7665 відвідувачів онлайн
12 556 71

Ігнат не бачить сенсу доставляти F-16 зараз в Україну: Будуть стояти під прицілом ворога. Треба, щоб все було готово на 100%

f-16,бельгія

Наразі немає сенсу доставляти в Україну винищувачі F-16, слід підготувати на 100% інфраструктуру та льотчиків.

Про це заявив спікер Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат в ефірі "Радіо Свобода", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

Спікера попросили прокоментувати інформацію західних аналітиків про те, що перші F-16 можуть доставити в Україну вже до кінця року.

Ігнат нагадав, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем'єром Нідерландів Марком Рютте. Глава нідерландського уряду заявив, що його країна підготує перші 18 винищувачів для доставки в Україну.

"Який сенс доставляти літаки сюди? Щоб вони тут стояли під прицілом ворога? Потрібно дочекатися, щоб усе на 100 відсотків було готове: і інфраструктура, і льотчики, які зараз проходять навчання з інструкторами, а також інженерно-авіаційний склад", - підкреслив спікер ПС.

Він уточнив, що інженери не лише готуватимуть літаки, а й займатимуться озброєнням.

"Ми ж беремо літак, щоб воювати на ньому, а не щоб він стояв. Тому авіаційне озброєння вимагає певних знань, щоб налаштовувати та завдавати ним ударів", - додав Ігнат.

Топ коментарі
+37
Он як. Два роки чекали на літаки тепер будемо чекати на інфраструктуру.
А щоб якось було робить то одночасно , нє, не вийде?
показати весь коментар
25.12.2023 16:52 Відповісти
+21
"Який сенс доставляти літаки сюди? Щоб вони тут стояли під прицілом ворога? Потрібно дочекатися, щоб усе на 100 відсотків було готове: і інфраструктура, і льотчики, які зараз проходять навчання з інструкторами, а також інженерно-авіаційний склад", ПОТРІБНО ДОЧЕКАТИСЯ...Якого хрина за два роки ще не готова база для прийому цих літаків...?в Україні при владі, "прорашистська зелена агентура",котра працює для інтересів рашистського окупанта а не для інтересів захисту України і її народу.Продажні зелені рашистські вассали.
показати весь коментар
25.12.2023 16:58 Відповісти
+14
на інфраструктуру, цементу немає!
головна у зе!білів, так і сказала.
показати весь коментар
25.12.2023 16:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
как там жены 10 ликвидированных летчиков из 5-ти сушек?
пакуют чемоданы из орендованого военного жилья и к родителям?
показати весь коментар
25.12.2023 18:00 Відповісти
Он як. Два роки чекали на літаки тепер будемо чекати на інфраструктуру.
А щоб якось було робить то одночасно , нє, не вийде?
показати весь коментар
25.12.2023 16:52 Відповісти
ну почекаємо ще 2 роки, а шо такова?
показати весь коментар
25.12.2023 16:53 Відповісти
Ну нормально ж сиділи, - де ті голандці взялися зі своїми фалконами.
Не треба вони нам...
показати весь коментар
25.12.2023 16:59 Відповісти
а нада почекать нового премєра Вилдерса в НИдерландах , щоб він сказав громко НІ .. ск там зосталось . місяць-два .. ну миж хотіли , а вони цукки знов недали .. а миж скільки просили....
показати весь коментар
25.12.2023 17:16 Відповісти
Та що ви тригерите на того Ігната?!)) Він може і дезу ворогу скидати. Інфосміття. Блін, люди, другий рік війни закінчується, пора вже звикнути.
показати весь коментар
25.12.2023 18:32 Відповісти
Все робилося. От тільки забули полкана з ГШ надіслати на вашу адресу, аби він вам докладно доповів - що та як...

