10325 відвідувачів онлайн

Росія змушує українців з окупованих територій служити у своїй армії. Це воєнний злочин, - HRW

рф,армія,мобілізація

Російська влада продовжує примусово мобілізувати у свою армію українців на окупованих нею територіях України.

Про це йдеться у новому звіті Human Rights Watch, повідомляє Цензор.НЕТ.

Правозахисники наголосили, що така практика "є воєнним злочином".

"Російська влада відкрито і незаконно змушує чоловіків на окупованих територіях України воювати проти власної країни", - сказав Г’ю Вільямсон, директор Human Rights Watch з Європи і Центральної Азії.

"Менш помітною є їхня практика тиску на українських цивільних в ув’язненні, яким немає куди сховатися чи втекти, щоб не приєднуватися до російських військ", - додав Вільямсон.

Раніше український омбудсмен Дмитро Лубінець повідомляв, що на окупованих територіях українські хлопці до повноліття мають надати дані про себе до окупаційних військкоматів. Їх вносять до списку військовозобов’язаних.

Американський інститут вивчення війни (ISW) у жовтні звертав увагу на те, що Росія здійснює кампанію з мобілізації до своєї армії українських громадян, які потрапили під примусову російську паспортизацію на окупованих РФ територіях.

Він вказував, що, за даними української сторони, росіяни погрожують мешканцям окупованих територій штрафами та затриманням за неявку у "військкомати".

Топ коментарі
+4
І що ви їм зробите? Невже висловите рішучий протест, або навіть засудите їх дії, і не злякаєтесь зустрічного позову до ЄСПЛ?
показати весь коментар
20.12.2023 11:20 Відповісти
+2
от чому, в т.ч., не можна здавати території ворогу.

А ЄрЗе в купі зі слугами уродів - здали! І на них - також відповідальність за цей злочин!
показати весь коментар
20.12.2023 11:41 Відповісти
+2
та ні - фашисти - це ті хто служив в роа у бацьки власова
показати весь коментар
20.12.2023 12:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що ви їм зробите? Невже висловите рішучий протест, або навіть засудите їх дії, і не злякаєтесь зустрічного позову до ЄСПЛ?
показати весь коментар
20.12.2023 11:20 Відповісти
что с такими робити?
растрєлять
Після цієї війни Україна реально стане чистіша від кацапоподібних перевертишів
показати весь коментар
20.12.2023 12:34 Відповісти
Увесь штат "Human Rights Watch" розстріляти?
Да ви, батєнька, настоящій фашіст.
показати весь коментар
20.12.2023 12:38 Відповісти
та ні - фашисти - це ті хто служив в роа у бацьки власова
показати весь коментар
20.12.2023 12:43 Відповісти
Ну бамбаси запросто ідуть в другу армію маачіть хахлофф.
показати весь коментар
20.12.2023 11:21 Відповісти
Ховаються, навіть із хати бояться вийти. Знаю кількох таих на Донеччині
показати весь коментар
20.12.2023 11:30 Відповісти
А нахвалялись фсєх паарвьом!
показати весь коментар
20.12.2023 12:15 Відповісти
еще одно свидетельство в Гаагский суд
показати весь коментар
20.12.2023 11:25 Відповісти
от чому, в т.ч., не можна здавати території ворогу.

А ЄрЗе в купі зі слугами уродів - здали! І на них - також відповідальність за цей злочин!
показати весь коментар
20.12.2023 11:41 Відповісти
Вони ж для цього і залишилися на ТОТ, щоб їх з паспортами московії призвали до лав УБИВЦЬ!
Це ж не НЕМІЧНІ ЛІТНІ ОСОБИ, а здорові і при свідомості ОСОБИ!! Хуже не будєт… хоть паржом… Це ж, із отих 73% виборців Зеленського, на тих територіях ТО!
показати весь коментар
20.12.2023 11:46 Відповісти
Пасивна більшість, якій краще у росії.
От нас нічєго нє завісіт. Пусть дєржава думаєт і рєшаєт, а ми как-нібудь пропєтляєм.
показати весь коментар
20.12.2023 12:46 Відповісти
Це говоритьо том що х...н не зупиниться.Головне що вчора вказав Головнокомандуючий польської арміі.Як що украінв програє у 2024році то за 2-3 роки прийдеться воювати польщі.Здогадайтеся кого вони запроторять у армію-чмоників які зараз відсиджужться у польщі.Це для того що кожна влада у польші впепшу чергу буде кидати бидло"ухилянтів",а не своїх гррмодян.Вам же казали вчіть історію а не дрочите на відосікі.
показати весь коментар
20.12.2023 12:52 Відповісти