9824 відвідувача онлайн
1 722 16

Франція долучиться до навчання українських льотчиків на винищувачах у 2024 році

f16

Франція на початку 2024 року долучиться до початкової підготовки українських льотчиків на західних винищувачах.

Як інформує Цензор.НЕТ з посиланням на "Європейську правду", про це йдеться у звіті французького Міністерства оборони про військову допомогу Україні з початку повномасштабного вторгнення Росії.

Французьке Міноборони нагадало, що у травні президент Франції Емманюель Макрон підтвердив готовність навчати українських льотчиків винищувачів спільно з кількома європейськими партнерами.

"Перші пілоти прибудуть на початку 2024 року. Після початкової підготовки у Франції вони продовжать навчання на винищувачах на курсах, організованих нашими партнерами", – йдеться у звіті.

Хоча французька сторона цього не уточнює, імовірно, йдеться про навчання на винищувачах F-16, які в Європі організовує коаліція на чолі з Данією та Нідерландами.

Як відомо, українські льотчики вже почали навчання на F-16 у Сполучених Штатах, де перейшли до льотної підготовки, й Данії. У Румунії за сприяння Нідерландів відкрили навчальний центр, який зокрема прийматиме й українців.

Також про наміри провести навчання для українців на винищувачах західного зразка оголошувала Велика Британія.

Топ коментарі
+5
Коли в ЗСУ було більше сотні тисяч мотивованих воїнів - Захід сцяв і розмірковував, чи надавати летальну зброю, потім - чи надавати західну артилерію, потім - чи надавати західну бронетехніку.
Дочекались, поки частина тих героїв лягла в землю, частина стала інвалідами, а інші втомились за майже два роки на фронті. І неначе цього ще не досить - республіканці поставили ультиматум, прирівнявши важливість допомоги Україні до важливості "захисту" біднесеньких американців від мексиканських біженців!!!

Щодо винищувачів ви теж не поспішайте - у нас є ще мільйон зайвих людей! Щиро дякуємо, падли!
Та й своїм падлам треба подякувати - тим, хто постійно обирав в Верховну Раду проросійські партії, а в 2010 обрав проросійського президента. Тим, хто до 2014 на опитуваннях голосував проти членства в НАТО. Тим, хто не протестував проти здачі ядерної зброї. Як отримати незалежність з величезною територією і як все це втратити лише за 23 роки? Спитайте у них. Совковий непотріб!
показати весь коментар
19.12.2023 22:06 Відповісти
+3
А ещё лучше с марта 2022, но все старались ***** там что-то сохранить
показати весь коментар
19.12.2023 22:23 Відповісти
+2
Месье Макрон, вот скажите а это обучение летчиков нельзя было начать в декабре 2022 года? Что мешало? Или в чьих то планах затягивать войну?
показати весь коментар
19.12.2023 21:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Цікаво - Нам f16 вже мабуть і не дадуть??
показати весь коментар
19.12.2023 21:51 Відповісти
Дадут, но вот вопрос по срокам. Чтоб не было иллюзий, скажу прямо. Летчик закончивший обучение, должен сдать ряд тестов. Вот пока он их не сдаст - истребитель не получит.
показати весь коментар
19.12.2023 21:55 Відповісти
Навесні вже усі строки навчання закінчуються... а про літаки вже ніхто і не згадує..повстають питання..
показати весь коментар
19.12.2023 21:58 Відповісти
Я не совсем понимаю, что у вас значит, заканчиваются сроки обучения. Они в некоторых странах еще и не начинались, например в Румынии, хотя запланированы.
показати весь коментар
19.12.2023 22:00 Відповісти
А ти вже на авіаполк губу розкатав?? Три -чотири десятки, максимум мабуть на що можемо розраховувати.. да і влітку ще навчання почали..
показати весь коментар
19.12.2023 22:03 Відповісти
Еще могу добавить, как это не грустно прозвучит, что даже лучшие из лучших пилотов, кого отправили на обучение, смогут эти тесты сдать. Поскольку из их головы, надо вычеркнуть все рефлексы которые они применяли для полетов на МИГ-29, и заложить совершенно иное. Ну и еще надо английский знать на 5+, иначе на F-16 или любом другом, летать не получится.
показати весь коментар
19.12.2023 22:03 Відповісти
Так там наче майже дітей відправили..
показати весь коментар
19.12.2023 22:04 Відповісти
Месье Макрон, вот скажите а это обучение летчиков нельзя было начать в декабре 2022 года? Что мешало? Или в чьих то планах затягивать войну?
показати весь коментар
19.12.2023 21:54 Відповісти
А ещё лучше с марта 2022, но все старались ***** там что-то сохранить
показати весь коментар
19.12.2023 22:23 Відповісти
В марте 2022 наверно был еще эффект неожиданности, и еще не все понимали что делать, но вот в декабре 2022 уже была какая то программа действий у всех союзников. Почему дотянули до декабря 2023????? Год прошел!!!
показати весь коментар
19.12.2023 22:25 Відповісти
Захід втратив велику кількість дешевого газу й дешевої нафти. Захід втратив великий ринок збуту, а компанії, що пішли від кацапів, зазнали збитків на 100 млрд доларів.
Тепер росія продає енергоносії азіатам та отримує чималі доходи. Тепер росія ще більше витрачає на виробництво обладнання для війни, стаючи ще більшою загрозою для Заходу.
А ядерної зброї у росії залишається рівно стільки ж, тобто з цього боку загроза залишається такою ж величезною.

Тому дуже, дуже-дуже прошу - досить бездумно повторювати, як комусь неначебто вигідно послаблювати росію, бо все "послаблення" - це дещо зменшений рівень добробуту пересічних кацапів, яких це влаштовує, а військова загроза від росії залишається такою ж, як була, більшість мобілізаційного ресурсу ще навіть не чіпали, до цього часу воюють ті, хто хотів воювати - за гроші чи за славу чи за звільнення з в'язниці, але хотів. Завод з виробництва шахедів побудували чи ще будують. Виробництво ракет триває. Але найголовніше - ядерна зброя залишається.

Що Захід втратив? Сотні мільярдів доларів за рахунок втрати дешевих енергоносіїв і втрати великого ринку збуту, ще багато десятків мільярдів на допомогу Україні.
Що Захід здобув? Головний біль, бо гроші треба направляти на поновлення втраченого військового потенціалу на випадок можливої війни проти росії, про яку до 2022 взагалі ніхто навіть думати не міг. Гроші, які можна було направляти на збільшення добробуту громадян, будуть викидати на зброю.
Ну що, виграв Захід від довгої війни? Думайте головою, перш ніж повторювати чужі тупі наративи.
показати весь коментар
19.12.2023 22:26 Відповісти
показати весь коментар
19.12.2023 22:06 Відповісти
Після почутого і побаченого сьогодні гарантую☝ літакам бути і літати над теріторією Франції.
показати весь коментар
19.12.2023 22:12 Відповісти
І тут зраду знайшли. Під час війни ніхто не каже правди. І невідомо як там все насправді чи вже літають чи будуть чи ще щось.
показати весь коментар
19.12.2023 22:35 Відповісти
Гугліть
Рівне ода проводить тендер на оЗЕленіння на суму 26 000 000
Не дякуйте.
показати весь коментар
19.12.2023 22:59 Відповісти
Нам рафалі і гріпени скорше напевно дадуть ніж ф16.Так як це було з дальнобійними ракетами.США це ще то тормоз і сцикля.
показати весь коментар
20.12.2023 00:18 Відповісти