9841 відвідувач онлайн
35 266 247

Представники ТЦК силою витягли водія вантажівки з кабіни в Хусті та відправили на підготовку в Рівне: авто лишили посеред дороги, забрали документи, телефон

призов,мобілізація,тцк

Вчора, 1 грудня, близько 9.00 представники Межгірівського ТЦК на блокпосту у м.Хуст Закарпатської області зупинили вантажний автомобіль, силою витягнули з кабіни водія та відвезли його у ТЦК.

Про це повідомив у фейсбуці військовослужбовець, водій "На щиті" Олексій Кушнаренко, інформує Цензор.НЕТ.

У коментарі Цензор.НЕТ він зазначив, що водій - працівник його фермерського господарства, офіційно працевлаштований. Він перевозив вантаж із Рені Одеської області, коли його силою витягнули з кабіни та заштовхали в автобус.

 За його словами, водій наразі перебуває у навчальній частині у Рівному. 

"Зараз він проходить військову підготовку у Рівному і йде служити. Хоча він не ставив за мету ухилятися. Якби йому просто сказали, що, хлопче, через 3 дні тобі з'явитися у ТЦК - питань би не було. Машина дорого коштує, вантаж, відповідальність. Кинути все посеред дороги, коли я тут, на війні. Це ніж у спину...І це робить хто? Мої правоохоронні органи, на які я надіюсь!", - каже Кушнаренко.

"Він (водій.- Ред.) встиг передзвонити, сказати, що його грузять у автобус, я подзвонив у 2 ТЦК м. Хуст. Там начальник - Жуков Ігор. Вони збрехали, сказали, що немає, а тоді звідти ж хлопця вивезли на навчання. Я тут же написав заяву до поліції. Вони (правоохоронці. - Ред.) знайшли хлопчину і він тоді о 15.30 вийшов на зв'язок і сказав, що його везуть на навчання у Рівне. Водій родом зі Старобільщини, втік з-під окупації, тут ВПО, стояв на обліку. Так з людиною поступити - як зі скотиною, забрали документи, телефон забрали", - продовжує Кушнаренко.

За його словами, техпаспорт та ключі від вантажівки наразі перебувають у поліцейському відділку. Він також уточнив, що його водій - не єдиний, кого вивезли на військові навчання до Рівного. 

Сам Кушнаренко вкрай обурений ситуацією та вважає, що такі дії представників ТЦК лише шкодять державі і не сприяють бажанню українців мобілізуватися.

"Наше суспільство має бути єдиним, але оце гіркота у душі і не треба це замовчувати. Це несправедливо. Це безпрєдєл. Ми чим відрізняємося від раші - ми європейська держава. У армії ми ще не побороли совковість, відношення до людей, я за те, щоб вище керівництво зрозуміло, що треба по-іншому, може інших людей туди ставити...", - резюмує Кушнаренко.

Представники ТЦК силою витягли водія вантажівки з кабіни в Хусті та відправили на підготовку в Рівне: авто лишили посеред дороги, забрали документи, телефон 01

