9284 відвідувача онлайн

У Петербурзі мігрантам вручили повістки прямо на церемонії отримання громадянства РФ

повестка

У Санкт-Петербурзі повістки до військкомату роздавали просто на церемонії прийому до громадянства РФ. Їх отримали 11 нових громадян.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російське опозиційне видання Meduza.

В російській поліції розповіли, що під час церемонії "вихідці з країн ближнього зарубіжжя", які отримували громадянство, присягнули Росії та дали клятву серед іншого "захищати свободу й незалежність Російської Федерації".

"На цій ноті присутні на церемонії представники військкоматів за участі керівництва військового слідчого відділу СК РФ по Петербургському гарнізону вручили тим, хто присягнув, повістки про постановку на військовий облік", - повідомили в поліції.

Останнім часом російські ЗМІ регулярно пишуть про рейди поліції, під час яких мігрантам роздають повістки. Такі перевірки відбуваються на складах та ринках, а також у ресторанах і мечетях.

За даними російських ЗМІ, лише в Московській області після таких рейдів за 2 місяці до армії мобілізували понад 350 людей.

Топ коментарі
+22
показати весь коментар
21.12.2023 08:42 Відповісти
+20
Та ніякі то не повістки а квитки на концерт кабздона щоб новоспечені раssіяни відчули всю урочистість події
показати весь коментар
21.12.2023 08:45 Відповісти
+16
показати весь коментар
21.12.2023 08:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
21.12.2023 08:37 Відповісти
показати весь коментар
21.12.2023 08:42 Відповісти
Та ніякі то не повістки а квитки на концерт кабздона щоб новоспечені раssіяни відчули всю урочистість події
показати весь коментар
21.12.2023 08:45 Відповісти
показати весь коментар
21.12.2023 08:49 Відповісти
в принципе можно было прямо с церемонии под конвоем отправить на сборный пункт, отобрав только что полученный паспорт и вручив военный билет.
показати весь коментар
21.12.2023 08:52 Відповісти
"Возьми паспорт - атдай жизнь!"
показати весь коментар
21.12.2023 09:20 Відповісти
Своїх дубів будуть берегти, опалюватимуть чурками.
показати весь коментар
21.12.2023 09:43 Відповісти
А у нас по іншому??? Цілі села беруть у облогу!
показати весь коментар
21.12.2023 09:49 Відповісти
показати весь коментар
21.12.2023 10:09 Відповісти
Хочешь стать гражданином россии ?
Сначала умри за хотелки ******.
показати весь коментар
21.12.2023 10:14 Відповісти
Шо нє понялі-ета же рабсєя...
показати весь коментар
21.12.2023 10:14 Відповісти
А що,пуцька грамотно відбирає м*ясо для війни,то нацменшини,то уголовка,то бідаки в яких не пішло по життю,тепер емігрантів....далі буде.
показати весь коментар
21.12.2023 11:13 Відповісти
Ну вони так і воюватимуть, як жили ...
показати весь коментар
21.12.2023 11:23 Відповісти
а ведь элегантно!
показати весь коментар
21.12.2023 11:32 Відповісти
до кацапів немає питань, вони як раз тут роблять все просто геніально та вишукано. мене дивують ідіоти, які беруть кацапсячі аусвайси. там взагалі схоже мозок у черепі відсутній у тих істот, існують виключно на рефлексах завдяки спинному мозку.
показати весь коментар
21.12.2023 12:19 Відповісти
Класик би написав: "Не пройшло і півроку..."