Ну а якщо серйозно, щодо того що робилося:
- ЗСУ побудувало інфраструктуру для роботи комплексів ППО NASAMS. Це:
-- радари;
-- інженери;
-- розрахунки;
-- обслуговування ПУ, КП, мережі та ракет.
- ЗСУ побудувало необхідні мережі для роботи радарів західного зразка у зв'язці з радарами, які були на озброєнні ЗСУ, і ефективно "бачить" засрашинські "пєпєплаци" досить далеко. Що і підвердилося за останні 4 дні - збито 4 бомбардувальника та 1 винищувач.

Чому я саме про NASAMS?!? А все просто: F-16 працює З ТІЄЮ Ж САМОЮ інфраструктурою радарів. З тими ж самими ракетами AIM-120 AMRAAM. Тобто "озброєнням" F-16 певною мірою вже є кому в Україні займатись. Та воно вже ЧЕКАЄ І кацапчики чекають
показати весь коментар
25.12.2023 20:53 Відповісти
на інфраструктуру, цементу немає!
головна у зе!білів, так і сказала.
показати весь коментар
25.12.2023 16:57 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2023 16:57 Відповісти
"Який сенс доставляти літаки сюди? Щоб вони тут стояли під прицілом ворога? Потрібно дочекатися, щоб усе на 100 відсотків було готове: і інфраструктура, і льотчики, які зараз проходять навчання з інструкторами, а також інженерно-авіаційний склад", ПОТРІБНО ДОЧЕКАТИСЯ...Якого хрина за два роки ще не готова база для прийому цих літаків...?в Україні при владі, "прорашистська зелена агентура",котра працює для інтересів рашистського окупанта а не для інтересів захисту України і її народу.Продажні зелені рашистські вассали.
показати весь коментар
25.12.2023 16:58 Відповісти
До утра будет эскадрилья B-52 и AWACS NATO. Как же у Z-гнид горит.

показати весь коментар
25.12.2023 16:58 Відповісти
Зато база ВВС на обратной стороне Луны не пострадала!
показати весь коментар
25.12.2023 17:18 Відповісти
Тут показали опубліковані у російських соцмережах "супутникові знімки" "хахляцкава аерадрома" зі спаленими Ф-16 Була стоянка з 10 бортами На фото ШІСТЬ - згорілих ущент На решті розпізнвальних знаків не розібрать Однак ті "Ф-16" - чомусь ДВОКІЛЬОВІ! І рульові поверхні - перед кабіною Тобто - то літаки Су (або 27 або 34-ті)!
показати весь коментар
25.12.2023 18:23 Відповісти
наверное в Сирии
показати весь коментар
25.12.2023 18:57 Відповісти
Та меніздається - то аеродром або в Криму або десь на півдні Росії І туди і туди наші "посилали подарунки" (Забув написать - ті літаки не тільки "двокільові" але й двомоторні)
показати весь коментар
25.12.2023 19:01 Відповісти
Это были Саки, вернее Новофедоровка.
показати весь коментар
25.12.2023 21:53 Відповісти
бачив інше фото, там один ф-16, що згорів у "Одесі" на фоні зеленого деревця...
показати весь коментар
25.12.2023 22:00 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2023 23:09 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2023 23:11 Відповісти
зешобла ще не втигла спакувати валізи
показати весь коментар
25.12.2023 16:59 Відповісти
Почалось,курва((Та ще скажи,де бцдуть базуватися на територіях союзників(((***,якийсь московський вірус арістовічєй(((
показати весь коментар
25.12.2023 17:01 Відповісти
Не пойму тых зебилов, то им надо, то нет те F-16. Они могут внятно сказать , шо им нужно, шобы правильное па станцевать и яй.а их не сбили с истинного пути.?
показати весь коментар
25.12.2023 17:04 Відповісти
Яйцо сбить не может. Так как находится в состоянии покоя
показати весь коментар
25.12.2023 18:28 Відповісти
То чого ж ви цапи зелені стільки часу мусолите про Ф-16 а інфраструктуру під них не будуєте??? Чекаєте поки союзники прийдуть і побудують? Ото вже ************ оманські договорняки!
показати весь коментар
25.12.2023 17:05 Відповісти
Ворога в оману заводять...
показати весь коментар
25.12.2023 17:30 Відповісти
є надія що це деза для каців. Але ж там не такі тупі...То сенс?
показати весь коментар
25.12.2023 23:14 Відповісти
Красавчик. Маємо фактично офіційне признання, що командування і урядовці дрочать впусту для лохторату.
показати весь коментар
25.12.2023 17:08 Відповісти
ну з цього ігнат ніколи не робив таємниці - він же ж артист розмовного жанру
показати весь коментар
25.12.2023 17:14 Відповісти
Дуже дорікали союзникам, що можна було одразу почати підготовку льотного складу та наземного персоналу (ще до згоди надати літаки).
А самі два роки сиділи на жопі і чекали, а тепер згадали про інфраструктуру.
Ви хоч щось по людськи здатні зробити?
показати весь коментар
25.12.2023 17:10 Відповісти
А ти вже вирив капонір для F-16 і 4 запасних? Вже підготував десяток запасних злітних смуг? Вже навчився обслуговувати двигуни F-16 та ракети AIM-120 AMRAAM?