Топ коментарі
+36
Захищати країну мають вепершу чергу - ті люди , які перебувають на державній службі - таких біля 1-1, 5 мільйони , але вони чомусь мають бронь.
показати весь коментар
02.12.2023 16:07 Відповісти
+32
Тобі з закордону видніше.
показати весь коментар
02.12.2023 15:47 Відповісти
+31
Звістно.
З київських ресторанів ніхто нікого витягнувати та відправляти на полигони НЕ БУДЕ!
показати весь коментар
02.12.2023 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Згоден, ухилянтов треба поставити поза законом. На нулі не вистачає солдатів.
показати весь коментар
02.12.2023 17:26 Відповісти
Особливо тих що виїхали....
показати весь коментар
02.12.2023 17:38 Відповісти
А якщо немає дружини. На квартиру власну не заробив. Хоч працював та є записи у трудовій книжці. Землі своєї немає. Автомобіля і того немає. За що воювати? Є тільки власне життя та яке неяке здоров'я у 40 років.
показати весь коментар
02.12.2023 18:37 Відповісти
Як за Що..? За паничів ! Це у Вас (перепрошую ) нічого немає, а у них є ВСЕ. І ще весь світ баблішко підкидає допоки
показати весь коментар
02.12.2023 19:21 Відповісти
та и не воюй. сиди, жди кацапа, он даст тебе жирную пеенсию.
показати весь коментар
02.12.2023 22:07 Відповісти
А що ті 640000 громадян призивного віку, що воюють десь у Європі та Америці. Вони що, недоторкані? У Львові по повісткам прийшло біля
30%. Деж та Фаріон ? А Кошевий з коришем не доторкані-- вони вже мають ордени за час війни. І мабуть мають другу групу інвалідності-- ожиріння.
показати весь коментар
02.12.2023 17:19 Відповісти
640 000, они позже подъедут, за пенсиями, и за компенсациями. Я вчера вообще интересную статью прочитал, что итальянские ученые советуют Украине дать им налоговые льготы, что бы они вернулись в Украину после войны.
показати весь коментар
02.12.2023 17:57 Відповісти
Тем кто служит в батальне Монако и подобних других поху на налоги. Они рантье и свои дивиденты будут получать там всегда.
показати весь коментар
02.12.2023 18:25 Відповісти
Ну якщо захочемо їх повернення, то так доведеться давати податкові пільги і не тільки. Розумію, що неприємно, несправедливо, але інакше вони просто не повернуться. Альтернатива - завозити мігрантів з Африки. По факту вибір між двома злами, але вибирати доведеться. А яке зло менше, це вже кожен нехай для себе вирішує.
показати весь коментар
02.12.2023 18:30 Відповісти
Нам дешевле будет аннулировать их гражданство, и сказать что мы их не знаем, и что у нас их ни когда не было. И все их украинские документы, это фальшивка. И аннулировать пенсии их родителям, за непатриотичное воспитание детей.
показати весь коментар
02.12.2023 18:44 Відповісти
Ви з ОПі ? Якраз Україна має бути вільною країною ! А не країною рабів.. А Ви пропонуєте зробити її остаточно північною кореєю. А тим хто займається мародерократією на крові не потрібно ніц анулювати ?
показати весь коментар
02.12.2023 19:08 Відповісти
Так у нас свободная страна, они же уехали. Когда надо воевать за страну не вернулись. Я же не предлагаю силой их возвращать. Просто забыть за них, как они забыли за нас.
показати весь коментар
02.12.2023 19:20 Відповісти
Якщо хтось думає, шо ТЦК (які є ЗСУ) діють без санкцій вищого військового керівництва, то ви наївний бовдур. Я не думаю, шо Йода не знає про те, що вже другий рік підряд людей викрадають, а потім вони зʼявляються хто зна де. Про це хіба шо в сортирі через гучномовець не говорять. То тут, то там. Все відмазки у стилі «розберемося», але це все продовжується. Ну не вірю я, що якби зверху не дали наказ - не викрадати людей, то це би не припинилося. Це армія, тут так не працює - тут є наказ і все. Тому був явно зверх наказ ТЦК гребти любою ціною, в влада прикриває, бо не хочуть обʼявляти мобілізацію додаткову, шоп рейтинги не тратити
