9474 відвідувача онлайн
6 371 20

Є декілька місць, де я працюю. Прослуховування знайдено в кабінеті, куди я мав прийти сьогодні, - Залужний

залужний

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний підтвердив, що в одному з його кабінетів було знайдено пристрої для прослуховування.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Скажу вам так: це те приміщення, яке я мав використовувати сьогодні. В ньому вчора в ході перевірки знайшли (прослушку. - Ред.)", - сказав Залужний.

Він також підтвердив, що цей кабінет не був постійним його місцезнаходженням.

"В мене є декілька місць, де я працюю. І от в одному з них це сталося. Я там давненько вже не був. Але ми перевірили і знайшли (прослушку. - Ред.)", - розповів головком та додав, що прослушка була знайдена не лише у нього.

На питання, чи може це означати, що в самому Генштабі хтось міг скоїти подібне він сказав: "Ні, з вухами вже давно не працюємо".

Сам Залужний розцінює цей інцидент "як війну".

"Все може бути. Слідство доведе, що це було", - каже головнокомандувач.

Він також розповів, що в цей кабінет він мав прийти сьогодні о 07:00 ранку. І зайшов туди вже після перевірки.

На питання, чи могла там озвучуватися інформація, що становить державну таємницю, то він сказав наступне:

"Це приміщення і раніше використовувалося. Але перерва була досить суттєвою. Тому це просто вже під мою зустріч, мабуть, готувалися".

Раніше повідомлялося, що відкрито кримінальне провадження за фактом виявлення технічного пристрою в одному з потенційних місць дислокації Залужного. Генштаб поінформував, що пристрої для прослуховування виявлені у кабінетах Залужного та працівників Апарату забезпечення його діяльності.

Топ коментарі
+14
Там надо не только прослушки, но и радиомаяки для парашных ракет искать.
показати весь коментар
18.12.2023 13:15 Відповісти
+9
хто "слухати" любить:

- плівки мельниченка були проти кучми за участі кацапів;
- плівки онищенко проти Порошенка за сприяння кацапів;
- плівки деркача проти Порошенка за сприяння кацапів озвучав дубинський;

жму-руку-абнімаю всі пам'ятають!

все це під галас зебілів розповсюджували: боневтік-козир та його підлеглі!

Тримайтеся, Генерале!
показати весь коментар
18.12.2023 13:26 Відповісти
+8
Тобто прослушку знайшли в кабінеті в якому Залужний мав працювати? Тобто це зробили люди які знали що він там буде?
Нормально...
показати весь коментар
18.12.2023 13:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там надо не только прослушки, но и радиомаяки для парашных ракет искать.
показати весь коментар
18.12.2023 13:15 Відповісти
Тобто прослушку знайшли в кабінеті в якому Залужний мав працювати? Тобто це зробили люди які знали що він там буде?
Нормально...
показати весь коментар
18.12.2023 13:18 Відповісти
Річ у тому,що всі оті,які мають можливість встановити "жучки" мають таку ж можливість бути присутніми на нарадах.Проблема тобто глибша і серйозніша...
показати весь коментар
18.12.2023 13:20 Відповісти
Сьогдні на всьому інфопросторі день залужного мабудь.
показати весь коментар
18.12.2023 13:23 Відповісти
Мабуть(має бути)
показати весь коментар
18.12.2023 14:26 Відповісти
хто "слухати" любить:

- плівки мельниченка були проти кучми за участі кацапів;
- плівки онищенко проти Порошенка за сприяння кацапів;
- плівки деркача проти Порошенка за сприяння кацапів озвучав дубинський;

жму-руку-абнімаю всі пам'ятають!

все це під галас зебілів розповсюджували: боневтік-козир та його підлеглі!

Тримайтеся, Генерале!
показати весь коментар
18.12.2023 13:26 Відповісти
обісраний кловун боїться, що майбутній президент буде будувати якісь політичні плани
показати весь коментар
18.12.2023 13:27 Відповісти
Знайшли. Треба було через оті ''жучки'' злити ''дезу'' і дивитися де випливе. Заодно і диверсантів викрили б.
показати весь коментар
18.12.2023 13:33 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2023 13:47 Відповісти
показати весь коментар
18.12.2023 13:48 Відповісти
Чорновіл точно нікого не розстрілював би, і латинську абетку не вводив.
показати весь коментар
18.12.2023 14:29 Відповісти
Уважно прочитай написане 😆
Мова не про Чорновола, а про патріотів України.
Зе уродів як вбивць українського народу розтріляти треба по замовчуванню як серійних маніяків.
показати весь коментар
18.12.2023 14:36 Відповісти
Латинська абетка тепер це питання часу - від кончених кацапів це єдина гарантія входження до сім'ї європейських народів.
показати весь коментар
18.12.2023 14:37 Відповісти
Писали, що мікрофон був саморобний. І нікуди не підключений. Може це просто перевірка уважності перевіряльників? Спецслужби здається практикують такі речі, чк закладки муляжів. Інша річ, що якийсь козел розтриндів це журналістам, а вони підхопили зрадоньку...
показати весь коментар
18.12.2023 13:48 Відповісти
Починається операція відволіканя уваги на всіляку *****: мікрофон "саморобний", нікуди не підключений, перевірка уважності... Згадайте "рязанський сахар" патрушева, один-в-один!!! Коли впіймали за руку, почалося "кіно". Я впевнений на 200%, що це справа рук нашого СБУ. Малюку - привіт
показати весь коментар
18.12.2023 17:10 Відповісти
Залужному варто змінити графік своїх ротацій....
показати весь коментар
18.12.2023 14:10 Відповісти
ХАХАХА ермак - агент ху.ла ПОЛУЧИЛ по ушам
показати весь коментар
18.12.2023 14:27 Відповісти
Это уже намек что свои. Москали если бы знали что он будет ровно в 7 то навели б туда все что только можно, тоесть это очень близкие свои, козырь, может?
показати весь коментар
18.12.2023 14:36 Відповісти