11686 відвідувачів онлайн
4 982 48

Трамп є загрозою для демократії, - Байден

байден,трамп

На думку чинного президента США Джо Байдена, експрезидент Дональд Трамп становить загрозу демократії США.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Reuters.

Байден послався на заяву Трампа про те, що він буде диктатором протягом одного дня, якщо буде обраний 2024 року.

"Днями він сказав, що хоче бути диктатором лише на один день, знищити державних службовців та цілу низку інших речей. Він схвалює політичне насильство замість того, щоб відкидати його. Ми не можемо цього допустити", - сказав Байден.

Представник Білого дому Ендрю Бейтс сказав, що Байден "працював над захистом американської демократії та об'єднання людей усіх політичних поглядів проти цих безпрецедентних загроз", не згадуючи Трампа на ім'я.

"І я хочу сказати, що неправильно припиняти дію Конституції і зловживати федеральною владою для переслідування критиків і зневажання Першої поправки", - додав Бейтс, виступаючи в ефірі Air Force One.

Як повідомлялося, Трамп заявив, що буде диктатором "тільки в перший день" у разі повторного обрання на пост президента США.

Топ коментарі
+16
Біда не в них,біда в дурнуватих виборцях,які мріють про казкові перспективи майбутнього під час виступів оцих популістів і тиранів.Світ сходить з розуму.І я вже не вірю що зможе тверезо глянути на життя і рішуче сказати ні популістам,маразматикам,тиранам і диктаторам.Навіть в Україні рожевих поні просто навалом.Що ж казати про ті країни де поки що ніби все нормально...
показати весь коментар
12.12.2023 06:52 Відповісти
+14
Це ще легко сказано.
показати весь коментар
12.12.2023 06:19 Відповісти
+14
То посадіть цього патлатого виродка в камеру біля параші. За ним купа темних справ. Які проблеми?
показати весь коментар
12.12.2023 06:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це ще легко сказано.
показати весь коментар
12.12.2023 06:19 Відповісти
Гляньте на його мордуліца, мажор з дитинства, він загроза цивілізації і не дай Бог щоб він знову став президентом США!
показати весь коментар
12.12.2023 09:55 Відповісти
То посадіть цього патлатого виродка в камеру біля параші. За ним купа темних справ. Які проблеми?
показати весь коментар
12.12.2023 06:20 Відповісти
Закони США дозволяють і з буцігарні болотуватись у презіденти.
показати весь коментар
12.12.2023 06:40 Відповісти
Проблема що купа темних справ є доконаним фактом тільки у репортажах CNN. А щоб посадити рудого в камеру треба щось трошки більше.
показати весь коментар
12.12.2023 07:14 Відповісти
Хороший адвокат прокурора посадить.
показати весь коментар
12.12.2023 09:51 Відповісти
Трамп це піпець демократії.
показати весь коментар
12.12.2023 06:39 Відповісти
Біда не в них,біда в дурнуватих виборцях,які мріють про казкові перспективи майбутнього під час виступів оцих популістів і тиранів.Світ сходить з розуму.І я вже не вірю що зможе тверезо глянути на життя і рішуче сказати ні популістам,маразматикам,тиранам і диктаторам.Навіть в Україні рожевих поні просто навалом.Що ж казати про ті країни де поки що ніби все нормально...
показати весь коментар
12.12.2023 06:52 Відповісти
РФ безумовно проводить досить успішне ІПСО в США та Европі, і деякі бізнесмени їм допомагають (Маск)
показати весь коментар
12.12.2023 06:57 Відповісти
Кацапська нечисть дограється,коли прозріє хтось в Штатах і візьметься за них по справжньому
показати весь коментар
12.12.2023 07:03 Відповісти
різниця в демократіях і диктатурах відрізняється тим, що в першій є різні періоди розвитку, чорні, білі, рожеві, ..... в диктатурах майже завжди чорні, подекуди можуть бути білі полоски
показати весь коментар
12.12.2023 07:06 Відповісти
На привеликий жаль...
показати весь коментар
12.12.2023 08:44 Відповісти
А Байден, що не роздуплився на хоча б з півтисячі 200 мильних ATACMSів - ні.
показати весь коментар
12.12.2023 07:11 Відповісти
їх стільки ніколи і не дадуть, бо добре якщо є в наявності півтори тисячі різних типів, у яких ще не вийшов термін використання.
показати весь коментар
12.12.2023 08:09 Відповісти
Переклад невірний, треба - Дональд Трамп становить загрозу демократам США.
показати весь коментар
12.12.2023 07:57 Відповісти
Влучно!
показати весь коментар
12.12.2023 08:29 Відповісти