показати весь коментар
02.12.2023 17:44 Відповісти
ТЦК командує Сирський. Сирського любить Єрмак.
показати весь коментар
02.12.2023 18:56 Відповісти
Аааа, ясна-пантяна. Тобто якшо Сирського поставив єрмак, то на нього впливу Головний не має. Це не так працює в армії, я вас розстрою
показати весь коментар
04.12.2023 09:40 Відповісти
ТЦК парафия Сырского!!!
показати весь коментар
02.12.2023 21:46 Відповісти
Це не відміняє того, шо Головний все знає
показати весь коментар
04.12.2023 09:41 Відповісти
Мобілізація ніколи не зупинялася. Ви мабуть Україну з мацковією плутаєте
показати весь коментар
03.12.2023 12:56 Відповісти
Не плутайте мобілізацію і «шторм-зю»
показати весь коментар
04.12.2023 09:39 Відповісти
Не пойму такую агрессивною реакцию. У него есть основания не идти в армию, редкая специальность? Ведь водителя легко заменить на гражданке. Грубо, но возможно, он игнорировал повестки в военкомат.
показати весь коментар
02.12.2023 18:00 Відповісти
Або почав з себе вумного корчить, звати адвоката або ще що. Або взагалі щось ватне сказонув
показати весь коментар
02.12.2023 18:12 Відповісти
каждый в итоге откажется принимать присягу, что бдальше ?
показати весь коментар
02.12.2023 18:46 Відповісти
Тобто я, маючи військовий квиток, на підставі того, шо я сам собі придумав (ну бо стаття 8 Закону про ВС та постанова Кабміну №1456 існує, не кажучи статті 32/35 ЗПП) - можу зупинити твоє авто, витягнути тебе з машини, замість тебе зробити липове ВЛК, підробити підпи, і на завтра відправити на полігон. Я все правильно зрозумів? Тоді в мене питання: а чим ми тоді від москалів відрізняємося? Нашо тоді взагалі з ними воювати, якшо наші цінності - це лише «вища мета», а не законність? Чи слово «закон» для вас надто пафосне? Ну то тим більше - давайте тут влаштуємо росію, шоп вам було комфортніше. Тоді мєнти будуть пі..ти вас як у росії нізащо, воєнкоми будуть заламуючи руки відправляти у «штоорм-зю». Попереджаючи ваші аргументи (до вас же ш не дійшли моі слова вище), шо мол - «да похєрр на закони, у нас тут екзистенційна війна!», я скажу, що тим ми від москалів і відрізняємося: в нас демократична держава і за ці цінності ми і воюємо. А якшо ви ще буде казати «а хто буде воювати, якшо добровольці закінчилися?», то я дам приклад 3ОДШБ: туди черга з людей. Цікаво як це. А отак це: ТЦК ніхєра робити не хочуть, і лише деструктивно впливають на мобілізацію. А якшо працювати як 3-ка, то все навіть виходить.
показати весь коментар
04.12.2023 09:53 Відповісти
іти воювати тільки з однією умовою - мараторій на продаж землі і анулювання всих договорів куплі продажу землі з 24.02.2022.війна закінчиться бистро.
показати весь коментар
02.12.2023 18:52 Відповісти
Ну не буде з цих ( мордою в асфальт ) толку ! Невже настільки тупі керманичі ??? Я вже не кажу, що пройде час за це доведеться комусь відповідати ! Що людей за скот мали. Якщо в окопах немає дітей влади і багатіїв це не війна а бізнес..Усе решта від лукавого. І дуже прикро, що стільки людей вже загинуло ( напевно не за такі норми поведінки ))).
показати весь коментар
02.12.2023 19:02 Відповісти
цих зелених тцк на фронт треба. у мене іспанське сумління за Україну. зелене гівно твкими діями здає нашу країну кацапам. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
02.12.2023 19:04 Відповісти
Кому підпорядковане ТЦК? Хто призначає воєнкомів? Вважаєте що той генерал зелений?
показати весь коментар
02.12.2023 19:12 Відповісти
ТЦК підконтрольно Сирському!!!
показати весь коментар
02.12.2023 21:48 Відповісти
Одних принудительно отправляют в ТРЦ .... для других планируют безопасные игры на стадионах https://sport.dialog.ua/285826_1701506850



