9377 відвідувачів онлайн
33 676 184

У Зеленського падає рейтинг, в Києві політична гризня, - The Economist

зеленський

Опитування датоване серединою листопада демонструє, що довіра до президента Володимира Зеленського впала до 32%.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі видання The Economist.

Журналісти ознайомилися із внутрішніми опитуваннями, які свідчать, "що президент, якого колись хвалили за його роль у захисті країни, був заплямований корупційними скандалами в його уряді та занепокоєнням щодо напрямку руху країни".

"Цифри, датовані серединою листопада, показують, що довіра до президента впала до +32%, що менше половини, ніж до все ще шанованого генерала Залужного (+70%). Кращі рейтинги за президента має і український розвідник Кирило Буданов (+45%). Те саме опитування показує, що пан Зеленський ризикує програти президентські вибори, якщо він коли-небудь зіткнеться зі своїм головнокомандувачем", - зазначає The Economist.

За даними видання, наразі 8 із 10 громадян України проти самої ідеї проведення виборів, які мали відбутися в березні 2024 року. Президент також виключив їхнє проведення, посилаючись на воєнний стан.

"Але падіння його рейтингів ще може переконати його змінити свою думку", - зазначають автори, додаючи, що російська пропаганда теж скористається тим, що вибори не відбудуться.

Водночас The Economist розповіло про "тріщини" всередині країни, зокрема це стосується військового та політичного керівництва держави. Стосунки між Зеленським та Залужним видання називає "жахливими".

Джерело видання в уряді розповіло про "гризню" між політиками та військовими: "Політики кажуть, що їхні генерали - бовдури, вишколені в Радянському Союзі. А генерали кажуть, що політики бовдури, які їм заважають".

Топ коментарі
+64
Це ********* тільки і думає про рейтинги…. Уйди вовік твоя пʼєса зіграна ауфрідензейн.
показати весь коментар
29.11.2023 10:56 Відповісти
+57
Ви заманали тими виборами.
З вірогідністю 100 проц їх виграє черговий пиз#ун, який заявить що у нього є чарівна паличка і він от завтра припинить війну, відмінить мобілізацію, а на фронт підуть бариги з кабаків...
показати весь коментар
29.11.2023 11:03 Відповісти
+45
А що в нас "нарід" не вибирає в президенти дважди зека? Не вибирає в ВР людей без професій і без освіти? Не вибирає відкритих вбивць і шахраїв? Тому не потрібно голосновно захищати"мудрий нарід" Як не прикро це говорити,але в країні більшість лохів,баранів і тим що "какая разніца" Да іще і пята колона
показати весь коментар
29.11.2023 13:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ага,і він вирішив винного знайти?
показати весь коментар
29.11.2023 13:08 Відповісти
The Economist бреше або коректор не працює. рейтінг не 32%, але 23% і це не точно, бо є ядрений лекторат, який у составі дєрьмаки, татарови, подоляки і це 0, 0023%. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
29.11.2023 13:13 Відповісти
Після виходу із СІЗО Колрмойського впадуть ще більше.
показати весь коментар
29.11.2023 13:35 Відповісти
виходить, що ВАЗу війна вигідна, бо виборів не буде?

але він таки обіцяв, що на другий срок не піде,
тому йому заморочуватись рейтингом не потрібно,..

