9040 відвідувачів онлайн
1 928 43

Шмигаль закликає українців економити електроенергію

енергетика,електроенергія

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав українців економити електроенергію в пікові години через дефіцит в енергосистемі.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Шмигаля.

"Унаслідок похолодання та збільшення споживання електроенергії в українській енергосистемі спостерігається дефіцит потужностей. Заслухав інформацію щодо здійснених кроків для стабілізації ситуації на засіданні Антикризового енергетичного штабу", - зазначив прем'єр.

За його словами, міністр енергетики й керівники енергетичних підприємств доповіли про хід відновлювальної кампанії на об'єктах, запаси ресурсів і шляхи забезпечення покриття попиту на електричну енергію під час опалювального сезону.

"Є рішення ENTSO-E, завдяки якому Україна може імпортувати до 1,7 ГВт електроенергії. Уряд створив необхідні механізми, які дають змогу приватному бізнесу імпортувати електричну енергію. Потрібно активно використовувати ці інструменти", - додав він.

Він також акцентував увагу на питанні заборгованості перед підприємствами паливно-енергетичного комплексу. За його словами, Міненерго доповіло про вжиті заходи для стабілізації фінансового стану, підготовлено нормативні акти.

"Стале проходження опалювального сезону - одне з ключових наших завдань. Усі відповідальні отримали завдання й доручення. Водночас кожен українець може зробити свій внесок у стабільність енергосистеми та заощаджувати електроенергію в пікові години. Злагодженість і солідарність - наш ключ до успішного подолання викликів зими", - написав Шмигаль.

Топ коментарі
+14
Ми економимо, а ви? От на#єра мені зараз смі#уйочки за 27 млн грн? Усім смішно?
показати весь коментар
13.12.2023 11:20 Відповісти
+13
цікаво, і хто ж то боргує вам за електрику - приватні домогосподарства яким відключать моментально якщо не сплатив вчасно, чи може комерція, яка взагалі наперед платить?
у Шурми спитайте, кому він млн перераховує
показати весь коментар
13.12.2023 11:21 Відповісти
+9
Не хочете в Києві вимкнути оту ниворічну ілюмінацію на ВДНГ??? Буковель не хоче економити???Нічні клуби, ковзанки???????? 😡😡😡😡😡😡😡Ми й так економимо бо дорого!
показати весь коментар
13.12.2023 11:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%81%D0%BB%D0%B8_%D1%83_%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%BD%D0%B5%D1%82_%D1%85%D0%BB%D0%B5%D0%B1%D0%B0,_%D0%BF%D1%83%D1%81%D1%82%D1%8C_%D0%B5%D0%B4%D1%8F%D1%82_%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B6%D0%BD%D1%8B%D0%B5! Если у них нет хлеба, пусть едят пирожные!
показати весь коментар
13.12.2023 11:19 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2023 11:19 Відповісти
Ми економимо, а ви? От на#єра мені зараз смі#уйочки за 27 млн грн? Усім смішно?
показати весь коментар
13.12.2023 11:20 Відповісти
цікаво, і хто ж то боргує вам за електрику - приватні домогосподарства яким відключать моментально якщо не сплатив вчасно, чи може комерція, яка взагалі наперед платить?
у Шурми спитайте, кому він млн перераховує
показати весь коментар
13.12.2023 11:21 Відповісти
Шлыш ты шморгаль, "Тихий вечер" сам себя не посмотрит. И вообще где сериал про Паравознюка, а то я уже что-то заждался и пришлось смотреть "слово посона"
показати весь коментар
13.12.2023 11:21 Відповісти
Не хочете в Києві вимкнути оту ниворічну ілюмінацію на ВДНГ??? Буковель не хоче економити???Нічні клуби, ковзанки???????? 😡😡😡😡😡😡😡Ми й так економимо бо дорого!
показати весь коментар
13.12.2023 11:22 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2023 11:27 Відповісти
Блiн, як наркоша не розбився. Чи то фотосесiя?
показати весь коментар
13.12.2023 11:30 Відповісти
Так, ці дві фотки зроблені в фотостудії Україна
показати весь коментар
13.12.2023 11:32 Відповісти
Так ще й платимо тарифом за отi хотелки.
показати весь коментар
13.12.2023 11:34 Відповісти
Може повернутись до веерних відключень по 2 години ? Бо волання про економію - це ферня в постсовковому просторі , де розуміння ДІСЦІПЛИНИ знищено
показати весь коментар
13.12.2023 11:26 Відповісти
то відключай у себе в словаччині чи де ти там здриснула
показати весь коментар
13.12.2023 11:50 Відповісти
Так Словаччіна і віддае електроенергію Україні , якщо ти не в курсі
показати весь коментар
13.12.2023 12:43 Відповісти
не віддає а продає
я кажу що ти б йшла зі своїми порадами із словаччини сидіти без електрики по 2 години
показати весь коментар
13.12.2023 12:46 Відповісти
Ми по 4 години 4 рази на добу сиділи, а коли й по 6 годин 2 рази на добу. При тому, що місто не газифіковане, плити електричні. І ще оті "блатні" мережі, котрі й не знали, що таке сидіти без світла . Так що, кому війна, а кому й не війна зовсім.
показати весь коментар
13.12.2023 11:50 Відповісти
Так, я знаю. 4 години - це забагато
показати весь коментар
13.12.2023 12:41 Відповісти
Заклики - можуть починати діяти, коли їх почне виконувати той хто до них закликає і покаже наглядний приклад
показати весь коментар
13.12.2023 11:29 Відповісти
Шмыгаль, пройдись вечером по Пассажу в Киеве - ты просто офигеешь.
Экономия аж светится!!!

