6713 відвідувачів онлайн
5 204 23

США домовилися про оборонні угоди з Данією, Фінляндією та Швецією: У Москві заявили про "загрозу безпеці РФ" та готують відповідь

сша

США та Данія погодили підписання оборонної угоди на 10 років, згідно із якою американські солдати зможуть бути розміщені на території країни. Раніше аналогічну угоду Штати підписали з Фінляндією та Швецією.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Reuters.

Про угоду строком на 10 років було оголошено після того, як США цього місяця підписали аналогічні угоди з Фінляндією та Швецією.

"Це означає, що американські солдати та обладнання можуть бути постійно розміщені на території Данії", - сказала прем'єрка Метте Фредеріксен.

Угоду буде підписано пізніше цього тижня, вона набуде чинності приблизно через рік, після ухвалення відповідного законодавства.

Нагадаємо, раніше США та Фінляндія підписали угоду про оборонне співробітництво. Договір дозволяє присутність і тренування американських сил та розміщення американської оборонної техніки на території Фінляндії.

Водночас Reuters із посиланням на російське МЗС повідомляє, що Росія 19 грудня викликала посла Фінляндії, щоб заперечити проти нової оборонної угоди, яка надає США широкий доступ до території довгого кордону нового члена НАТО з Росією.

Послу заявили, що Москва не залишить без відповіді нарощування військового потенціалу НАТО на кордоні, що "загрожує безпеці Російської Федерації, і вживатиме необхідних заходів для протидії агресивним рішенням Фінляндії та її союзників у НАТО".

Угода Фінляндії та США спрямована на надання швидкого військового доступу та допомоги Фінляндії в разі конфлікту.  Документ перераховує 15 об’єктів і районів у Фінляндії, до яких американські військові матимуть безперешкодний доступ і де вони також можуть зберігати військову техніку та боєприпаси, включно з чотирма авіабазами та військовим портом.

Топ коментарі
+23
в ответ Медведев будет выпивать каждый день 3 бутылки водки "Финляндия" вместо одной)))
показати весь коментар
19.12.2023 15:31 Відповісти
+5
Снова алкаш медведков будет угрожать агрмагеддоном?
показати весь коментар
19.12.2023 15:30 Відповісти
+5
многоходовочнік догрався.
показати весь коментар
19.12.2023 15:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Снова алкаш медведков будет угрожать агрмагеддоном?
показати весь коментар
19.12.2023 15:30 Відповісти
Таким образом окружили Балтийское море... А это паРашин ответ
показати весь коментар
19.12.2023 17:33 Відповісти
многоходовочнік догрався.
показати весь коментар
19.12.2023 15:30 Відповісти
бази США крадуться нєзамєтно

показати весь коментар
19.12.2023 16:00 Відповісти
в ответ Медведев будет выпивать каждый день 3 бутылки водки "Финляндия" вместо одной)))
показати весь коментар
19.12.2023 15:31 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2023 15:32 Відповісти
Это тебе свинособака сами фины сказали или голоса в пустой голове нашептали?
показати весь коментар
19.12.2023 16:58 Відповісти
Відповідь типу "обісцяти під'їзди і сказати, що то фінни"?
показати весь коментар
19.12.2023 15:32 Відповісти
Білі люди швидко домовляються.
показати весь коментар
19.12.2023 15:34 Відповісти
на відміну від ЗЄльоних чєловєчков
показати весь коментар
19.12.2023 16:02 Відповісти
Мабуть про це мріяли у Москві коли вимагали від НАТО зменшитись до кордонів 1997 року та у знак своєї рішучості вчинили вже повномасштабний напад на Україну ескалуючи війну розпочату у 2015-му до максимальних масштабів?! Допросилися та довимагалися! За що боролись на те й напоролись!
показати весь коментар
19.12.2023 15:35 Відповісти
Вимоги рф до НАТО - це ширма для

виправдання агресії проти України.
показати весь коментар
19.12.2023 15:37 Відповісти
Ну до чого тупий народ кацапи ,вони слухають свого нациста маняка путіна,як би не розпочали війну проти України це було б ? ні Фінляндія ні Швеція навіть збирались в НАТО ,тому рашиська бидломаса ви ізгої і не допоможуть вам різні іран ,кндр і навіть Китай.
показати весь коментар
19.12.2023 15:39 Відповісти
На фото генно модифіковані солдати НАТО? Що у них з шиями?
показати весь коментар
19.12.2023 15:40 Відповісти
Якийсь ШІ малював.
показати весь коментар
19.12.2023 15:47 Відповісти
так НАТО жеж.
показати весь коментар
19.12.2023 15:48 Відповісти
Якщо Трамп прийде до влади ,то ця угода може бути і не ратифікована . Це як з нашим ленд лізом - "балакали балакали та сіли і заплакали".
показати весь коментар
19.12.2023 16:01 Відповісти
Масква домовиться про 'оборонні угоди" з КНР та КНДР?
показати весь коментар
19.12.2023 16:09 Відповісти
Покидьки теж швидко домовляться.

Лише ми залишимося між молотом і наковальнею, бо кацапів ненавидимо, а до рівня білих людей не доросли.
показати весь коментар
19.12.2023 16:15 Відповісти
Той випадок, коли програвший в шахи починає битися дошкою та кидатись фігурами