Ні? То чого рота відкрив? А ну швидко рити!
показати весь коментар
25.12.2023 20:58 Відповісти
Ти гадаєш, що голандці передадуть літаки за пятдесят мільйонів доларів, не підготувавши та не навчивши наземний персонал?
Не надавши всі наземні стенди, та обладнання?
З непідготовленими пілотами?
На протязі двох років просили надати авіацію: невже на полоси та капоніри часу не було?
Моя допомога терміново знадобилась?
Якщо керівник нездатен одразу ж використати придбане обладнання, а потребує часу "щось там доробити-підготувати", це не керівник.
показати весь коментар
25.12.2023 21:23 Відповісти
Я зрозумів - ти бісишся, бо ГШ забув пригнати по твоїй адресі полкана, аби доповів тобі докладно - що там та як, наскільки готове все до ефективного застосування F-16.

Нічого, не помреш від невизначеності. Обтікай там, не треба так пінитись завзято...
показати весь коментар
25.12.2023 22:35 Відповісти
Дурень думкою багатіє.
Це точно про тебе.
показати весь коментар
25.12.2023 23:08 Відповісти

Ігнат не бачить сенсу доставляти F-16 зараз в Україну


показати весь коментар
25.12.2023 17:15 Відповісти
Краще здати що залишилося і перейти в рабство до кацапів
показати весь коментар
25.12.2023 17:24 Відповісти
Ігнат , не треба брехати . Русня вже всі ф 16 - понищила ! В Одесі . КОЦнутий про це сьогодні цілий день пише , смакуючи все в деталях і не "жалкуючи фарб"..
Вже нема чого поставляти .
показати весь коментар
25.12.2023 17:33 Відповісти
русня всетаки неисправимые долбоебы по теме ипсо'выставляют фото с упавшим ф16 в голландии и зеленую траву в декабре в одесе😁.они еще и петриот сбили и 2 ириски и все одним шахедом за 1 день)))
показати весь коментар
25.12.2023 18:09 Відповісти
Не відкривав би рота,зійшов за розумного.
показати весь коментар
25.12.2023 17:38 Відповісти
А что зелёные ушлёпки делали всё это время ? Как всегда на шашлыки собирались ?
показати весь коментар
25.12.2023 17:41 Відповісти
Тобто як не доставляти???? А відосики, а фотосесія??? А жалібне скиглення, що про..бали. їх що, реально для війни готують і не патякують про це на однокласниках???
показати весь коментар
25.12.2023 17:42 Відповісти
- Дядя, дай літаки, дай літаки!
- Ну, НА літаки.
- Ой, а в мене ще інфраструктура не готова...