Зарядить эмоциями: в Украине хотят вернуть болельщиков на стадионы


читайте подробнее на сайте "Диалог.UA": https://sport.dialog.ua/285826_1701506850 ЭТО ЧТО ЗА ШАБАШ ЗЕЛЕНЫХ ЧЕРТЕЙ 🤢👽
показати весь коментар
02.12.2023 19:12 Відповісти
Біля стадіонів і будуть ловити
показати весь коментар
02.12.2023 20:55 Відповісти
А чи не таких людей спіткає така доля як тут - ? То може і мета у ТЦК саме така? А керує цим ЗеГніда...
показати весь коментар
02.12.2023 19:22 Відповісти
Вообще это все очень интересно и странно. Я знаю реально много совершенно свежих историй когда люди сами пошли в армию. В армии уже почти все сельское мужское население страны. По моим подсчетам, в армии уже должно быть как минимум несколько миллионов человек. Это не считая тыловой профессиональной армии, которая до войны была в количестве 300-500 тысяч. Почему ТЦКашники тащат в армию еще людей, которые бояться или не могут воевать?
показати весь коментар
02.12.2023 19:38 Відповісти
Отже - можна здогадатися які в нас реальні втрати
показати весь коментар
02.12.2023 21:58 Відповісти
Ти за це голосував. Ти щасливий?
показати весь коментар
02.12.2023 23:43 Відповісти
Погибшие и раненые есть, но не в том количестве что призвали.
показати весь коментар
03.12.2023 02:06 Відповісти
Зелені розповідають про більше 5млн. ветеранів після війни. Мобілізовано однозначно більше млн. людей. Адже зелені кажуть наче воювати будуть усі, але не вони.
показати весь коментар
03.12.2023 13:04 Відповісти
Я про другое... Два месяца назад Зеля рекламировал большое контрнаступление, а сегодня народу вливают в уши, что некому воевать, партнеры не дали ожидаемого количества оружия, нужна срочно демобилизация, нужно еще 20 тысяч в месяц мобилизовать, ТЦК проваливают план по мобилизации, и др. У меня возникает вопрос, он там здоров? Он чем собирался контрнаступать? Как он собирался вести атакующую войну?
показати весь коментар
03.12.2023 14:31 Відповісти
як казав Абдулов - страна непуганних идиотов.
показати весь коментар
02.12.2023 20:40 Відповісти
...вважає, що такі дії представників ТЦК лише шкодять державі і не сприяють бажанню українців мобілізуватися. Джерело:
Так все для цього і робиться і це лише один із напрямків.
показати весь коментар
02.12.2023 22:17 Відповісти
Шкодять державі, не сприяють бажанню українців захищати свою державу саме совковість воєнного управління на вістрі 3-го року війни, нереалістичною процедурою списання знищеного військового майна під час війни, драконівська кримінальна відповідальність для рядових військових та повна безкарність для командного складу, зокрема відсутність будь-якої відповідальності за видання злочинних наказів, відсутність т.з. процедури розбору польотів, відсутність процедури просування талановитих, авторитетних серед особового складу військових з особистими досягненнями на передовій по щаблях військового керівництва, укріплених позицій на передовій (на відміну від кацапів які миттєво на очах бетонують та мінують захоплені українські території), відсутність адекватної ротації на передовій, бездарність чи держзрада віпо керівництва організацією завідомо безуспішних контрнаступів за рахунок втрати тисяч життів та маси отриманого від союзників озброєння, розкраданням армії, бюджетів, гуманітарки, масштабна привладна корупція та розграбування державних активів в тилу, випуск за межі країни колаборантів та державних зрадників з метою уникнення притягнення їх до відповідальності, тощо.
показати весь коментар
03.12.2023 13:37 Відповісти
Рекрутинг по-українськи
показати весь коментар
02.12.2023 23:00 Відповісти
Та реально дивно, чому з Хусту повинні служити? Вони ж чекають Орбана.
показати весь коментар
02.12.2023 23:49 Відповісти
тов Жуков, мабуть 100% прихильник РПЦ