.

"У ході взаємодії з словацькими прикордонниками отримано інформацію про початок блокування руху вантажівок на напрямку пунктів пропуску Вишнє-Нємецьке – Ужгород. Часткове блокування вантажного напрямку здійснюють словацькі перевізники.

За наявною інформацію блокування може нести безстроковий характер", - розповів він.

За словами Демченка, наразі на території Словаччини в бік України в черзі перебуває близько 900 вантажівок.

Офіцер нагадав, що за інформацією словацької сторони, блокувальники обіцяли пропускати в бік України по 4 транспортні засоби в годину, та не блокувати рух для гуманітарних вантажів, палива та інших важливих вантажів.

Рух для вантажівок на напрямку в'їзду в Словаччину забезпечуватиметься у штатному режимі.

У разі надходження від словацької сторони іншої інформації ДПСУ повідомлятиме додатково.

Топ коментарі
+11
Ну, що повтереня ще одного витка в історії! Забулися всьо, загралися в Європу.
Висновок тепер один: лише своя сильна армія та економіка,все решта то піздьож.
Шкода,що немає зараз Петрушевича або Коновальця.
показати весь коментар
01.12.2023 17:14 Відповісти
+10
московити виставили свій митний контроль щоб розуміти шо і скільки ввозять в Україну. Це просто завал...
показати весь коментар
01.12.2023 17:15 Відповісти
+10
ще одні союзнички намалювались...як до влади в країні приходить який- небудь симпатік путлєра. все. вони починають діяти за одним сценарієм... блокують все до чого можуть дотягнутися...
показати весь коментар
01.12.2023 17:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зрада
Руки опускаються
В очах сльози
Зрада тотальна.
показати весь коментар
01.12.2023 17:03 Відповісти
"Чорний трикутник" - 2
показати весь коментар
01.12.2023 17:07 Відповісти
показати весь коментар
01.12.2023 17:15 Відповісти
Не звертайте уваги на словаків.
Словаки зараз довели, що вони, словаки, це є банальне біологічне сміття.
показати весь коментар
01.12.2023 17:24 Відповісти
ще одні союзнички намалювались...як до влади в країні приходить який- небудь симпатік путлєра. все. вони починають діяти за одним сценарієм... блокують все до чого можуть дотягнутися...
показати весь коментар
01.12.2023 17:26 Відповісти
Це така відповідь русні на відновленого "Зернового коридору" без русні.