а якщо не буде президентом, то.. може спокійно віддати своє життя за визволення Криму.. як рядовий воїн ЗСУ..
показати весь коментар
29.11.2023 13:41 Відповісти
Йому хоч розірвись. Чи віддати життя за Крим чи Ізраїль.
Ленка ніяк не може вибрати.
показати весь коментар
29.11.2023 13:48 Відповісти
нехай рветься на чотири частини..
показати весь коментар
29.11.2023 13:58 Відповісти
цікаво, Лєнка там, часом, ще ізраїльські позиції хамасу не здає? Вона це любить, позиції за гроші здавати. ...
показати весь коментар
30.11.2023 04:23 Відповісти
Після того, як отруїли жінку, рейтинг Буданова підніметься ще відсотків на 20%. Закони шоу-бізнесу це доводять
показати весь коментар
29.11.2023 13:45 Відповісти
Зєлі пора Лєнку травити...
показати весь коментар
30.11.2023 04:25 Відповісти
Тогда у него с будашкой рейтинг ваапше упадет ниже городской канализации, БО И без таких пресмыканий перед избирателями, в давно начатой безальтернативной предвыборной гонке, их рейтинг пасе заднiх, типо, за Юлей с гадей. Та даже за безмозглой, бо та в открытую прьоть, а эти изподтишка, как последние бз.ыкуны.
показати весь коментар
30.11.2023 08:48 Відповісти
Граф Дякула догундосився
показати весь коментар
29.11.2023 13:46 Відповісти
Нічого дивного, якщо врахувати, що Зе зібрав кругом себе усіх покидьків із партії регіонів й дозволив їм дерибанити державу. Байка про те, що цар гарний а бояри погані більше не сприймається нарешті нашим не дуже політично грамотним суспільством. Ці недоумки ще й вирішили воювати з генералітетом, який власне й врятував Україну від повної окупації, грамотно використавши мінімальні спроможності ЗСУ й інших Сил оборони, а також помилки ворога. Здається було би найкраще, щоб ОП разом із Зе кудись зникли й не заважали країні виборювати перемогу.
показати весь коментар
29.11.2023 13:49 Відповісти
Божечки!
Любимец народа ,женщин и детей
Оманско- вагнергейтско- чонгаро -яйце- куртково-дорожно-шашлычный - як же так ?
Любовь к тебе упала до 32 % ?
А ты к роялю вернись, дорогой!
Там у тебя получалось так сексуально
Глядишь - у народа опять встанет то, что так резко упало....
Рейтинг,бл..
показати весь коментар
29.11.2023 13:54 Відповісти
народу опротивились новиє ліца ..
показати весь коментар
29.11.2023 13:59 Відповісти
Та якби ж то "опротівілісь"....
показати весь коментар
30.11.2023 04:26 Відповісти
НЕОБХОДИМО ВСЕХ ОЛИГАРХОВ ПОСАДИТЬ !)
показати весь коментар
29.11.2023 14:20 Відповісти
и всьо подєліть!
показати весь коментар
29.11.2023 14:21 Відповісти
Це просто смішно, на рівні шарікова - "всьо атабрать і падєліть". Вже було сто років тому. ***** повна.
Треба не всьо атбірать і дєліть, а прозора податкова політика і обкладання чесними податками. Тоді олігарх сам все віддасть, бо без повернення пдв, виведення в офшори і державних закупівель енергоносіїв по 1 копійці дуже швидко стане атріцатєльним алігархом.
показати весь коментар
29.11.2023 16:52 Відповісти
Вищий антикорупційний суд закрив усі провадження НАБУ щодо Коломойського,

пославшись на "правки Лозового", які "слуги народу" протягнули через парламент і не відмінили, всупереч вимогам ЄС.

