4919 відвідувачів онлайн
4 523 35

Сьогодні опівночі у "Дії" запрацює онлайн-послуга купівлі-продажу авто, - Зеленський

дія

Сьогодні опівночі запрацює онлайн-послуга купівлі-продажу автівок у "Дії".

Про це повідомив у телеграм-каналі президент України Володимир Зеленський, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадає, що зараз "Дія" - це вже 14 цифрових документів у смартфоні та понад 130 онлайн-сервісів.

"Послуга, яку ми нині запускаємо, - обмін сертифіката в Дії на житло. Тепер це працюватиме онлайн. Цей тиждень – стартовий. І далі послуга масштабуватиметься", - зазначив глава держави.

"Сьогодні опівночі запрацює онлайн-послуга купівлі-продажу машин у Дії. Всього лише за 15 хвилин можна буде купити чи продати авто через смартфон і отримати новий техпаспорт і номери поштою", - додає Зеленський. 

Топ коментарі
+11
Потужно.)))
показати весь коментар
19.12.2023 13:53 Відповісти
+10
Тепер депутати СН зовсім просто оновлюватимуть свій автопарк...
показати весь коментар
19.12.2023 13:55 Відповісти
+9
Це триндець як важливо у наш час.
показати весь коментар
19.12.2023 13:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це триндець як важливо у наш час.
показати весь коментар
19.12.2023 13:53 Відповісти
Потужно.)))
показати весь коментар
19.12.2023 13:53 Відповісти
Без коментарів...
показати весь коментар
19.12.2023 13:54 Відповісти
Тепер депутати СН зовсім просто оновлюватимуть свій автопарк...
показати весь коментар
19.12.2023 13:55 Відповісти
Саме цього всі найбільше очікували , - ні ну **#нахи при владі ?
показати весь коментар
19.12.2023 13:56 Відповісти
В країні війна, дурню! Про що ти думаєш?
показати весь коментар
19.12.2023 13:57 Відповісти
Спасиба тібє за нашу счастливую жизнь, каторая стала тіперь іщьо лутше
показати весь коментар
19.12.2023 13:57 Відповісти
Офігіти яка важлива новина від найвеличнішого лідера **********! Цю послугу достойний рекламувати лише Боневтік і ніхто інший! Це ж навіть важливіше ніж ситуація на фронті! І як ми жили без цієї послуги раніше ?
показати весь коментар
19.12.2023 13:58 Відповісти
То це посадовий обов'язок президента робити такі оголошення? Може він зайнявся тим чим має згідно з Конституції!
показати весь коментар
19.12.2023 13:59 Відповісти
Так це єдине «досягнення» за весь час його президентства. Він чотири роки за будь-якої нагоди це пхає всім.Потужний диджитал!
показати весь коментар
19.12.2023 14:15 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2023 14:02 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2023 14:04 Відповісти
А чому не дронів урод коломойского ? На 45млн долларів що вкрав разом з коломойским з привату хоч 100грн задонатив буратино ?
показати весь коментар
19.12.2023 14:05 Відповісти
пан бутусов волає, що авдіївка ледь тримається, а зелене відбите у***исько торочить про купвлю авто...
***...ний кривавий сюр...
показати весь коментар
19.12.2023 14:07 Відповісти
Авдіївку здадуть і звернуть на Залужного. Це політичний прект, бо у зечма рейтинг валиться, їм конче треба втопити Залужного. Отут і прослушка і тупа безмозгла і все інше. Продажний кміс не встигає друкувати замовні рейтинги для у*обка зеленого.
показати весь коментар
19.12.2023 15:35 Відповісти
Чому за два роки війни,цей "був би втік" не оголосив онлайн-послугу"дрони для ЗСУ за 15 хв" ??? "зе" оголосив українському народові , на чому "зелені грабіжники будуть заробляти" в часі війни.
показати весь коментар
19.12.2023 14:09 Відповісти
Вони й на дронах мають непогано, арахамидло штампує гівно в три рази дорожче ніж якісні зарубіжні. А притула аферист теж донати збирає, вважай грабує Армію.
показати весь коментар
19.12.2023 15:30 Відповісти
Тобто створили Дію за державні кошти, загнали туди людей, скористалися персональними даними і будуть використовувати як торгову площадку? - Геніально!
показати весь коментар
19.12.2023 14:12 Відповісти
Ще й на проценті сидітимуть. За оплату податків через цей застосунок такий процес луплять, що ай-ай!
показати весь коментар
19.12.2023 15:04 Відповісти
Во-во... комерційний проект за державні кошти
показати весь коментар
19.12.2023 15:17 Відповісти
ну и новость толканул шр ****** просто................тебе там нечем другим занятся?
показати весь коментар
19.12.2023 14:13 Відповісти
у зебилов своя жЫзнь, свои приоритеты...
пацаны на передке, на Востоке и на Юге, "апплодируют стоя" отсу народов (президенту по-залёту) и их е-Бени матери дермаку (чи може наоборот, та какая разница)
показати весь коментар
19.12.2023 14:15 Відповісти
Мазелтов !!!!!
показати весь коментар
19.12.2023 14:17 Відповісти
мляха, ты когда закон 9111 подпишешь???
показати весь коментар
19.12.2023 14:26 Відповісти
политик зеленский выдал политическое решение
показати весь коментар
19.12.2023 14:49 Відповісти
Купи собі, ****, труну і індульгенцію. Мерзота! І мамі Римі прокладку. ****!
показати весь коментар
19.12.2023 14:55 Відповісти
Зайдіть, почитайте відгуки про цю діряву "Дію". Не ставив і не збираюсь.
показати весь коментар
19.12.2023 15:12 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2023 15:14 Відповісти
Дебільний ********** дебільного лохторату.
показати весь коментар
19.12.2023 15:21 Відповісти
Чому воно не розуміє, що у нас зараз пріорітет допомогти військовим швидше вибороти перемогу якомога меншою кількістю втрат
показати весь коментар
19.12.2023 15:22 Відповісти
Жили ми якось без Дії і нічого
показати весь коментар
19.12.2023 15:23 Відповісти
Йо... не доберу пристойний вислів. Тому
показати весь коментар
19.12.2023 16:45 Відповісти
Он вообще в адеквате? Дронов нет, снарядов нет, танков нет, антидроновых систем нет, ТЦК на передок забирает людей больных, хромых, которые автомат в жизни не видели. Коррупция госчиновников в тылу. А ему продажа авто! Я просто в ****!
показати весь коментар
19.12.2023 18:52 Відповісти