10155 відвідувачів онлайн

55% українців хочуть швидкого покарання корупціонерів, навіть якщо буде порушення законів, - опитування КМІС. ІНФОГРАФІКА

хабар,корупція,гроші

Більшість українців хочуть якомога швидшого покарання політиків і чиновників-корупціонерів, навіть якщо це буде через порушення законів. 63% опитаних не довіряють судам.

Про це свідчать результати опитування КМІС, інформує Цензор.НЕТ.

"Більш як половина українців – 55% – хочуть якомога швидшого покарання корупціонерів, навіть якщо це буде через порушення законів. Іншої думки, що треба карати за законом, навіть якщо це займе багато, дотримуються 42% українців. Решта 3% не визначилися зі своїм поглядом", - зазначили соціологи.

Опитування КМІС та інших компаній засвідчують, що після широкомасштабної війни проблема №1 для українців – корупція.

Соціологи дійшли висновку, що чим менше респонденти довіряють судам, тим більшою є вимога карати якомога швидше навіть з порушенням закону.

55% українців хочуть швидкого покарання корупціонерів, навіть якщо буде порушення законів, - опитування КМІС 01

Так, серед респондентів, які довіряють судам, 41% говорять про потребу якомога швидшого покарання. Водночас серед респондентів, які не довіряють судам, таких уже 63%. Подібна тенденція простежується і щодо довіри поліції, зауважили у КМІС.

Протилежною є тенденція у випадку довіри до президента. У цьому випадку більше наполягають на якомога швидшому покаранні ті, хто довіряють Володимиру Зеленському.

У всіх регіонах, крім Сходу, переважає прагнення якомога швидшого покарання корупціонерів. На Сході думки розділилися рівно навпіл.

55% українців хочуть швидкого покарання корупціонерів, навіть якщо буде порушення законів, - опитування КМІС 02


55% українців хочуть швидкого покарання корупціонерів, навіть якщо буде порушення законів, - опитування КМІС 03

Опитування проводилося КМІС з 29 листопада по 9 грудня методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI)на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням) опитано 1031 респондента, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим).

Опитування проводилося з дорослими (у віці 18 років і старше) громадянами України, які на момент опитування проживали на території України (у межах, які контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року). До вибірки не включалися жителі територій, які тимчасово не контролювалися владою України до 24 лютого 2022 року (АР Крим, м. Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей), а також опитування не проводилося з громадянами закордоном.

Топ коментарі
+5
От того ми так і вибираємо собі у владу придурків та корупціонерів - бо хочемо "всього і відразу" "Розберемся як-небудь і покараємо кого-попало!"
На це ще Павло Скоропадський вказував - коли пророчив, що "суперпатріоти-радикалісти", які "біжать поперед паровоза" з "реформуванням всього відразу", програють в процесі створення української держави І втратять її Так воно й вийшло
показати весь коментар
20.12.2023 11:08 Відповісти
+3
Яким чином ?

Адже

Майже 80% українців назвали Зеленського відповідальним за корупцію у владі, - опитування

Це що найвеличніший і його шапіто самі себе каратимуть
показати весь коментар
20.12.2023 11:00 Відповісти
+2
Саме політики і чиновники коррупціонери винні в теперішньому становищи! Саме вони розпродали зброю , промисловість , зневірили людей у справедливісті , а тепер сидять самі і їх діти і продовжують наживатись на війні , а пересічних українців як м'ясо на війну гонять! І саме вони хліб сіль ***** виноситимуть!
показати весь коментар
20.12.2023 11:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яким чином ?

Адже

Майже 80% українців назвали Зеленського відповідальним за корупцію у владі, - опитування

