Зеленська проти обрання її чоловіка на другий президентський термін

Як інформує Цензор.НЕТ, про це розповіла Зеленська в інтерв'ю Economist. Фрагмент інтерв'ю з першої леді України опубліковано у подкасті видання, але поки відсутній у друкованій версії.
Зеленська повідомила, що переконана в перемозі України. Після цього вона хоче зі своєю сім'єю відпочити.
"Ми будемо жити разом із моїм чоловіком і дітьми весь час (після перемоги України, — ред). Після цього ми влаштуємо собі відпустку і поїдемо куди-небудь. Куди завгодно, але разом. Тільки вчотирьох", — розповіла перша леді про свої плани.
Зеленська додала, що після цього вона та її сім'я думатимуть, що робитимуть далі.
"Тому що я не хочу, щоб він ставав президентом на наступний термін або на два наступні терміни, це неможливо. Напевно, ми будемо повинні придумати щось нове", — сказала вона.
- 8 млн біженців;
- сотні тисяч вбитих, закатованих згвалтованих, департованих;
- знецінення нацвалюти та крах економіки;
"Після цього ми влаштуємо собі відпустку і поїдемо куди-небудь" (с)
У них мрії - жити подалі від України в достатку на віллах, маєтках Італії, тільки не в Україні. Так і буде.
- На вещевой рынок ездила....
- Зачем?!
- За платочком....
- За каким платочком?!
- Которым я волосы повязывать буду....
- Зачем?!
- Так все жёны делают, когда передачи в тюьму приносят - чтоб жалобнее выглядеть Надо же приготовиться заранее!
-Купила?
-Нет!
- Почему?!
- А меня там узнали и сказали что мне белый не нужен - «папа Беня» тебя всё равно живым не оставит - много знаешь Так предложили сразу чёрный покупать Вот я и думаю....