Сподівають, Єврокомісія мало того що якнайскорше втрутиться в це, а й по результатам накладе на ці дві країни такі штрафи, що їх влада на майбутне буде крутити кожного, хто хоча б наблизиться до трас з метою блокування!
показати весь коментар
01.12.2023 17:27 Відповісти
Очевидно що це управляється з РФ
показати весь коментар
01.12.2023 17:27 Відповісти
"Основна частина газу з українських сховищ експортується до Словаччини - 14,3 млн" Перекрити кран! Блокада, так блокада.
показати весь коментар
01.12.2023 17:36 Відповісти
без істерики,Юрий Хорошунов з Тамбова!
показати весь коментар
01.12.2023 19:53 Відповісти
Я спокійний, Юрій Малко з Урюпінска!
показати весь коментар
01.12.2023 21:41 Відповісти
ушльопки
показати весь коментар
01.12.2023 17:38 Відповісти
Хотіли б щось там "своє захистити" блокували б виїзд. Тупо москальскі витівки за підтримки продажних місцевих царьків.
показати весь коментар
01.12.2023 17:38 Відповісти
словаки, поляки, угорці їдуть до нас за медичними послугами.
всі медичні послуги словакам, полякам, угорцям треба заблокувати.
якщо держава це не спроможна зробити, тоді почнемо блокувати самі.
поляки, словаки, угорці є не бажаними в Україні.
показати весь коментар
01.12.2023 17:50 Відповісти
А можно дуже просто. Внести нефтепровод Дружба до об'єктів фінансування тероризму з боку РФ і його зупитини
показати весь коментар
01.12.2023 18:03 Відповісти
Ці ублюдки їдуть до нас за медичною допомогою. Медицина у Польщі, Угорщині, Словаччині є абсолютно нульовою. Ці польські, словацькі ублюдки їдуть до нас за дешевою, та якісною медичною допомогою. Бо у них медицина є повний жах.
Так перекриємо для цих ублюдків медичну допомогу.
Хай користуються своєю медициною.
З завтрашнього дня ми, у західної частині України, починаємо слідкувати, щоб жоден поляк, словак, угорець не зміг скористуватися плановою медичною допомогою в Україні.
показати весь коментар
01.12.2023 18:16 Відповісти
хіба вже ото так погано з медициною у Польщі? там багато наших вже працює.
показати весь коментар
01.12.2023 18:23 Відповісти
А скільки то, багато?
"багато" то одиниці. Самі поляки кажуть, що їх медицина то жах.
Вони самі приводять приклади. Які? Та без проблем.
Польський професор з УЗД діагностики жалівся, що видача висновків цитології у Польщі це два тижні мінімум, а в нормальних країнах це дві доби.
Вони лізуть до нас за медичною допомогою, в основному до стоматологічної.
Тому, завтра ми почнемо відслідковувати, щоб жоден поляк, словак, угорець не зміг скористуватися перевагами нашої, Української медицини. Хай жруть свою медицину - польську, словацьку, угорську.
показати весь коментар
01.12.2023 18:50 Відповісти
а-а, стоматологія у нас ніби то нормальна, знайомий стоматолог хвалився, що американці до війни літали у Київ робити зуби. Може й не краще, але точно якісно і дешевше навіть із авіаперельотом і хорошим готелем.
показати весь коментар
01.12.2023 21:53 Відповісти
й зупиняти необов'язково. Просто на дипломатичному рівні обговорити це питання типу, ось ми хочемо насрати москалям, а ви як - підтримуєте це?
показати весь коментар
01.12.2023 18:22 Відповісти
01.01.2024 р закінчується дія договору про транспортування нафти і газу по трубопроводу Дружба , може станемо на ремонт.
показати весь коментар
01.12.2023 18:33 Відповісти
Нафто-газові ТРУБИ уренгой-помари-Ужгород, які постачають тим смердючим циганам мадьяро-словацького табора йовбаків, нафту-соляру та газ з підоросії за занижиними демпінговими цінами за їх колаборционізм в Євросоюзі, мають НЕГАЙНО поломатися на 3-6 місяців і вийти з експлуатації.
Україна має ОБОВЯЗКОВО та НЕГАЙНО допомогти цим підороським маріонеткам йовбаків орблуднів та пфіцьогістів в Євросоюзі...!!!
показати весь коментар
01.12.2023 18:42 Відповісти
Ray

@Ray_net_ua

2022г, Украина широкомасштабно воюет с рФ: Польша заявляет, что границ не будет между Украиной и Польшей, только просит защитит ее от рФ. 2023г, ВСУ разбили армию рФ, Польше ничего не угрожает. Премьер Польши просить ЕС отменить транспортный безвиз для украинских
показати весь коментар
01.12.2023 19:19 Відповісти
пшеки є пшеки...жодних ілюзій,а тим більше,вдячності до них не повинно бути!
показати весь коментар
01.12.2023 19:57 Відповісти
був в кінці літа в Закарпатті,водичку пив- на базарчиках,90% товарів у торгашів-чєлнаков словацькі. в магазинчиках (а їх там чомусь тримають місцеві мадяри) мадяротоварів % 40,словакотоварів % 60.... і це все торгаші завозять оптовими партіями,як товар для особистих потреб...
показати весь коментар
01.12.2023 19:56 Відповісти
Поляки и словаки за счет Украины обновили военную технику. Сплавили свое советское говно в обмен на западные образцы от Германии и США. А теперь можно и срать под двери.
показати весь коментар
01.12.2023 20:05 Відповісти