Це у Зеленського називається "боротьба з олігархами".
показати весь коментар
30.11.2023 00:29 Відповісти
Правки лозового підписував ще сивочолий гетьман, зеленському вони теж подобаются
показати весь коментар
30.11.2023 07:15 Відповісти
цій гниді пофіг на війну чи перемогу йому головне його рейтинг
показати весь коментар
29.11.2023 14:37 Відповісти
Дивна держава Україна. В ній Дєрьмак працює на ФСБ, Валєра-Пончик на натовських генералів і військово-промисловий комплекс США, Боневтік -Шлемазл буквально розривається в роботі одночасно на дядю Сема і на ФСБ, шеф Шлемазла , Бєня Бородатий працює на власну кишеню і на Хабад, спікер "Потрійне підборіддя" працює на туалет. Може хтось мені підкаже, хто в цій державі працює на Україну?
показати весь коментар
29.11.2023 20:32 Відповісти
+++
показати весь коментар
29.11.2023 20:40 Відповісти
Сьогодні зеля матеме істерику, рейтенг це єдине шо важливо для криворогого
показати весь коментар
29.11.2023 14:38 Відповісти
Это ОЧЕНЬ много когда в стране 32 % идиотов ! Им даже после того что творит Зеленский и его шобла , нехрена не дощло !
показати весь коментар
29.11.2023 14:41 Відповісти
так як зеленський краде то ще ніхто не крав бо зараз нам ще захід гроші дає стільки бабла ще ніколи не було
показати весь коментар
29.11.2023 14:42 Відповісти
От вам і відповідь на питання чому у зе-лідОра останній місяць загострення бо починається падуча від слова Залухжний, тепер зрозуміла атака на Главкома зе-лідОра в газеті "The Sun" і маячня Мар"яни Безмозглої (де факто Єрмака) на адресу Главкома і атака на Залужного по всім офісно-преЗЕдентським ТГ помийкам. Рейтингозалежну ЗЕлену падаль турбує не наша перемога у війні, а турбцє можливий програш зе-лідОра на потенційних виборах, які все-рівно рано чи пізно таки відбудуться. Бо програш цієї аморальної антидержавної зе-шобли це пряма дорога їм на лаву підсудних за держзраду та шалену корупцію.
показати весь коментар
29.11.2023 14:59 Відповісти
Голобородько по пьесе самого Зе в тюрьму закинули так что все идет за планом или же собственным сценарием, только это не смешно.
показати весь коментар
29.11.2023 15:00 Відповісти
Рейтинг падає? Там дно провалилося ще до 2019 і з тих пір неспинно поглинає чорна діра. Просто наріду трішки коричневою субстанцією очі з телевізора закидало, недобачають. Буває...
показати весь коментар
29.11.2023 15:51 Відповісти
Цікавенько: що пана президента України цікавить та хвилює більше -- його рейтинг чи існування держави Україна?
показати весь коментар
29.11.2023 16:23 Відповісти
Україна для пана президента, як і для його команди - чудова кормова база і сцена для потіхи власного самолюбства перед навибагливою публікою.
показати весь коментар
29.11.2023 17:02 Відповісти
+100500.
показати весь коментар
30.11.2023 10:21 Відповісти
Не зрозуміло, як і хто саме вичислив цей падаючий рейтинг. Останній раз, буквально днів 5 тому, бачив дані, що його рейтинг "звалився" до 67%. Це вже трагедія для нього! Бо у купі напів- та повних дебілів такі, дивись, ні хєра сєбє, знайшлися якісь ідіоти, які в чисто хахляцкій манері, піднявши пальця вгору і примруживши око, прошепотіли: а клоун то ****, потрібно пабистрєє пригать с лоткі. У 32% не вірю! Бо проклинаючи Пороха 5 років і серучи невгамонною діареею щодня, ну не могли зє-йолопи змінити свою нікчемну думку радикально водночас!
показати весь коментар
30.11.2023 00:44 Відповісти
67% було зовсім недавно, пару тижнів тому... звичайно, все залежить від тих, хто рахує... але я теж не вірю в падіння до 32%, бо мої спостереження за зебздюками цього не підтверджують...
показати весь коментар
30.11.2023 04:35 Відповісти
Воно таке мнительное (рос.)
показати весь коментар
30.11.2023 10:19 Відповісти
Відчувається, що для підняття рейтингу вже час зварганити якийсь "замах" на себе, любимого... Буданов - і той докумекав.
показати весь коментар
29.11.2023 17:35 Відповісти
о згадав ) " важкий тупий предмет" ....
показати весь коментар
29.11.2023 21:51 Відповісти
Фото пана Зеленського, коли дізнався про "падіння свого рейтингу"
показати весь коментар
30.11.2023 10:22 Відповісти
Не, досить яечного самозамаху, шо главзеба и роднит со шлепером. Тот тогда, а этот сейчас выпустили шептуна из-за тех неугомонных яиц.
показати весь коментар
30.11.2023 08:51 Відповісти
Так воно ж наче вже сповіщало подданих про кілька невдалих замахів на нього заостанній рік? Чи то не він сповіщав, а якась данілов?
показати весь коментар
01.12.2023 00:12 Відповісти
