Зеленський вручив генеральські погони військовим і правоохоронцям. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.
Президент вручив погони генерал-майора командувачу Сил підтримки Збройних Сил України Дмитру Герезі та іншим.
Погони бригадного генерала було вручено: начальнику Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області Артему Бондаренку, начальнику штабу – заступнику командувача повітряного командування "Захід" Повітряних сил ЗСУ Олегу Захарчуку, начальнику центру воєнно-стратегічних досліджень Національного університету оборони України Анатолію Павліковському, начальнику Управління СБУ в Запорізькій області Олександру Пеліну, командувачу Національної гвардії України Олександру Півненку, начальнику 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗСУ Михайлу Сидоренку, начальнику Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ Євгенію Хмарі, першому заступнику начальника Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ Олегу Федоріву та іншим.
Крім того, Зеленський вручив погони генерала поліції третього рангу начальнику Департаменту оперативної служби Національної поліції України Юрію Побідашу та начальнику Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Сергію Шайхету.












Всі в Миколаєві і поза Миколаєвим знають, що в перші дні нападу Шайхета неможливо було знайти. Про це прямо і категорично писав у ФБ керівник Департаменту патрульної поліції України Євген Жуков на позивний «Маршалл» і радив «вилізати з бункеру та захищати область».
До Шайхета неможливо було тоді дозвонитися.
А коли вже пряма загроза оточення і окупації зникла, Шайхет зʼявився і розказав, що не намагався залишити місто в перші тижні війни. Натомість, за його словами, він постійно ходив по вулицях і особисто перевіряв документи у підозрілих осіб.
Ну що тут скажеш. Немає слів(
Адже бригадного генерала слід присвоювати полковнику, який особисто сформував боєздатну бригаду, генерал-майора, якщо його бригада проявила себе в боях з рашистськими військами, завдавши значних втрат, не втративши при цьому боєздатності.
Ну а наступні генеральські звання - лише тим бойовим генералам, частини і з'єднання під командуванням яких повністю виконали поставлені Генштабом завдання по розгрому супротивника і визволення української землі від російських загарбників.
Інші критерії - це копіпаста паркетних генеральських лампасів без підлеглих військ і зрозумілих завдань.
а бойові офіцери там були???
бо мабудь я щось пропустив або недочитав.