11670 відвідувачів онлайн
7 881 17

Зеленський присвоїв звання бригадного генерала трьом військовим

зеленський

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідні укази оприлюднено на сайті Офісу Президента.

Указом №807/2023 звання бригадного генерала присвоєно полковнику Лабунцю Вадиму Олександровичу - начальнику штабу - заступнику командувача повітряного командування "Схід" Повітряних Сил Збройних Сил України.

Указом №808/2023 - полковнику Рябку Сергію Івановичу - заступнику командувача повітряного командування "Захід" Повітряних Сил Збройних Сил України.

А указом №809/2023 - полковнику Салію Анатолію Григоровичу - начальнику інституту авіації та протиповітряної оборони Національного університету оборони України.

Топ коментарі
+7
А з Щиголя, який вкрав 62 лімона, зірвав погони бригадного генерала ???
показати весь коментар
06.12.2023 14:17 Відповісти
+5
А свому дружбану Наумову, що присвоїв бригадного генерала, відмінив? Забрав ту фнфрмацію, що він вивіз із СБУ? Тихо, всього один рік, відбуває в Сербії строк і навіть немає тут справи, щоб його депортувати до України.
показати весь коментар
06.12.2023 14:46 Відповісти
+4
Що дєрьмак зараз робить в США? Оформлює капітуляцію?
показати весь коментар
06.12.2023 14:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А з Щиголя, який вкрав 62 лімона, зірвав погони бригадного генерала ???
показати весь коментар
06.12.2023 14:17 Відповісти
А свому дружбану Наумову, що присвоїв бригадного генерала, відмінив? Забрав ту фнфрмацію, що він вивіз із СБУ? Тихо, всього один рік, відбуває в Сербії строк і навіть немає тут справи, щоб його депортувати до України.
показати весь коментар
06.12.2023 14:46 Відповісти
Що дєрьмак зараз робить в США? Оформлює капітуляцію?
показати весь коментар
06.12.2023 14:19 Відповісти
Підписує угоду - "Здам кацапів на гарантії залишитися в США"....
показати весь коментар
06.12.2023 14:21 Відповісти
яку капітуляцію? з союзниками?
показати весь коментар
06.12.2023 14:24 Відповісти
Ви взагалі слідкуєте,що робить сраний конгрес США? Це пахне реальним захопленням світу кацапами
показати весь коментар
06.12.2023 14:29 Відповісти
а ви в курсі, що у США є свої національні інтереси і Україна там точно не в приорітеті. і кацапи там часто ні до чого.
показати весь коментар
06.12.2023 16:39 Відповісти
А Арєстовічу?
показати весь коментар
06.12.2023 14:22 Відповісти
Куя в сраку...
показати весь коментар
06.12.2023 14:27 Відповісти
ніззя настільки мощно поощрять - то гріх
показати весь коментар
06.12.2023 14:32 Відповісти
навіщо він це робить? не можна ці функції комусь не настільки зашквареному передати, тому ж Залужному? людям же потім соромно буде, як тим, що отримували нагороди/звання з рук Януковича. Воно може людина і заслужила, але соромно про це згадувати.
показати весь коментар
06.12.2023 14:23 Відповісти
Соромно має бути за те що його вибрали. А звання генералів має присвоювати саме президент, це прописано в керівних документах. А військові служать народу України, а не особі, яка підписала документ, їм якраз не має бути соромно.
показати весь коментар
06.12.2023 14:26 Відповісти
Щоб він не робив - зрада так і пре.
показати весь коментар
06.12.2023 14:29 Відповісти
Всіх вітаю з днем ЗСУ!
показати весь коментар
06.12.2023 14:33 Відповісти
Лабунця знаю, так собі у всіх сенсах. професійно здатний