Понад тисячу громадян РФ можуть видворити з Латвії

Громадяни РФ не виконали необхідні умови, щоб продовжити своє перебування у Латвії.
Про це заявила керівниця Управління у справах громадянства і міграції (УСГМ) Майра Розе, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Delfi.
За її словами, близько 15 500 громадян Росії попросили посвідку на постійне проживання, а майже 3 000 осіб – тимчасову посвідку на проживання.
Водночас, додала Розе, близько 2 200 осіб не виконали необхідні дії, щоб продовжити своє перебування в Латвії. Однак це ще не остаточна цифра, оскільки люди продовжують подавати документи, і УСГМ попросило Державну прикордонну охорону перевірити, чи не виїхали вже люди, інформація про що може з'явитися наприкінці цього тижня.
"Понад 1 000 осіб підлягають видворенню. Ми бачимо, що є багато тих, хто запізнився, хто все ще намагається розібратися, подати документи на тимчасову посвідку на тимчасове проживання, але, на жаль, ми мусимо сказати їм, що вони мають виїхати, тому що жоден із пунктів закону до них не відноситься", - підсумувала вона.
Я не кажу про "революцію" - кацапи просто на це нездатні (навіть революцію 1917 року їм зробили українці - Волинський полк своїм виступом) А потім був "бунт усіх проти всіх" І порядок там почали наводить знов-таки не кацапи - а євреї З Троцьким на чолі! Саме вони врятували Росію від остаточного розвалу А тепер "видворені" з Європи почнуть "зривать зло" на місцевих (звинувачуючи їх у тому що їм "закрили Європу") Місцеві почнуть їм у відповідь паскудить (звинувачуючи їх в тому що вони там "жиравали" - пака рассияне с НАТОй ваевали")