Окупанти встановлюють на вулицях Луганська камери із системою розпізнавання облич

Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор, передає Цензор.НЕТ.
"У Луганську росіяни почали встановлювати камери відеоспостереження із можливістю розпізнавання обличчя. Такими системами облаштовані великі міста рф, що дозволяє фсб тримати населення під тотальним контролем", - написав він у телеграмі.
Лисогор зазначив, що за допомоги такої системи можна встановити не тільки стать та вік, а й особистість людини.
Також він розповів, що в Рубіжному окупаційна влада організували додаткові патрулі, сподіваючись у такий спосіб виловити своїх дезертирів, а також перевіряють цивільне населення.
Виявляють чоловіків, придатних до фронту. Також у місті пологовий будинок окупанти перелаштовують під військовий шпиталь.