Перевод правильный. Трамп и трамписты - угроза демократии и хрупкому мировому порядку, который поддерживается в первую очередь США.
показати весь коментар
12.12.2023 08:39 Відповісти
Дурниці від бідонистів.
показати весь коментар
12.12.2023 10:48 Відповісти
трамписты - враги Украины, враги демократии
показати весь коментар
12.12.2023 11:19 Відповісти
При Трампі війни з кацапами не було. То чому вороги України?
показати весь коментар
12.12.2023 11:41 Відповісти
Это ничего не значит. При трампе была подготовка к войне, чему трамп активно помогал. Разваливал НАТО как мог, портил отношения с Европой. Отказался подписывать "адские санкции" против paшkи. Раскалывал американское общество изнутри. ***** очень надеялся на второй срок рыжего, но произошел нежданчик.
показати весь коментар
12.12.2023 11:49 Відповісти
Трамп взагалі намагався, щоби члени НАТО збільшили внески на військові потреби. Це розвал НАТО? А активно допомагав - це в Україну Джавеліни прислав? Дурня якась.
показати весь коментар
12.12.2023 12:09 Відповісти
Продал джавелины, а не прислал. А с членами НАТО трамп искал повода поссориться. Главная цель - испортить отношения, чего он и достиг. Это как сейчас блокировать помощь Украине под любыми предлогами и причинами. "коррупция", "дайте план войны", "слишком много помогаем" и т.д. Ты в курсе, что прямо сейчас мага-трамписты блокируют выделение помощи Украине? А в октябре трамп открыто пообещал вывести войска США из европейских стран. Это по-твоему не работа против Украины, против НАТО? Это не работа в пользу ***** и ********** ?
показати весь коментар
12.12.2023 13:06 Відповісти
Ти намагаєшся сперечатись з зеленою брехливою мордою прислуги клоуна-наркомана з головкою ЄрZе, фаловером касьянова. Знай: як тільки вона розкриє свою пащеку - збреше ця падлюка!
показати весь коментар
12.12.2023 12:25 Відповісти
Політичне насильство - це ще квіточки. У Конституції США записано право народу на повстання.
показати весь коментар
12.12.2023 08:26 Відповісти
На фото у статті-пихате чмо. Типовий образ. І воно-не зліва.
показати весь коментар
12.12.2023 08:28 Відповісти
Психiатричну експертизу в кiлькох краiнах свiту. Незалежних. Ну чувак же явно кукухою поiхав.
показати весь коментар
12.12.2023 08:42 Відповісти
Так проведіть кампанію по розкриттю компроматів про трампа, є у США ...а так бла бла не допоможе ,там у США свох 73 % вистачає...ФСБ ,ЦРУ наче у рота води набрали
показати весь коментар
12.12.2023 09:13 Відповісти
Байден лицемерное чмо. Не удивлюсь если в итоге даже Трамп даст больше оружия.
показати весь коментар
12.12.2023 09:51 Відповісти
Байден дав Джавеліни і заборонив їх використовувати.
показати весь коментар
12.12.2023 09:54 Відповісти
Брехня.
показати весь коментар
12.12.2023 10:55 Відповісти
ще збреши, що Трамп за укріплення НАТО, а не за розвал його
показати весь коментар
12.12.2023 11:21 Відповісти
А у нас зелені загроза демократії ...((
показати весь коментар
12.12.2023 10:34 Відповісти
Цікаво,а чи думає головою спільнота на форумі,коли починає порівнювати кандидатів в президенти США?Може ваші випорожнення-це вже втручання в вибори іншої держави?Дивно,що це вже було-як вітали пані Клінтон з майбутньою перемогою-і знову на ті самі граблі...
показати весь коментар
12.12.2023 10:35 Відповісти
головне - щоб не вітали і не обговорювали на рівні чиновників держави.
Не буде жодного втручання, якщо обговорюватимуть навть журналісти, вже не кажучи про інтернетфоруми
показати весь коментар
12.12.2023 11:26 Відповісти
Так був вже Трамп президентом і нічого страшного не сталося.
показати весь коментар
12.12.2023 11:19 Відповісти
Каким бы не был Трамп и чтобы он там не болтал, но при нём ху.ло сидело молча под веником. А вот Байден ОБЕЩАЛ что при нём ху.ла НЕ будет. И что ? Байден полностью НЕ выполнил свои обещания и является слабым МАРАЗМАТИКОМ как политик. Так что время Байдена истекло. Республиканцы выдвинут возможно НОВОГО кандидата.
показати весь коментар
12.12.2023 11:31 Відповісти
При Трампу ЄрЗе почали здачу територій ***** вДонецькій області, при Трампу Зе підписав в Парижі угоди по касапських хотєлках т.зв. "формули Штанмайєра".
показати весь коментар
12.12.2023 11:38 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/vizit-prezidenta-ukrainy-v-ssha/ Промова Байдена вчора у перекладі Олега Пономаря :