Це що найвеличніший і його шапіто самі себе каратимуть
показати весь коментар
20.12.2023 11:00 Відповісти
Одночасно майже такий самий процент "насєлєнія" довіряє Зеленському. Висновок: населення України довірило корупцію Зеленському. Л - логіка.
показати весь коментар
20.12.2023 11:27 Відповісти
Саме політики і чиновники коррупціонери винні в теперішньому становищи! Саме вони розпродали зброю , промисловість , зневірили людей у справедливісті , а тепер сидять самі і їх діти і продовжують наживатись на війні , а пересічних українців як м'ясо на війну гонять! І саме вони хліб сіль ***** виноситимуть!
показати весь коментар
20.12.2023 11:03 Відповісти
Знищити корупцію можливо лише одним методом, штучний інтелект, він хабарів не бере але є друга сторона медалі, самі знаєте яка.
показати весь коментар
20.12.2023 11:03 Відповісти
ШІ буде поводити себе так, як його будуть навчати. Відповідно, хто його контролює, той і замовляє "музику".
Та й те, все одно він буде припускати помилок.
ШІ, в даному випадку - це така зручна "ширма", за котрою можна витворяти "всяке".
Єдина користь від ШІ виконання грубе, "чернове" виконання тупої рутинної примітивної роботи. І потім людина все одно має все це доводити до ладу.
показати весь коментар
20.12.2023 11:51 Відповісти
Мдя...
А те, що порушення закону під час покарання стане приводом для оскарження і потім скасування всіх рішень і повернення корупціонера на посаду мало хто знає і не думає про майбутні події. Та навіть якщо всі українські суди підтвердять покарання, то через ЄСПЛ така особа стане незаконно покараною та ще й грошей з держави зіб'є...
Тому тільки за законом, хоч і повільно!
Таке моє ІМХО.
показати весь коментар
20.12.2023 11:07 Відповісти
От того ми так і вибираємо собі у владу придурків та корупціонерів - бо хочемо "всього і відразу" "Розберемся як-небудь і покараємо кого-попало!"
На це ще Павло Скоропадський вказував - коли пророчив, що "суперпатріоти-радикалісти", які "біжать поперед паровоза" з "реформуванням всього відразу", програють в процесі створення української держави І втратять її Так воно й вийшло
показати весь коментар
20.12.2023 11:08 Відповісти
Щось багато опитувань останнім часом. Куди вітер дме?
показати весь коментар
20.12.2023 11:09 Відповісти
Всіх підарасів на гілляку нємєдлєнно!
показати весь коментар
20.12.2023 11:09 Відповісти
Хоча б уроди скасували вихід під заставу для цієї категорії злочинів.
показати весь коментар
20.12.2023 11:10 Відповісти
Спочатку треба відмінити правки лозового інакше всі корупційні справи будуть закриті і друге чи хоче влада боротись з корупцією в них є всі повноваження і вся влада .
показати весь коментар
20.12.2023 11:12 Відповісти
показати весь коментар
20.12.2023 11:15 Відповісти
Нічого у наріду не вийде, їх справа перевибрати Херпіду на другий термін, бо тоді Херпіду прийдеться йти на кічу. А для того, щоб підмазати всім, потрібні гроші, а щоб були гроші потрібно розвести корупцію до найбільших масштабів і всіх туди втягнути. Все якось між собою зав'язано.
показати весь коментар
20.12.2023 11:16 Відповісти
Иными словами - законы не отвечают требованиям избирателей и,по мнению избирателей,написаны для крышевания казнокрадства и коррупции,но не для наказания и упреждения преступлений,а как может быть при законодательном органе власти с жалкой 15 процентной поддержкой.
показати весь коментар
20.12.2023 11:19 Відповісти
42% хотят, что бы по закону, но при этом забывают, что все законы приняты коррупционерами под коррупционеров...
показати весь коментар
20.12.2023 12:55 Відповісти
Я навіть знаю кого першим отак по бєзпрєдєлу нарід захоче покарати...
показати весь коментар
20.12.2023 11:20 Відповісти
корупція, алкоголізм, наркоманія - непереможні!!!

А гра в боротьбу з ними - примітивний популізм!
показати весь коментар
20.12.2023 11:20 Відповісти
Ага, в вигляді 5ти років позбавлення волі (умовно) без конфіскації і штрафом у 400к гривень, якщо вкрав більше мільйона.
показати весь коментар
20.12.2023 11:27 Відповісти
Як на мене, не порушувати закони треба, а в першу чергу вичистити їх від безлічі всіляких лазівок (вірусів), які були спеціально введені при їх встановленні, а потім їх дотримуватися. Адже наприклад як зрозуміти оці так звані оголошення "підозри" в ЗМІ, соцмережах, не затримувати, а потім через кілька місяців оголошувати в міжнародний розшук, надаючи можливість злиняти? Пригадую, як при всіх каденціях при голосуваннях в ВР більшість провалювала логічні поравки, які б запобігали очевидним неоднозначним трактуванням, сприяючим відбілюванню злочинців.
показати весь коментар
20.12.2023 11:28 Відповісти
І ніякий умовний "Азов" не хоче в цьому допомогти Державі..
показати весь коментар
20.12.2023 11:34 Відповісти
Керівників Азову та інших медійно відомих бійців випускали не просто так, спочатку в Туреччину а потім і до України. Певно були умови. І єрмак на тому особисто піарився. І певно, не для того, щоби вони потім "ставили питання".
Так що, "питань" від "Азову" не буде. Буде узгодженість з ОП.
показати весь коментар
20.12.2023 12:06 Відповісти
Та ладно.. цим умовним "азовом" можемо бути ти і я...
показати весь коментар
20.12.2023 12:12 Відповісти
Достаточно было бы съемок с судовых процессов с оглашением вердиктов корупционерам. Если бы их крутили, скажем, по марафону с обнослением раз в месяц это бы многих убедило.
показати весь коментар
20.12.2023 11:55 Відповісти
"Меч справедливости - карающий и мстящий -
Отдам во власть толпе... И он в руках слепца
Сверкнет стремительный, как молния разящий, -
Им сын заколет мать, им дочь убьет отца.
Я каждому скажу: «Тебе ключи надежды.
Один ты видишь свет. Для прочих он потух».
И будет он рыдать, и в горе рвать одежды,
И звать других... Но каждый будет глух.
Не сеятель сберег колючий колос сева.
Принявший меч погибнет от меча.
Кто раз испил хмельной отравы гнева,
Тот станет палачом иль жертвой палача."
показати весь коментар
20.12.2023 13:41 Відповісти
а як відноситися до того хто грабує під час масштабного нещастя,

це ті самі мародери