показати весь коментар
25.12.2023 17:46 Відповісти
все ним озвучене, відомо ще з літа й це не одні з причин, чому захід "мурижить з ф-16. коли "бундесовські аналітики" пулічно обговорювали "між собою" це питання, то самі песімістичні з них, взагалі не вангували про часу початку перших поставок. там є й інші ньюанси (( можливо, ігнат пізніше озвучить сказане ними літом, коли вчергове поставки будуть відтерміновані.
показати весь коментар
25.12.2023 17:47 Відповісти
Як ми готувались до війни:
показати весь коментар
25.12.2023 17:54 Відповісти
на Ф16 очередь
показати весь коментар
25.12.2023 19:02 Відповісти
Следы путает... Щоб ворог не здогадався.
показати весь коментар
25.12.2023 18:03 Відповісти
Не, вот я честно говоря не понял, а почему эти аэродромы с подземными укрытиями до сих пор не построены? Этот Игнат со своим зеленским - они что, вот только-только вылупились и нихрена не знали, что для самолетов нужны будут аэродромы и укрытия? Что за матню он несет?
показати весь коментар
25.12.2023 18:05 Відповісти
Чтобы самолеты летали, подземных укрытий совсем недостаточно. Укрытия нужны для сохранности и то, с современными бетонобойными бомбами уже крайне сомнительно.
Чтобы самолеты летали, нужна сеть обслуживания и ремонта и регламентных работ.
А это хранилища керосина и способы их доставки к самолетам, электрообеспечение самолетов и технического состава, хранилище масел и способы их доставки к самолетам, места хранения покрышек, агрегатов, узлов и деталей. Расположение рабочих мест технического состава и его инструмента, приборов, спецтехнику и т.д. Хранилища ракет и боекомплектов, узлов и агрегато АО и РЭО и т.д. Места отдыха и питания летчиков и технического состава, не говоря про охрану ангаров, аэродрома, полос и т.д.
Места для хранения техники по обслуживанию полос аэродрома. Чтобы зимой можно было убирать от снега и льда, а летом от камней и мусора (осколков битого бетона, камушков и тд., чтобы не повредить покрышки колес при влете-посадке, а также с учетом того, что воздухозаборник у Ф-16 расположен низко.
Это все только на вскидку.
Все, что было пригодно для МИГ-29 и др. советской техники, совсем не подходит для Ф-16.
Все надо переделывать.
показати весь коментар
25.12.2023 21:16 Відповісти
А чтобы выполнить все эти работы, нужно было решение о поставке самих самолетов Ф-16.
Без такого решения, никто ничего для переделки не поставлял бы, так как под решение должно было быть финансирование, чтобы закупить нужное оборудование и все остальное.
Да и технический состав надо было переобучать после начала финансирования.
Какое строительство аэродромов и укрытий?
Все давным давно уже построено при ссср.
показати весь коментар
25.12.2023 21:22 Відповісти
Отлично, что Вы все так подробно расписали, но... Зачем обучать пилотов, если решения о поставках самолетов нет? Правильно - ни зачем. А значит - решение было. И если решение было, значит все понимали, что для самолетов нужна инфраструктура? Да, понимали. И вот все что вы так тщательно изложили, страшным, кажется только с первого раза прочтения. По-большому счету - все решаемо. Нужна только - одна незначительная деталька. Это - воля. Да, да , та сама пресловутая политическая воля. И если она есть - мы имеем аэродромы со всем необходимым к тому моменту, как у нас появляются пилоты и самолеты. А если ее нет, то нас встречает унылое литсо Игната, которое рассказывает нам, что жизнь это не пикник.
показати весь коментар
26.12.2023 18:15 Відповісти
Вы путаете или не замечаете две разные вещи.
Принять решение и выделить деньги - это не одно и тоже.
Например, виртуально.
Принято решение построить дом. Это не значит, что завтра техника и люди поехали работать.
Да еще и бесплатною
После принятия решения, составляется сначала соответствующая документация.
