11220 відвідувачів онлайн
33 838 184

У Зеленського падає рейтинг, в Києві політична гризня, - The Economist

зеленський

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі видання The Economist.

Журналісти ознайомилися із внутрішніми опитуваннями, які свідчать, "що президент, якого колись хвалили за його роль у захисті країни, був заплямований корупційними скандалами в його уряді та занепокоєнням щодо напрямку руху країни".

"Цифри, датовані серединою листопада, показують, що довіра до президента впала до +32%, що менше половини, ніж до все ще шанованого генерала Залужного (+70%). Кращі рейтинги за президента має і український розвідник Кирило Буданов (+45%). Те саме опитування показує, що пан Зеленський ризикує програти президентські вибори, якщо він коли-небудь зіткнеться зі своїм головнокомандувачем", - зазначає The Economist.

За даними видання, наразі 8 із 10 громадян України проти самої ідеї проведення виборів, які мали відбутися в березні 2024 року. Президент також виключив їхнє проведення, посилаючись на воєнний стан.

"Але падіння його рейтингів ще може переконати його змінити свою думку", - зазначають автори, додаючи, що російська пропаганда теж скористається тим, що вибори не відбудуться.

Водночас The Economist розповіло про "тріщини" всередині країни, зокрема це стосується військового та політичного керівництва держави. Стосунки між Зеленським та Залужним видання називає "жахливими".

Джерело видання в уряді розповіло про "гризню" між політиками та військовими: "Політики кажуть, що їхні генерали - бовдури, вишколені в Радянському Союзі. А генерали кажуть, що політики бовдури, які їм заважають".

Топ коментарі
+64
Це ********* тільки і думає про рейтинги…. Уйди вовік твоя пʼєса зіграна ауфрідензейн.
показати весь коментар
29.11.2023 10:56 Відповісти
+57
Ви заманали тими виборами.
З вірогідністю 100 проц їх виграє черговий пиз#ун, який заявить що у нього є чарівна паличка і він от завтра припинить війну, відмінить мобілізацію, а на фронт підуть бариги з кабаків...
показати весь коментар
29.11.2023 11:03 Відповісти
+45
А що в нас "нарід" не вибирає в президенти дважди зека? Не вибирає в ВР людей без професій і без освіти? Не вибирає відкритих вбивць і шахраїв? Тому не потрібно голосновно захищати"мудрий нарід" Як не прикро це говорити,але в країні більшість лохів,баранів і тим що "какая разніца" Да іще і пята колона
показати весь коментар
29.11.2023 13:26 Відповісти

Завантаження...