11151 відвідувач онлайн
7 855 17

Зеленський присвоїв звання бригадного генерала трьом військовим

зеленський

Трьом українським полковникам президент Володимир Зеленський присвоїв звання бригадного генерала.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідні укази оприлюднено на сайті Офісу Президента.

Указом №807/2023 звання бригадного генерала присвоєно полковнику Лабунцю Вадиму Олександровичу - начальнику штабу - заступнику командувача повітряного командування "Схід" Повітряних Сил Збройних Сил України.

Указом №808/2023 - полковнику Рябку Сергію Івановичу - заступнику командувача повітряного командування "Захід" Повітряних Сил Збройних Сил України.

А указом №809/2023 - полковнику Салію Анатолію Григоровичу - начальнику інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України.

Топ коментарі
+7
А з Щиголя, який вкрав 62 лімона, зірвав погони бригадного генерала ???
показати весь коментар
06.12.2023 14:17
+5
А свому дружбану Наумову, що присвоїв бригадного генерала, відмінив? Забрав ту фнфрмацію, що він вивіз із СБУ? Тихо, всього один рік, відбуває в Сербії строк і навіть немає тут справи, щоб його депортувати до України.
показати весь коментар
06.12.2023 14:46
+4
Що дєрьмак зараз робить в США? Оформлює капітуляцію?
показати весь коментар
06.12.2023 14:19
Коментувати
Сортувати:
А з Щиголя, який вкрав 62 лімона, зірвав погони бригадного генерала ???
показати весь коментар
06.12.2023 14:17 Відповісти
А свому дружбану Наумову, що присвоїв бригадного генерала, відмінив? Забрав ту фнфрмацію, що він вивіз із СБУ? Тихо, всього один рік, відбуває в Сербії строк і навіть немає тут справи, щоб його депортувати до України.
показати весь коментар
06.12.2023 14:46 Відповісти
Що дєрьмак зараз робить в США? Оформлює капітуляцію?
показати весь коментар
06.12.2023 14:19 Відповісти
Підписує угоду - "Здам кацапів на гарантії залишитися в США"....
показати весь коментар
06.12.2023 14:21 Відповісти
яку капітуляцію? з союзниками?
показати весь коментар
06.12.2023 14:24 Відповісти
Ви взагалі слідкуєте,що робить сраний конгрес США? Це пахне реальним захопленням світу кацапами
показати весь коментар
06.12.2023 14:29 Відповісти
а ви в курсі, що у США є свої національні інтереси і Україна там точно не в приорітеті. і кацапи там часто ні до чого.
показати весь коментар
06.12.2023 16:39 Відповісти
А Арєстовічу?
показати весь коментар
06.12.2023 14:22 Відповісти
Куя в сраку...
показати весь коментар
06.12.2023 14:27 Відповісти
ніззя настільки мощно поощрять - то гріх
показати весь коментар
06.12.2023 14:32 Відповісти
навіщо він це робить? не можна ці функції комусь не настільки зашквареному передати, тому ж Залужному? людям же потім соромно буде, як тим, що отримували нагороди/звання з рук Януковича. Воно може людина і заслужила, але соромно про це згадувати.
показати весь коментар
06.12.2023 14:23 Відповісти
Соромно має бути за те що його вибрали. А звання генералів має присвоювати саме президент, це прописано в керівних документах. А військові служать народу України, а не особі, яка підписала документ, їм якраз не має бути соромно.
показати весь коментар
06.12.2023 14:26 Відповісти
Щоб він не робив - зрада так і пре.
показати весь коментар
06.12.2023 14:29 Відповісти
Всіх вітаю з днем ЗСУ!
показати весь коментар
06.12.2023 14:33 Відповісти
Лабунця знаю, так собі у всіх сенсах. професійно здатний