11291 відвідувач онлайн
9 233 44

"Київстар" спростовує заяву російських хакерів про знищення тисяч комп’ютерів та серверів

київстар

Російські хакери заявили про знищення тисяч комп’ютерів та серверів українського мобільного оператора "Київстар". В компанії це заперечили.

Речниця оператора Ірина Леліченко заявила у коментарі Ліга.нет, що персональні дані абонентів не скомпрометовані, повідомляє Цензор.НЕТ.

Дані у безпеці, і системи, у яких вони зберігаються, не постраждали від хакерської атаки, зазначили у компанії.

"Те що ми бачимо на скриншотах з Telegram-каналів - якісь навмання зібрані технологічні дані, що не належать до персональних даних наших абонентів. Київстар з усією відповідальністю заявляє, що персональні дані абонентів у безпеці. Інформація ворожих Telegram-каналів про нібито знищення "комп'ютерів і серверів" Київстару - також не відповідає дійсності", - пояснила Леліченко.

Раніше російські хакери з угруповання "Солнцепек" взяли на себе відповідальність за кібератаку на мобільний оператор "Київстар". В СБУ заявили, що ці хакери працюють у підрозділі головного управління генштабу збройних сил РФ (ГРУ).

Нагадаємо, зранку 12 грудня, в роботі оператора мобільного "Київстар" стався масштабний збій.

У "Київстарі" заявили про потужну хакерську атаку. СБУ веде розслідування.

Топ коментарі
+12
Хтось цьому вірить? Кубраков ще вчора брехав, що через 4-5 годин все буде добре.
показати весь коментар
13.12.2023 12:56 Відповісти
+11
Пустить в Україну ЕВРОПЕЙСЬКих операторів. Монополізація ринку до добра не доводить
показати весь коментар
13.12.2023 12:55 Відповісти
+7
угу, ще скажіть держморд скоротити, податковий кодекс України імені Пахла-Азірова та таргана Кучми- відмінити, ввести мінімальні вимоги у підтягуванні та віджиманні для керівного, але "вагітного" складу МВС імені Рукзакяна...
Мрії мої, мрії мої
Важко мені з вами...
Нащо стали на папері,
Дивними дибками...
(не класик)
показати весь коментар
13.12.2023 13:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Пустить в Україну ЕВРОПЕЙСЬКих операторів. Монополізація ринку до добра не доводить
показати весь коментар
13.12.2023 12:55 Відповісти
угу, ще скажіть держморд скоротити, податковий кодекс України імені Пахла-Азірова та таргана Кучми- відмінити, ввести мінімальні вимоги у підтягуванні та віджиманні для керівного, але "вагітного" складу МВС імені Рукзакяна...
Мрії мої, мрії мої
Важко мені з вами...
Нащо стали на папері,
Дивними дибками...
(не класик)
показати весь коментар
13.12.2023 13:05 Відповісти
податковий кодекс при овочу прийняли, а не куЧмо
показати весь коментар
13.12.2023 16:20 Відповісти
не заперечую, уперше опубліковано: 4 грудня 2010 р...
Але, саме при рудому таргану- ця конченіта стала супер податківницею та втілювала задумане для радощів підприємництва: 1996 - 2002 рр. - Голова Державної податкової адміністрації України; член Координаційної ради з питань політики фінансового сектора; член Національної ради з узгодження діяльності загальнодержавних і регіональних органів та місцевого самоврядування,
показати весь коментар
13.12.2023 16:35 Відповісти
що є те є, при таргану ту скотину кацапську поставили керувати податковою, ті часи ще називали азаровщиною, податкова тоді бізнес кошмарила жостко, причому самі ж видавали свої роз'яснення як хотіли, головне щоб знищити
показати весь коментар
13.12.2023 16:43 Відповісти
це не монополізація.

це тривала належність 2\3 ринку моб.зв"язку касапам.
на яке було начхати і Баризі-"Патріоту" Петру і Шоу-мену Вові.

Останній свій https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BA%D1%81 горокракс Фрідман заховав надійно. Юридично права власності на "Київстар" належать нідерландській комунікаційній і технологічній компанії Veon Holdings B V. Її власником є Veom Amsterdam B.V., яка належить бермудській Veon Ltd. Остання на 47,9% належить LetterOne, у якій 37,86% - частка Фрідмана, а 47,23% - його партнера Андрія Косогова.
показати весь коментар
13.12.2023 13:08 Відповісти
У "Київстарі" запевняють, що Фрідман не має ніякого впливу на роботу мобільного оператора. (вчора помітили як немає )"У структурі власності "Київстара" немає бенефіціарних акціонерів, тобто осіб, які за визначенням законодавства України мають 25-відсоткову частку в статутному капіталі і можуть чинити суттєвий вплив на господарську діяльність компанії", - підкреслюють в операторі.

Проте потенційні ризики залишаються. До того ж уже під час великої війни "Київстар" придбав https://www.epravda.com.ua/publications/2021/03/2/671524/ медичний сервіс Helsi , яким користуються близько половини українців. Крім пацієнтів, у Helsi зареєстровано понад 50 тис лікарів і 1 300 клінік. Отже, у сервісі зберігаються дані левової частини української медицини.

показати весь коментар
13.12.2023 13:11 Відповісти
дудра

-ри, ч. Гж.

Бурмило, скиглій.

