8391 відвідувач онлайн
11 636 10

Рашисти вбили восьмикласника на окупованій Херсонщині (оновлено)

окупанти

Російські загарбники на тимчасово окупованій території Херсонщини вбили неповнолітнього хлопця.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу прокуратури.

"На тимчасово окупованій території Каховського району Херсонщини військові армії рф вбили неповнолітнього хлопця", - йдеться в повідомленні.

Тривають слідчі дії щодо встановлення додаткових обставин події та осіб з числа військовослужбовців РФ, причетних до злочину.

Розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом порушення законів та звичаїв війни, що поєднано із умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Глава ОВА Олександр Прокудін розповів:

"Страшна там ситуація…Вбили учня 8 класу в одному з населених пунктів. Просто на очах родини", - зазначив він.

За його словами, це сталося 20 грудня, хлопчик десь проходив і начебто щось фотографував, дитину схопили, привели додому і застрелили.

Очільник області зазначив, що українська влада звертатиметься до всіх відповідних органів, щоб цей факт злочину зафіксувати.

Він додав, що на ТОТ Херсонщини продовжується примусова паспортизація, вчителів змушують працювати за російськими програмами, на дітей спрямована російська пропаганда.

Топ коментарі
+19
Де наша пропаганда на захід? Чому усі основні газети заходу не вийшди з заголовком "руські підари вбивають беззахисних українських дітей".
показати весь коментар
22.12.2023 10:48 Відповісти
+14
Хай тому, хто вбив дитину, повернеться це у 100 разів більше. Хай вимре весь його паскудний кацапський род.
показати весь коментар
22.12.2023 10:47 Відповісти
+12
ссыкотные скоты мокшанские ,воевать с детьми
показати весь коментар
22.12.2023 10:32 Відповісти

Завантаження...