"Конгресс должен принять дополнительное финансирование для Украины, прежде чем уйти на праздничный перерыв. Это очень просто. Кто готов отказаться от привлечения Путина к ответственности за его поведение? Кто из нас на самом деле готов это сделать?

Я скажу вам, я не готов отступать, и я не думаю, что американский народ тоже готов. Если Путин захватит Украину, он на этом не остановится. И если он продолжит движение и нападет на союзника по НАТО, ну, мы обязались как член НАТО защищать каждый дюйм территории НАТО.

Тогда у нас будет то, чего мы не ищем и чего у нас сегодня нет - американские войска воюют с российскими войсками.

Голосование сегодня будет долго помниться, и история строго осудит тех, кто отворачивается от дела свободы. Экстремистские республиканцы "играют в курицу" с нашей национальной безопасностью, удерживая финансирование Украины в заложниках у их экстремистских пограничных политик. Республиканцам нужно решить, хотят ли они политической проблемы или хотят решения на границе.

И моя команда ведет переговоры с сенаторами-демократами и республиканцами по вопросам пограничной безопасности. Это должны быть переговоры. Республиканцы думают, что могут получить все, что хотят, без какого-либо двухпартийного компромисса. Это не ответ. Это не ответ.

И теперь они готовы буквально подрезать Украину на поле боя и нанести ущерб нашей национальной безопасности в процессе.

Поэтому я призываю Конгресс сделать что-то и сделать правильный выбор - встать на сторону народа Украины, встать против тирании Путина, встать за свободу. Буквально встать за свободу. Как я сказал, я готов пойти на значительные компромиссы по границе. Нам нужно исправить сломанную пограничную систему - она сломана - и пока я не получил никакого ответа".
показати весь коментар
12.12.2023 11:35 Відповісти
https://www.ponomaroleg.com/segodnya-mega-napryazhennyj-i-mega-nasyshhennyj-den-v-ssha/ Олег Пономарь :

"Что касается переговоров демократов с республиканцами по границе (ведь это https://www.ponomaroleg.com/stena-na-granicze-ssha-i-meksiki-ili-kak-respublikanczy-hotyat-povernut-vremya-vspyat/ условие республиканцев для помощи Украине ).
На сегодня до компромисса очень далеко и республиканцы не хотят просто улучшить положение на границе, они хотят ее практически закрыть. И они знают, что это практически невыполнимо. То есть, граница - это повод, предлог чтобы отказать Украине в помощи и ниточки ведут к Трампу.
Смотрите ЧТО говорят республиканцы в Сенате. Джей Ди Вэнс, сенатор-республиканец от Огайо, сказал, что он «обижен» визитом Зеленского в Вашингтон на этой неделе, и что «роль Соединенных Штатов здесь не в том, чтобы раздавать деньги каждому нищему, который приезжает в нашу страну». «Он здесь для того, чтобы принудить и запугать https://www.ponomaroleg.com/spikeriada-okonchena/ спикера Джонсона и республиканцев в Сенате, заставив их отказаться от наших переговоров по пограничной безопасности, чтобы выписать ему еще один пустой чек». . . это не Черчилль, пришедший в разгар Второй мировой войны», - добавил Вэнс.
Поэтому я еще раз повторю (ибо у нас здесь в комментариях иногда спрашивают): Зло имеет конкретное имя - https://www.ponomaroleg.com/respublikanskaya-partiya-ssha-eto-partiya-putina/ республиканская партия США имени Трампа-Путина ."
показати весь коментар
12.12.2023 12:10 Відповісти
Нажаль, республіканської партії в США вже немає. Є MAGA - хвіст «Трамп» який крутить собакою.
показати весь коментар
15.02.2024 11:03 Відповісти
Буквально на всіх постерах і фото Трамп має надменньій (нажаль украйнський переклад слова поступається суті), саме надмєнний вираз обличчя, який чітко вказує, що він зневажає всіх довколо.
показати весь коментар
15.02.2024 10:57 Відповісти