Якщо б найвеличніший лідер соврємєнності займався не політикою і рейтингами, а рятуванням країни, то і рейтинги були б набагато вищи. Але...
показати весь коментар
29.11.2023 17:56 Відповісти
Він і рятує країну, тільки іншу, з кремлем.
показати весь коментар
29.11.2023 21:02 Відповісти
Рейтинг в 30 процентов ему нарисовали? Он погряз в коррупции со своим Дерьмаком, Татаровым и Гетьманцевым и своим крышеванием региАналов
показати весь коментар
29.11.2023 18:10 Відповісти
Оскотиненого "Сватами" і "Кварталом" бидла вистачає.
показати весь коментар
29.11.2023 19:01 Відповісти
Ща другое оскотынення витает... Мол, объяви Украина о своем нейтралитете, и войны - как и не было, пыня выведет войска.
показати весь коментар
30.11.2023 08:54 Відповісти
насправді, пару тижнів тому було 67% і це більше схоже на реальність.. не вірю, що рейтинг впав, бо зебіли все ще дебіли.
показати весь коментар
30.11.2023 04:38 Відповісти
Про вибори п*здеж чистої води - чи не вся Україна хоче щоб зелені клоуни пішли геть.
показати весь коментар
29.11.2023 18:15 Відповісти
показати весь коментар
29.11.2023 18:16 Відповісти
Безглузда це людинка Йермака-Бубочки. Схоже вона позбавлена не тільки сумління,а й здорового глузду,тому їй доручають найпікантніші завдання (справа вагнеровців-Бурби тощо). те що її зараз так безжально і тупо палять говорить про те,що у когось в ОПі чомусь дуже пригорає від Залужного. Або в Масквє в ФСБ-ГРУ-недаремно ж так активізувалися Арєстовіч,Агрохімія і зараз ось Безумна...На фоні цієї метушні,оазою спокою виглядає секретар РНБО і ветеринарії Льошка Данілов,який флегматично констатує пожвавлення росагентури... боягузливий і гнилий від народження Бубочка,сам не осмілюється тявкати на Залужного і знімати його,тому кидає в бій свої обгажені торпеди типу Безумної....
показати весь коментар
29.11.2023 18:18 Відповісти
Якщо ти вважаєш що кращий спосіб вирішення проблеми, це її замовчування- то ти дебіл. Доречі, що тобі заважає писати українською на українському ресурсі?
показати весь коментар
29.11.2023 19:32 Відповісти
Так Зеленский ничего не решил. Как дети, реально. Если закрыть глаза и ничего не делать, то проблемы не будет. Самое смешное что перед нападением Путина вели себя также. Если сделать вид, что Путин не нападет, то может пронесет. А теперь свою бездеятельность и трусость оправдывают тем что война.
показати весь коментар
29.11.2023 20:12 Відповісти
30 відсотків!?... Вам набрехали...Там цифра"0" - зайва.
показати весь коментар
29.11.2023 19:26 Відповісти
Якби ж то(((
показати весь коментар
30.11.2023 04:41 Відповісти
И будет дальше падать.
показати весь коментар
29.11.2023 20:00 Відповісти
Проб'є дно
показати весь коментар
29.11.2023 23:39 Відповісти
дай бог, дай бог... головне, щоб не пізно було... і щоб нового серіалу рибкам гуппі не показали...
показати весь коментар
30.11.2023 04:42 Відповісти
Да поздно уже давно. Поздно было в 10 году, когда Януковича выбрали.
показати весь коментар
30.11.2023 14:11 Відповісти
Та зеленский с его слугами это ходячие политические трупы. У них реальные рейтинги валяются у людей под ногами и все по ним топчутся
показати весь коментар
29.11.2023 20:33 Відповісти
Ви такий оптиміст, я аж заздрю...
показати весь коментар
30.11.2023 04:44 Відповісти
Не пам"ятаю звідки це: "можна дурити невелику групу людей довго, велику - не довго. Але дурачити весь народ і безкінечно неможливо".
Цих підарів треба гнати негайно всім Майданом і "прикрасити" київські каштани і стовпи цими "цяцьками" ще до Різдва. Поки вони не угробили і не здали Україну.
показати весь коментар
29.11.2023 21:02 Відповісти
Что не говорите, но зелёному цирку удается дурачить целый народ на протяжении 5 лет, да ещё и при страшной войне.
показати весь коментар
29.11.2023 21:46 Відповісти
Це гівно зелене з козирного місця вже не піде...
показати весь коментар
29.11.2023 21:06 Відповісти
Та зрозуміло, що там суцільний броунівський рух...
показати весь коментар
29.11.2023 21:40 Відповісти
війна фактично врятувала його владу від чергового Майдану,а від нього він би точно втік, на одну з своїх вілл закордоном.
показати весь коментар
29.11.2023 21:46 Відповісти
...може навіть в Крим...
показати весь коментар
30.11.2023 04:45 Відповісти
Тепер зрозуміло чому з кожної щєлі, від кожного бота лилася пропаганда за непроведення президентських виборів в Україні.
Коли будуть запитання до брехливих зелених соцконтор які маніпулювали українським інфопростром та громадянським суспільством?
показати весь коментар
29.11.2023 21:49 Відповісти
Кінець Епохи Бідності

