10876 відвідувачів онлайн
5 184 34

Глава МЗС Британії Кемерон порівняв Путіна з Гітлером

кемерон

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Під час нашої сьогоднішньої зустрічі ми обговорили ситуацію в Україні. Тому я приїхав до Вашингтона цього тижня, щоб ще раз наголосити, що ми повинні продовжувати надавати Україні фінансову та військову допомогу, щоб вона могла протистояти незаконному вторгненню Росії", - заявив Кемерон.

Також Камерон порівняв вторгнення Росії в Україну із вторгненням Гітлера.

"Моє покоління, як і покоління мого діда, бореться з агресією в Європі. У минулому це була нацистська Німеччина, сьогодні - Росія", - сказав міністр.

Глава МЗС заявив, що під час зустрічей із членами Конгресу США він наголосив, що війна в Україні є загрозою не лише безпеці Європи, а й безпеці США.

"Якщо ми не зупинимо Путіна в Україні, він продовжить свої агресивні дії. Наступного разу його метою може стати член НАТО, і тоді ми будемо змушені воювати з Росією безпосередньо. У такому разі ми втратимо не лише гроші та зброю, а й життя своїх громадян", - заявив Кемерон.

Топ коментарі
+11
Хотів би щось погане сказати про ''бритів'',а немає що сказати!Тільки респект та повага!
показати весь коментар
08.12.2023 09:37 Відповісти
+9
Тому треба давати зброю швидше і в достатній кількості. Бо якщо будете давати оці міні порції, щоб "не провокувати та не ескалувати ситуацію", то умовно через певний час можливо вже не потрібні будуть Ваші Ф-16, Челенджери і Абрамси, бо вже не буде кому давати. Треба давати зараз необхідну техніку, поки в Україні є в достатній кількості досвідчені, мотивовані бійці.
показати весь коментар
08.12.2023 09:36 Відповісти
+8
Просто,конкретно,аргументовано сказано. Але ж Трамп з кінця 80х на гачку у кгб(фсб),тож жоден (хай залізобетонний) аргумент не буде почутий. А вірус популізна домінує не лише у Європі,а й у Штатах.
показати весь коментар
08.12.2023 09:37 Відповісти

Завантаження...