По ней оцениваются и согласовываются поставщики, номенклатура, порядок выполнения работ и т.д.
В итоге выходят на какую-то сумму.
Далее по статьям решается вопрос, кто что будет поставлять и кто что будет делать.
После согласования - идет финансирование.
А летчики все это время летают, обучаются ....
показати весь коментар
26.12.2023 18:59 Відповісти
О, нет я ничего не путаю, и все прекрасно замечаю. И если уж вы решили проводить аналогию с домом... Я ее продолжу. Вы решили строить дом, и бегаете сепетите пол года , какая вам нужна крыша, вот крыша - это ваше фсе. И вам говорят - Ну, ок, крыша , так крыша. Делают вам проект , КМ, КМД, все изготавливают, потом звонят и говорят - Мы готовы отгружать. И тут вы выходите, разводите так ручками и растеряно говорите: - Ой, а у нас еще фундамента нет и проекта под него даже нет.
Упс. Так что нет, я ничего не путаю
показати весь коментар
26.12.2023 19:32 Відповісти
Ой, а у нас еще фундамента нет и проекта под него даже нет.
-------------------------------------------------------------------------------
Так делают только глупые люди, запрягая телегу впереди лошади.
И проект на строительство дома делает одна организация, от фундамента до крыши.
С составлением соответствующей калькуляции, на фундамент в том числе.
Может даже с привлечением подрядчиков.
А Вы уж только потом либо подписываете, либо нет.
И строительная организация все работы начинает с фундамента, а не с крыши.
Вы знатный фантазер.
показати весь коментар
26.12.2023 22:07 Відповісти
Ну, так я об этом и говорю. Потому что то, что сообщает нам Игнат и есть изготовление крыши впереди фундамента.
показати весь коментар
27.12.2023 11:39 Відповісти
правильное ришенье , после ВОЙНЫ !!!
показати весь коментар
25.12.2023 18:22 Відповісти
Ти ба, скільки дебілів набігло. От так вам все і роскажуть: де, коли та скільки.
показати весь коментар
25.12.2023 18:24 Відповісти
Підтримую на 100%.
показати весь коментар
25.12.2023 18:56 Відповісти
Україна вже програла війну. Капітуляція для України- це перемога (В. Зеленський-Черчілль)
показати весь коментар
25.12.2023 18:30 Відповісти
показати весь коментар
25.12.2023 20:10 Відповісти
От про що https://mil.in.ua/uk/articles/zahystyty-litaky-na-aerodromi-shho-potribno-dlya-zberezhennya-aviatsiyi/ казав Ігнат.
показати весь коментар
25.12.2023 18:37 Відповісти
Круто в шахи брехнею грати..
показати весь коментар
25.12.2023 18:55 Відповісти
Цікаво, що було би, аби вони базувалися в Румунії, а вильоти - до нас.
показати весь коментар
25.12.2023 18:55 Відповісти
Каци вже сказали, що було б.
показати весь коментар
25.12.2023 18:57 Відповісти
Захід і США винуваті, бо надали літаки але нічого не підготували. А могли б ще два роки назад надати. Питається чого чекали?
показати весь коментар
25.12.2023 18:57 Відповісти
надо построить укрытия как Химарсам , ни одна ракета не возьмет
показати весь коментар
25.12.2023 18:59 Відповісти
кацапчиков и так есть чем е*ашить
с другой стороны, Ф-16 не помешают
показати весь коментар
25.12.2023 20:14 Відповісти
Нехай стоять де завгодно.
Аби виконували завдання ЗСУ.
показати весь коментар
25.12.2023 20:32 Відповісти
Ещё не готово !?!?!???? А чем вы занимались год ? F-16 ждут с февраля 2023
показати весь коментар
25.12.2023 21:12 Відповісти
Не обращайте внимания на зрадников. Чтобы Ф-16 сказали свой громкое слово - кулаком по рашке, , надо обеспечить не только массовое их применение, а обязательно внезапное применение. Поэтому увидите-услышите и не такие дезенформационные вбросы.
показати весь коментар
25.12.2023 21:20 Відповісти
Сенс не в тому. А в тому, що Зеленський вже дістав написану пабєдоносную рєчь на Новий Рік, де літаки записані в розділі "Я не лох, я не втік, я не тряпка! Я добився, я дістав, я зробив".
показати весь коментар
25.12.2023 22:58 Відповісти