Кінець Епохи Брехні

Весна Прийде - Саджать Будемо

10% За Корупціонера

Ви Всі ПреЗеденти
показати весь коментар
29.11.2023 22:27 Відповісти
Зеленський знову не пішов на роботу. Він поїхав в Одесу (по офіційним

повідомленням ).

Чи варто було пертись через усю країну, щоб у якомусь сховку зустрічатись з черговими "нагородженими" ?.

Але ..є ще одне питання, заставка перед трансляцією з Єрмаком і іншими, це недоробка режисури,

чи сигнал Єрмаку повертатись з Білорусі ?.

показати весь коментар
30.11.2023 00:26 Відповісти
Поки у владі такіпотвори як Єрмак, Татаров, Гетманцеви, Безумна, Арахамія, ніякі рейтинги Зеленському не світить, окрім дна.
показати весь коментар
30.11.2023 00:51 Відповісти
та якби ж то...
показати весь коментар
30.11.2023 04:46 Відповісти
Безуглая обвинила Залужного в "заказных статьях" и "беспокойстве о рейтингах"

Нардеп продолжила публично задавать вопросы Главкому о ситуации в украинской армии, в частности, она спросила: "Почему самым способным бригадам не дают новую технику, а дают новеньким и не обстрелянным?"

В заключительной части своего поста Безуглая допустила, что Залужного могут интересовать рейтинги.
"Если Вас интересуют рейтинги, то ваши военные шансы уменьшаются с каждым днем", -
написала она.

Тем временем офицер ВСУ и блогер Анатолий Штефан, комментируя обвинения в адрес Залужного, отметил, что дискредитация армии и ее руководства происходит с молчаливого согласия однопартийцев Безуглой

https://www.dialog.ua/ukraine/285663_1701268270
показати весь коментар
30.11.2023 02:11 Відповісти
Кого больше всего интересует рейтинг, в Украине знают уже все.

И это НЕ Залужный.

И эта курва уже упрекает Залужного в беспокойстве о рейтингах!!!
и рассказывает профессиональному военному как ему распоряжаться оружием?!

Просто бессовестная скотина...
показати весь коментар
30.11.2023 02:17 Відповісти
При Пороху такої х.у..ні не було.
І це не сарказм.
показати весь коментар
30.11.2023 03:49 Відповісти
Брехня, шахрайство, корупція, беззаконня і він хоче гарний рейтинг. На якій планеті він живе.
показати весь коментар
30.11.2023 06:04 Відповісти
Ти міг би знатний буть свинар,

Чи славний на Кривбас бубняр,

У цирку сміхунець-фігляр,

Глядь - заробив би на гектар.

Та завдяки всім пересвар

Став незалежності гробар,

Та ще й святинями гендляр,

Привів команду нечупар,

Що вилізла із чорних шпар,

А з ними армію азар.
показати весь коментар
30.11.2023 07:46 Відповісти
ААААА/!!! Ленку срочно!!!! У ЗЕ ПАДАЕТ...!!!!
показати весь коментар
30.11.2023 08:07 Відповісти
У вас би самого пiшли б незворотнi процеси, пiсля мендельшi.
показати весь коментар
30.11.2023 09:00 Відповісти
А The Economist публікує хайпожерів.
показати весь коментар
30.11.2023 08:25 Відповісти
Я навіть вказані цифри "довіри до Зеленського" вважаю завищеними як вважав такими й попередні опитування починаючи ще з 2021 року коли для більшості українців вже стала очевидною недолугість та шкідливість для країни як його особистих дій так і дій призначених ним на високі посади "кумів". А висловлювання приведених ним до влади осіб типу Безуглої, Арахамії, Шевченко ..... лише збільшують той негатив від діяльності ********* керівництва нашої країни. Тому єдиним вірним шляхом для президента було б добровільне складання своїх повноважень через неспроможність повноцінно керувати країною із передачею влади КОАЛІЦІЙНОМУ уряду із представництвом усіх політичних сил, але дуже мала ймовірність що Зеленський, котрий вклав стільки зусиль для узурпації влади, піде на це як через жагу влади, так і через побоювання нести відповідальність на усі злочини скоєні ним та його підлеглими за час правління Україною!!!
показати весь коментар
30.11.2023 09:10 Відповісти
У всіх мислячих людей довіра до зепідра у травні 2019 вже складала 0%. Тому результат довіри зараз у 32% мене дуже сильно засмучує.
показати весь коментар
30.11.2023 09:15 Відповісти
Сторінка 2 з 2