Зайди на площадь Франка, там Киевэнерго тоже "экономит" - все здание светится.
показати весь коментар
13.12.2023 11:31 Відповісти
За наш щот.
показати весь коментар
13.12.2023 11:35 Відповісти
як саме ти визначив що за твій рахунок??, підприємці платять за ее 6 грн. а ти 2,6, для ахметова немає ніякого смислу постачати тобі ее
показати весь коментар
13.12.2023 11:47 Відповісти
да оно лишь бы вякнуть
показати весь коментар
13.12.2023 13:21 Відповісти
а народ України закликає ахметовську гниду бившого директора ДТЕК націоналізувати вкрадені гандоном ахметовим електростанції та створену олігархом енергетичну монополію і вивставити на чесний не ахметівький аукціон
показати весь коментар
13.12.2023 11:38 Відповісти
Да конечно,что тогда маркеты,к которым никогда не ходит податкова с проверками,снаружи светятся вечерами,как новогодние елки.
показати весь коментар
13.12.2023 11:42 Відповісти
не какой то дурачёк
показати весь коментар
13.12.2023 11:45 Відповісти
Я, українець, закликаю Шмигаля покаятися і добровільно здатися прокурору
показати весь коментар
13.12.2023 11:46 Відповісти
краще "самоліквідуватись", бо вони там всі пов'язані

не здивуюсь, якщо прокурор - кум чи сват, чи сусід просто
показати весь коментар
13.12.2023 12:01 Відповісти
Не хочу, щоб мій заклик мав кримінальний зміст.
Шмигаль може образитись і засудити вже мене
показати весь коментар
13.12.2023 12:10 Відповісти
по такой цене невозможно не экономить
показати весь коментар
13.12.2023 13:20 Відповісти
ага, https://vdng.ua/news/u-poshukakh-sviatkovoho-nastroiu-iak-ne-zahubytysia-v-zymovii-kraini-na-vdnh
показати весь коментар
13.12.2023 11:47 Відповісти
такое, он нас экономить энергию, мы его идти на хер,С-стабильность
показати весь коментар
13.12.2023 11:56 Відповісти
*******

з такими тарифами населення давно вже економить

треба дивитись статистику, хто саме і в яких регіонах споживає найбільше у пікові години
показати весь коментар
13.12.2023 11:59 Відповісти
А також воду і кисень.
показати весь коментар
13.12.2023 12:18 Відповісти
А газ?
показати весь коментар
13.12.2023 12:47 Відповісти
Економити мають у кого басейни з підігрівом, нормальна людина з достатком (спасибі ще поки не протягнули ноги) по-дурному паллити не буде.
показати весь коментар
13.12.2023 12:47 Відповісти
Я економлю як ніхто. Побувавши в окупації і багато часу в прифронтовій зоні, у нічний час зовсім не вмикаю світло, ходжу по квартирі і будинку без світла, випрацювалась якась така звичка. А моя сонячна електростанція видала за 2023 рік немалу кількість електроенергії, за яку "зелена" влада не заплатила жодної копійки. Виходить можна, робити "гоп-стоп" свого народу. Такого положення не було при жодному президенту.
показати весь коментар
13.12.2023 12:47 Відповісти
все что просит правительство- народ делает наоборот или не обращает внимания
показати весь коментар
13.12.2023 13:19 Відповісти
Куди шмигаль подів кошти на відбудову енергетичної системи, вони ж восени кричали, що все зремонтовано....скотини
показати весь коментар
13.12.2023 13:36 Відповісти
Как по мне, всем понятно, что отключений не избежать. После долгих поисков и сравнения различных брендов я приобрела Ecoflow в магазине Viatec https://viatec.ua/ru этот источник питания не только эффективен, но и компактен, что делает его отличным для использования в доме. Теперь, когда происходят отключения электроэнергии, я могу спокойно продолжать свои дела, не беспокоясь о перерывах в работе. Советую всем, кто ценит комфорт и надежность
показати весь коментар
13.12.2023 14:33 Відповісти
У великих містах все в рекламній ілюмінції, в Києві, перед Новим Роком - бум у саунах, що працють на електриці, а чувак із партії "безмежної влади бонявтіка" - ЗАКЛИКАЄ!!!
Імпотенти карнаваліні!
показати весь коментар
13.12.2023 16:32 Відповісти