10239 відвідувачів онлайн
3 298 15

МЗС Румунії викликало посла РФ через падіння російського дрона

дрони,румунія

Міністерство закордонних справ Румунії у четвер викликало посла Росії в Бухаресті Валерія Кузьміна після падіння російського безпілотника на території країни.

Про це йдеться у заяві відомства, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"МЗС висловлює рішучий протест у зв'язку з інцидентом, спричиненим неконтрольованим падінням безпілотника, який використовувався в атаці на українську портову інфраструктуру в ніч з 13 на 14 грудня, в безлюдному периметрі, розташованому приблизно за 4 км вище за течією від міста Грінду", – йдеться в заяві.

У відомстві заявляють, що "це є новим порушенням повітряного простору Румунії, що суперечить міжнародному праву".

"Міністерство закордонних справ наполегливо вимагає припинення неодноразових нападів на українське населення та цивільну інфраструктуру, а також безвідповідальної ескалації Російською Федерацією безпекової ситуації, в тому числі на кордоні між Румунією та Україною. Міністерство закордонних справ вкотре заявляє про рішуче засудження цих атак проти цивільних об'єктів, які порушують норми міжнародного гуманітарного права та кваліфікуються як воєнні злочини", – йдеться у повідомленні МЗС.

"МЗС поінформувало та проводить консультації з союзниками по НАТО щодо подій на кордоні між Румунією та Україною, включаючи сьогоднішній інцидент. Крім того, Міністерство закордонних справ викличе главу дипломатичної місії Російської Федерації", – йдеться у заяві.

Рішення було прийнято після того, як в ніч на 14 грудня 2023 року новий безпілотник впав на румунській території, недалеко від кордону з Україною, за чотири кілометри від міста Грінду. На місці падіння виявили 1,5-метровий кратер. Військово-повітряні сили підняли в повітря літаки F-16 і Eurofighter Typhoon для моніторингу місцевості.

Топ коментарі
+13
Фух. А то я вже перейматись став. Нарешті, занепокоєність висловлять, чи стурбованість...
показати весь коментар
14.12.2023 17:15 Відповісти
+6
нота протесту *Ми так не домовлялись! Геноцидьте тільки українців*
показати весь коментар
14.12.2023 17:20 Відповісти
+5
показати весь коментар
14.12.2023 17:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
14.12.2023 17:14 Відповісти
В сраку мамалижники поцілують кацапів, як і вся НАТА, правда перед цим висловлять щоякнайглибшеарх занепокоєння ,- тьху, *****, вояки срані 🤔🧐😁
показати весь коментар
14.12.2023 17:41 Відповісти
Фух. А то я вже перейматись став. Нарешті, занепокоєність висловлять, чи стурбованість...
показати весь коментар
14.12.2023 17:15 Відповісти
де 5я стаття? Шо там Байден про кожний дюйм территоріх НАТО? ))
показати весь коментар
14.12.2023 17:16 Відповісти
ну это ж они не специально сделали это не считается
показати весь коментар
14.12.2023 17:19 Відповісти
Інфраструктура не постраждала, і то добре. А дюйм - то таке. Похибки радіусу Землі.
показати весь коментар
14.12.2023 17:37 Відповісти
J. Biden: Dear Members of Congress, in addition to approving the suppplemental $60B in aid to Ukraine, I would also like you to immediately authorize a military strike against Russia. This is what the American people really wants from us.
M. Johnson: Finally, Mr. President! We simply cannot wait to vote for it! Our voters have been begging us to go to war!
показати весь коментар
14.12.2023 18:45 Відповісти
показати весь коментар
14.12.2023 20:34 Відповісти
Як же кацапи це переживуть
показати весь коментар
14.12.2023 17:17 Відповісти
нота протесту *Ми так не домовлялись! Геноцидьте тільки українців*
показати весь коментар
14.12.2023 17:20 Відповісти
Уявляю собі того пОсла:

"Аетонєми! Аетонєнаш! Авидакажитє!"
показати весь коментар
14.12.2023 17:21 Відповісти
Скаже, що винна Україна, бо намагалась збити
показати весь коментар
14.12.2023 17:25 Відповісти
Дуже добре. НАТО перевірку пройшло. каСапи задоволені результатом. Така реакція ні до чого не зав'язує. "Ну, звиняйте, радіус Землі у районі Румунії дуже складний. Безпілотники втрачають орієнтири. Але ми нічого вже не вдіємо. Падають, падали і будуть падати на НАТО. Інфраструктура ж ціла ! ?"
показати весь коментар
14.12.2023 17:35 Відповісти
Як він ,,бідний" злякався!
показати весь коментар
14.12.2023 18:12 Відповісти
Депортовані з ЄС діти російських високоподадовців, поселені десь в затишному окопі під Бахмутом були б найкращою відповіддю на атаки росії... Агов, демократи, ау!
показати весь коментар
14.12.2023 19:08 Відповісти