9245 відвідувачів онлайн
5 197 30

Асоціація міст України звернулася до Шмигаля: Постанова, яка дублює законопроєкт 5655 про "реформу містобудування", порушує Конституцію

шмигаль

Асоціація міст України звернулася до прем’єра Денис Шмигаля із закликом повернути проєкт постанови Кабміну "Про реалізацію експериментальних проектів у сфері містобудівної діяльності" розробнику, оскільки вона порушує норми Конституції України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua.

Там наголосили, що запропоновані в проєкті постанови норми обмежують права власності та порушують статтю 41 Конституції України, а також встановлюють повноваження органів влади, не передбачені законами України, що суперечить статті 92 Конституції України.

"Розгляд зазначеного проєкту постанови порушить статтю 6 Конституції України, а наступне виконання органами влади такого рішення порушуватиме статтю 19 Конституції України", - йдеться в зверненні.

Асоціація міст України також наголосила, що проєкт постанови дублює положення законопроєкту реєст. №5655, що вже рік не підписаний президентом України. Зокрема петиція про його ветування в день голосування набрала понад 42 тисячі підписів громадян України, а Європейська комісія визнала його проблемним.

Асоціація міст України пропонує Шмигалю повернути зазначений проєкт постанови розробнику відповідно до пунктів 3,4 статті 1, статей 4, 7, пункту 7 статей 32, 52 Регламенту Кабінету Міністрів України.

Раніше ЗМІ повідомляли, що влада хоче обійти рекомендації ЄК та внести на засідання Кабміну проєкт постанови, що дублює законопроєкт 5655 про "реформу містобудування".

Асоціація міст України звернулася до Шмигаля: Постанова, яка дублює законопроєкт 5655 про реформу містобудування, порушує Конституцію 01

Топ коментарі
+23
одне питання - чому такi брутальнi порушення Основного Закону пiднiмає "Асоціація міст України", а не Генеральна Прокуратура i не "гарант"? - в нашiй країнi владi на закон начхати, вони його нiколи не читали.
показати весь коментар
15.12.2023 13:36 Відповісти
+14
тим паче, що (прости...) наш гарант-вирок- це юрист із світовим ім'ям КВН-у, що закінчив філію Криво-Рагульської альма-матер де здавав екзамени його батько, котрого за це нагородили довічною премією імені рухливих сперматозоїдів у вавироджениці...
показати весь коментар
15.12.2023 13:46 Відповісти
+14
Зелені ''клепають'' закони не дивлячись на Конституцію. І те що ті закони суперечать-порушують Конституцію їм байдуже.
показати весь коментар
15.12.2023 13:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Конституцією України підтерли сраку давно.
показати весь коментар
15.12.2023 13:33 Відповісти
Ще краще не повернути, а засунути його шмигалю в сраку!
показати весь коментар
15.12.2023 17:42 Відповісти
Да Кабінет міністрів,це ваабще приватна контора.Уважно всім читати текст внизу!!!

Юридична особа з державною назвою КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ та кодом ЄДРПОУ 00031101 зареєстрований в іноземному реєстрі, який належить приватній іноземній компанії Dun & Bradstreet (D&B), як суб`єкт підприємницької діяльності з присвоєнням DUNS-номеру 552646506.

У відповідності до ПОЛОЖЕННЯ Про Єдиний державний реєстр підприємств та організацій України суб`єктами ЄДРПОУ є юридичні особи всіх організаційно-правових форм господарювання, тобто код ЄДРПОУ присвоюється суб`єктам господарювання.

Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи публічного права з назвою Кабінет Міністрів України та витяг з єдиного державного реєстру про вищезазначену юридичну особу у Центральному Держаному Архіві Вищих Органів України не зберігається.

Відомостей про утворення Кабінету Міністрів України в переглянутих документах Верховної Ради Української РСР (України) за серпень 1991 року у ЦДАВО не виявлено.

В документах Верховної Ради УРСР за 1991 рік в ЦДАВО зберігається Закон Української Радянської Соціалістичної Республіки від 18 квітня 1991 року № 980-ХІІ «Про утворення Кабінету Міністрів Української РСР».

Законом УРСР № 1554-ХІІ від 17 вересня 1991 року «Про внесення змін і доповнень до Конституції (Основного Закону) Української РСР» пунктом 16 постановлено у назві і тексті http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2019_09_03/pravo1/Z960254K.html?pravo=1 Конституції (888-09) слова «Українська Радянська Соціалістична Республіка», «Українська РСР» замінити словом «Україна».