Словник Лемківскої Говірки. Пиртей П.С. . 2001.
показати весь коментар
13.12.2023 13:16 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2023 13:17 Відповісти
Тобто Альфа під санкціями , а СБУ з безпекою у Київстар не працюе . Е-мае , як усе запущено

«'Украина ввела санкции против акционеров Альфа-банка и структур группы

05.07.2023,»
показати весь коментар
13.12.2023 13:19 Відповісти
те, що фрідман має якусь долю, писали 20%, не значить, що він може впливати на роботу обладнання.
показати весь коментар
13.12.2023 16:22 Відповісти
Яка монополізація ? Є оператори про які навіть не чув.
показати весь коментар
13.12.2023 13:31 Відповісти
Наприклад ?
показати весь коментар
13.12.2023 14:20 Відповісти
3Mob LycaMobileУкраїна Yezzz!https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B8%D0%9C%D0%BE%D0%B1
показати весь коментар
13.12.2023 15:47 Відповісти
А які ціфри у телефонах ? 067 093 050 ? А де продають картки до телефонів? Я дійсно не в курсі
показати весь коментар
13.12.2023 16:15 Відповісти
091........ це віртуальний оператор, я малому купив, за 70 грн. інтернкт і розмови на півроку.
показати весь коментар
13.12.2023 16:25 Відповісти
А зараз він працюе, чи теж ліг відпочити ?
показати весь коментар
13.12.2023 16:33 Відповісти
не готовий сказати, малий використвує телефон тільки для дзвінків і відео по вайфаю, а вже давно не поповнював.
показати весь коментар
13.12.2023 16:41 Відповісти
це віртуальний оператор, який не має свого обладання, а користується потужностями КС, чи водкафон, лайфсел
показати весь коментар
13.12.2023 16:24 Відповісти
то оператор же, картки продає
показати весь коментар
13.12.2023 18:29 Відповісти
ну так, але якщо ліг КС, то й лайка не працює, бо на обладнанні КС наприклад, а тарифи ну у них справді смішні.
показати весь коментар
13.12.2023 20:18 Відповісти
У родичів є LycaMobile Україна. Не розбирався, якось підозріло низький тариф.
показати весь коментар
14.12.2023 00:28 Відповісти
Ну и где мобинет,свяь,терминалы в жопе...
показати весь коментар
13.12.2023 12:55 Відповісти
Хтось цьому вірить? Кубраков ще вчора брехав, що через 4-5 годин все буде добре.
показати весь коментар
13.12.2023 12:56 Відповісти
у істот виникає ейфорія , коли їм вдаєдься шось знищити винайдене і зроблено людством.
показати весь коментар
13.12.2023 12:57 Відповісти
Як вже дістали ви зі своїми персональними даними.
показати весь коментар
13.12.2023 13:01 Відповісти
Лайф пропонує майже вдвічі зменшити абонплату.
Треба всього-на-всього авторизуватися
Я вже на низькому старті...
показати весь коментар
13.12.2023 14:09 Відповісти
показати весь коментар
13.12.2023 13:04 Відповісти
рашистська монополізація України фінансів,через "Приват" , енергетична- ДТЕК.політична -ОП.мобільна-"Київстар"
показати весь коментар
13.12.2023 13:06 Відповісти


рашистська монополізація України фінансів,через "Приват"

знову Відвертий пі..дьож БРЕХУНА.

----------------------------------ПРИВАТ ДАВНО ДЕРЖАВНИЙ.

ЗА ТАКЕ БАНЯТЬ\У РЕАЛІ возять ї..алом по асфальту,
показати весь коментар
13.12.2023 13:15 Відповісти
зараз без сумніву державний,але до 2016 року він ним не був.Ось про що мова.
показати весь коментар
13.12.2023 14:00 Відповісти
добийте його тим, чия каденція тоді була бо воно пришелепкувате.
показати весь коментар
13.12.2023 14:17 Відповісти
"квартальщики" із сарказмом ,та з натяком ,навіть попурі на підпал хати Гонтарєвої проспівало пісеньку" горіла хата пала"
показати весь коментар
13.12.2023 16:31 Відповісти
а де наша армія хакерів? ми ж жеж нівїбацца айті дєржава нє?

де атвєтка? чи байден ніразрішае?
показати весь коментар
13.12.2023 13:07 Відповісти
Наша армія хакерів в усіх темах про мобілізацію відписується, що у них є права і їх мобілізовувати не можна.
показати весь коментар
13.12.2023 13:21 Відповісти
Учора була новина - ГУР МО відключило податкову *********. Сьодні щось усі мовчать.
показати весь коментар
13.12.2023 13:35 Відповісти
Ну як мовчать? От, наприклад, українськи платники податків сподіваються на новорічний подарунок - симетричну відповідь ФСБ по нашій податковій служби.
показати весь коментар
13.12.2023 14:01 Відповісти
причому з радістю
показати весь коментар
13.12.2023 16:28 Відповісти
положили киевстар
показати весь коментар
13.12.2023 13:11 Відповісти
в пр году было хуже
показати весь коментар
13.12.2023 13:17 Відповісти
якщо так довго не підіймають то мабуть базу даних відновлюють

якщо так довго відновлюють то з офлайн бекапа до якого хакерам не добратись бо він зазвичай на стрічкових/оптичних носях у сейфі у окремому приміщенні а краще у окремій країні (на випадок застосування ЯЗ)

але він робиться не так часто і має звісно різницю з оперативним
тож побачимо, якщо щось пропаде з даних то так і було 😇
показати весь коментар
13.12.2023 13:42 Відповісти
тільки не пишить тут мені дурню про клауд сервіси
воно добре фоткі з інстахера тримати але важливу базу я б індусам не довірив