3663 посетителя онлайн
3 637 15

На Прикарпатье трактор с двумя людьми упал в реку, - ГСЧС

закарпатье,горы,лавина

В Ивано-Франковской области трактор с людьми людьми упал в реку.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом говорится в сообщении Государственной службы чрезвычайных ситуаций Украины.

По данным спасателей, в селе Горишнее Залучье Коломыйского района трактор во время движения по дамбе допустил съезд в реку Черемош.

В кабине трактора, на момент падения находились два человека, которые из-за сильного течения самостоятельно выбраться из трактора не смогли, говорят в ведомстве.

Топ комментарии
+8
Степове знову ворог просунувся, Мар'їнка вулиці Лесі України і Франка тримаються, а це окраїна. Фронт потребує допомогу, а не відосики, маніпуляції і марафону.
показать весь комментарий
02.12.2023 20:24 Ответить
+7
марафон вже не маніпулює а відверто каже що єрмак один з найвпливовіших політиків європи
правда не каже коли він став політиком і взагалі, хто такий єрмак в українській владі
зе його представив як керівника офісу, як свою секретарку без посади та повноважень
а воно он як.
найвпливовіший
зе вже винен україні 4 ярда за цей ******* марафон
показать весь комментарий
02.12.2023 20:37 Ответить
+6
Мене не цікавлять такі новини. Мене цікавлять тільки новини з фронту і скільки підцупили слуги народу та особисто товариш ЗЕ ну і скільки вони завдали шкоди Україні.
показать весь комментарий
02.12.2023 20:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
не можна бухати за кермом, це зло
показать весь комментарий
02.12.2023 19:52 Ответить
"...трактор під час руху по дамбі допустив з'їзд у річку...".
Ніхто не бухав. Трактор винен.
показать весь комментарий
03.12.2023 10:10 Ответить
Ну і шо?
показать весь комментарий
02.12.2023 19:56 Ответить
трактор з людьми людьми впав в річку

Трактор-трактор з людьми-людьми впав у річку-річку
Ашотаке?
На островах Океанії тубільці розмовляють саме так!
показать весь комментарий
02.12.2023 20:00 Ответить
а чого ти так
заголовок + два речення про те ж сам + те ж саме можна прочитати в повідомденні дснс
вайбер , вацап ще не придумали, тому нема фоток
а журналісті платять за кількість слів мабудь, як в телеграмі ссср
показать весь комментарий
02.12.2023 20:29 Ответить
а воно он як.
найвпливовіший
зе вже винен україні 4 ярда за цей ******* марафон
показать весь комментарий
02.12.2023 20:37 Ответить
Зате у вас є глобальна проблема, не війна. То таке, а блокада кордонів. Я бачила і черги доя автобусів,легкових автомобілів і грузовиків тоді,до війни. Також шукали по карті де не має км черги і також грузовики рухалися повільно. Це не було проблемою тоді
показать весь комментарий
02.12.2023 20:51 Ответить
Дякую, я в курсі. І за лиманський напрямок теж.
показать весь комментарий
02.12.2023 20:26 Ответить
папили нимного
показать весь комментарий
02.12.2023 20:42 Ответить
Трактор з людьми впав... Не люди в тракторі.
П - "Пріорітети".
показать весь комментарий
02.12.2023 20:47 Ответить
BREAKING NEWS, ****!!!
показать весь комментарий
02.12.2023 22:30 Ответить
Черемош жарти не любить...