10396 відвідувачів онлайн
3 637 15

На Прикарпатті трактор із двома людьми впав у річку, - ДСНС

закарпатье,горы,лавина

На Івано-Франківщині трактор з людьми людьми впав в річку,

Як інформує Цензор.НЕТ, про  це йдеться в повідомленні Державної служби надзвичайних ситуацій України.

За даними рятувальників, у селі Горішнє Залуччя Коломийського району трактор під час руху по дамбі допустив з’їзд у річку Черемош.

У кабіні трактора, на момент падіння перебувало двоє людей, які через сильну течію самостійно вибратися з трактора не змогли, кажуть у відомстві.

Топ коментарі
+8
Степове знову ворог просунувся, Мар'їнка вулиці Лесі України і Франка тримаються, а це окраїна. Фронт потребує допомогу, а не відосики, маніпуляції і марафону.
показати весь коментар
02.12.2023 20:24 Відповісти
+7
марафон вже не маніпулює а відверто каже що єрмак один з найвпливовіших політиків європи
правда не каже коли він став політиком і взагалі, хто такий єрмак в українській владі
зе його представив як керівника офісу, як свою секретарку без посади та повноважень
а воно он як.
найвпливовіший
зе вже винен україні 4 ярда за цей ******* марафон
показати весь коментар
02.12.2023 20:37 Відповісти
+6
Мене не цікавлять такі новини. Мене цікавлять тільки новини з фронту і скільки підцупили слуги народу та особисто товариш ЗЕ ну і скільки вони завдали шкоди Україні.
показати весь коментар
02.12.2023 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не можна бухати за кермом, це зло
показати весь коментар
02.12.2023 19:52 Відповісти
"...трактор під час руху по дамбі допустив з'їзд у річку...".
Ніхто не бухав. Трактор винен.
показати весь коментар
03.12.2023 10:10 Відповісти
Ну і шо?
показати весь коментар
02.12.2023 19:56 Відповісти
трактор з людьми людьми впав в річку

Трактор-трактор з людьми-людьми впав у річку-річку
Ашотаке?
На островах Океанії тубільці розмовляють саме так!
показати весь коментар
02.12.2023 20:00 Відповісти
а чого ти так
заголовок + два речення про те ж сам + те ж саме можна прочитати в повідомденні дснс
вайбер , вацап ще не придумали, тому нема фоток
а журналісті платять за кількість слів мабудь, як в телеграмі ссср
показати весь коментар
02.12.2023 20:29 Відповісти
а воно он як.
найвпливовіший
зе вже винен україні 4 ярда за цей ******* марафон
показати весь коментар
02.12.2023 20:37 Відповісти
Зате у вас є глобальна проблема, не війна. То таке, а блокада кордонів. Я бачила і черги доя автобусів,легкових автомобілів і грузовиків тоді,до війни. Також шукали по карті де не має км черги і також грузовики рухалися повільно. Це не було проблемою тоді
показати весь коментар
02.12.2023 20:51 Відповісти
Дякую, я в курсі. І за лиманський напрямок теж.
показати весь коментар
02.12.2023 20:26 Відповісти
папили нимного
показати весь коментар
02.12.2023 20:42 Відповісти
Трактор з людьми впав... Не люди в тракторі.
П - "Пріорітети".
показати весь коментар
02.12.2023 20:47 Відповісти
BREAKING NEWS, ****!!!
показати весь коментар
02.12.2023 22:30 Відповісти
Черемош жарти не любить...