Таким чином, Кабінет Міністрів Української РСР був переіменований на Кабінет Міністрів України»,
показати весь коментар
15.12.2023 17:47 Відповісти
дурні, писати та гукати потрібно в ОПу, кінологу, що вигулює ваву-бубу...
показати весь коментар
15.12.2023 13:34 Відповісти
Де їх стільки розводять сн..аля пр ? Покажіть місце , шоб одним разом пришмякнути їх всі СН ....
показати весь коментар
15.12.2023 13:35 Відповісти
А зелень , не дивлячись на повномасштабну війну , продовжує думати лише про те ,як набити власні кишені , в т.числі через містобудівельні афери , заточені на забудовників , читай провласних мародерів.
показати весь коментар
15.12.2023 13:35 Відповісти
одне питання - чому такi брутальнi порушення Основного Закону пiднiмає "Асоціація міст України", а не Генеральна Прокуратура i не "гарант"? - в нашiй країнi владi на закон начхати, вони його нiколи не читали.
показати весь коментар
15.12.2023 13:36 Відповісти
тим паче, що (прости...) наш гарант-вирок- це юрист із світовим ім'ям КВН-у, що закінчив філію Криво-Рагульської альма-матер де здавав екзамени його батько, котрого за це нагородили довічною премією імені рухливих сперматозоїдів у вавироджениці...
показати весь коментар
15.12.2023 13:46 Відповісти
У нас вся "правоохоронна" система оживає лише після копняка та розголосу від журналістів. Трутні на держ. утриманні.
показати весь коментар
15.12.2023 15:48 Відповісти
Зелені ''клепають'' закони не дивлячись на Конституцію. І те що ті закони суперечать-порушують Конституцію їм байдуже.
показати весь коментар
15.12.2023 13:48 Відповісти
Так усьо ж па Регламенту КабМіну! Це не то, Ето другоє, як і з Харківськими угодами! Усі ж керовніки, були теж ЗА!!
Просто дивують оці Українці, їм шмиль і так гадить, і так гадить, а вони все НЕЗГОДНІ!!
Усе лайно для України та Українців, приймають в Уряді, відповідно до Регламенту КМУ! Жодного незгодного, ОСОБИСТО, керОвніка ЦОВВ немає???
Так виписана, у цьому РЕГЛАМЕНТІ, особиста БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ посадових осіб!
Як може, ОТОЙ ЧЛЄН уряду, визначити ОСОБИСУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за прийняття НИМ рішень Урядом!! Кругова ПОРУКИ БЕЗКАРНОСТІ і породжую впродовж 30 років КРИВАВІ НАСЛІДКИ для Українців!!
А ота купка осіб на посадах, вибрана ПреЗЕдентом, щоб творити таке, вона ж НЕВІНАВАТАЯ! Усе це, отой Регламент Кабміну!
Так і водять цих урядовців, як сліпих коней у шахті…
показати весь коментар
15.12.2023 13:51 Відповісти
Знайшли до кого звертатися - ще б дЄрмаку скаргу написали.
показати весь коментар
15.12.2023 13:59 Відповісти
Шмигаль мало на що може впливати, але це не звільнить його від відповідальності.
показати весь коментар
15.12.2023 14:08 Відповісти
"Асоціація міст України звернулася до прем'єра Денис Шмигаля ...." . Ставлю "Ассоциации" - ЛАЙК ... рассмешили! Кто такой Шмигаль ? Его задача с 2020 года - шмыгать , шмыгать , шмыгать ... А "ассоциация" совсем потерялась ... не знает кому челобитную нести? Ну , теперь Ермак вам вправит мозги - может быть даже Кличка с мэров попрут , чтоб другие мэры не забывали - кто истинный хозяин страны и шут при нём!
показати весь коментар
15.12.2023 14:12 Відповісти
Сьогодні у сільраді на Закарпатті один депутат (від "слуг") гранатами продемонстрував як треба вирішувати питання радикально. До шмигаля і мафіозної шобли, що захопила владу, може дійти тільки так.
показати весь коментар
15.12.2023 14:13 Відповісти
Ты не в теме и поспешил радоваться. Судя по инфе из Закарпатья этот депутат из "слуг" , то есть он есть малюсенькая частичка того ЗЕшмурдяка, который издевается над Украиной с 2019 года.
показати весь коментар
15.12.2023 14:27 Відповісти
один депутат (від "слуг")... этот депутат из "слуг"

нема сечі терпіти ці борошна лінгвістики, коли підлога країни без електрохарчування та мешкає за рискою зубожіння...
показати весь коментар
15.12.2023 14:35 Відповісти
дивно, що ви побачили "радість" в моєму дописі... Країна втрачає глузд, і нема чому радіти.
показати весь коментар
15.12.2023 14:42 Відповісти
Гопніки у ОПі розуміють тіки силу.
показати весь коментар
15.12.2023 14:39 Відповісти
А шмигалі, зеленські та інші стефанчуки хіба знають, що таке Конституція?
Ну я ще можу зрозуміти коли в творчому пориві хріном по клавішам, а от, щоб по Конституції, то це ноухау від криворіжських юристів!
показати весь коментар
15.12.2023 14:45 Відповісти
к кому Вы обращаетесь это фунт
челобитную Ермаку пишите
в стране давно нет державної структури є частно ларечная форма правління з вкрапленнями 95 кварталу розмовного жанру
показати весь коментар
15.12.2023 15:31 Відповісти
Єрмачму не чєлобітную потрібно, а засунуть його закону йому в сраку!
показати весь коментар
15.12.2023 17:46 Відповісти
Такие Слуги как Арахамия, Шуляк и Ермак обслуживают застройщиков региАналов, например Шуляк которая проталкивает законопроект вместе с партией получит такую мзду от застройщиков что в принципе вечерком с ними будет и не против в сауну проехаться вместе с Арахамией, вы посмотрите как налоговая Гетьманцева, ОП и СБУ крышует Киевгорстрой, Будкэпитал, Буддэвелепмент, Энсо и др. Для примера пару судебных решений Справа № 752/17629/20 Кримінальне провадження №42019110000000371 від 04.12.2019 року, Справа № 761/28150/19 Кримінальне провадження № 22017000000000423 від 23 листопада 2018 ( https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/court-document/83200613/?fbclid=IwAR0hExZHM6E3A1MMiTfKCoDxajxWoeue0S65CGUU_ATKDSh7rxjQWo_cZwU ) ( https://opendatabot.ua/court/91562437-d78eb2276742956613b3e1279df9b15a?fbclid=IwAR0h_rB5KdLxZGXzA0kD4mEVafdkfXGpTSqdB9FoHShGePBittUcTmSyNDE ), ( https://court.opendatabot.ua/cause/752%2F17629%2F20?fbclid=IwAR1UY8VGNwQCGoC-aQw7xMNDl6y1uNfulbVo45ZCkdGqgcaqPLwhOgya7Ec ) ( https://opendatabot.ua/court/92270101-94db190dcf1a1c788d8163c52069f410?fbclid=IwAR1wa9P18tFEOaffc4B9NrCAnoM3f7gjqn_XtYCaWKRY2ZpkBmibJ4B33SM ), а мы на дроны донатим пока Арахамия раскидывает в покер с завхозом Януковича Кравцем, пока сын Кравца являясь замом постоянной земельной комиссии в Киевсовете распоряжается столичной землей пока наши пацаны воюют за каждую посадку, а главный столичный региАнал Столар спокойно продает свой 33 этажный бизнес центр в Киеве за 100 миллионов долларов и свою усадьбу 1000 метров на гектаре земли в столице за 6 миллионов долларов ( https://dom.ria.com/uk/realty-prodaja-dom-kiev-darnitskiy-zavalnaya-ulitsa-23616252.html?utm_medium=referral&utm_source=flatfy.ua&utm_term=391711888 ), вот она пропасть и контраст. Раньше Зеленский с кварталом обслуживал региАналов как шоумен, а сейчас обслуживает их как политик
показати весь коментар
15.12.2023 19:04 Відповісти
Прозріли.
Пліснява, з моменту приходу до влади, зайнята лише тим, як обійти закон. Якщо не виходить обійти, то кладе на нього.
показати весь коментар
15.12.2023 20:42 Відповісти
Потрібно створити коаліційний УРЯД ВІЙНИ З РОСІЄЮ, а шістку Шмигаля прибрати!
показати весь коментар
15.12.2023 23:38 Відповісти
Без прийняття радикальних податкових змін ВІЙНУ НЕ ВИГРАТИ!
Потрібно:
підвищити військовий збір до 10%,
ввести податок на багатство і розкіш (люкс-автомобілі, маєтки, коштовності тощо) до 100%,
виплачувати зарплату понад 30 тис грн військовими 10-річними облігаціями,
ввести податок з обороту 5% (ПДВ залишається), крім військових підприємств,
встановити за ухиляння від сплати податків понад 10 тис грн - виправні роботи (копання окопів),
встановити за ухиляння від сплати податків понад 100 тис грн - розстріл і конфіскація всього майна.
показати весь коментар
15.12.2023 23:47 Відповісти
потрібно припинити Квартал 95, а почати воювати ВСІЄЮ КРАЇНОЮ,

а зрадників розстрілювати на місці
показати весь коментар
15.12.2023 23:49 Відповісти
Ставлення країни і конституції настає в найважливіший і відповідальний час.Саме тоді країна не дивлячись ні на що не говорить про призупинення конституції або іншу маячню.А саме спираються на неї і діють по ній і законам.Якщо в такий момент плюють на конституцію і закони то в мирний час тоді нею дупу підтирають.Якщо влада так робитьт цю владу потрібно судити притому давати довічно або взагалі по законам воєнного часу до стінки !
показати весь коментар
16.12.2023 01:48 Відповісти