6053 відвідувача онлайн
3 218 62

Телемарафон може не пережити наступний рік, якщо його не вдосконалити, - Юрчишин

марафон

Єдиний телемарафон може себе вичерпати, якщо не зробити його якіснішим.

Про це заявив голова Комітету ВР з питань свободи слова Ярослав Юрчишин, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Рішення створити єдиний телемарафон під час повномасштабного вторгнення і організаційно, і з питань безпеки було дуже правильним", – пояснив він.

За його словами, на той час усім необхідна була інформація про те, що відбувається в різних зонах бойових дій, і зі створенням телемарафону громадяни отримали джерело інформації, якому за замовчуванням змогли довіряти.

Водночас, сказав Юрчишин, в певний момент об’єднаний телемарафон виконав свою функцію, "але наразі ми бачимо статистику, згідно з якою він втрачає глядача".

"Виникає питання. Ми інвестуємо гроші в інформаційну безпеку, але механізм, яким, власне, ця безпека мала би забезпечуватись, не настільки ефективний, як був раніше", – зауважив голова парламентського комітету.

Наразі перед комітетом стоїть завдання проаналізувати телемарафон, зрозуміти, що не працює і чи можна це виправити. Своєю чергою, каналам телемарафону необхідно запровадити механізми більш збалансованої подачі інформації.

"Якщо не можна виправити, будемо шукати інші варіанти. До того моменту, поки немає іншого сценарію, користуємося і дивимося те, що маємо", - наголосив він.

Водночас Юрчишин додав, що телемарафон не транслює більш оптимістичний підхід та не прикрашає ситуацію в країні та на лінії фронту.

"Коли речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат говорить в ефірі про збиті ворожі літаки, ракети, дрони, – це позитив. Це не прикрашання реальності, це – реальність. Водночас коли ми не говоримо про свої втрати, позиції наших військ і просимо зберігати інформаційну тишу, таким чином захищаємо суспільство і військових. Нехай ворогу буде важче отримати інформацію про нас", - додав парламентар.

Окрім того, новопризначений голова комітету з питань свободи слова розповів, що "багато колег вимагали від мене заяву про необхідність закриття єдиного телемарафону, але я не збираюся цього робити взагалі".

"Проте, якщо ми не зробимо його якіснішим, він просто себе вичерпає. І якщо за наступний рік ми не знайдемо варіанти, як вдосконалити телемарафон, я не переконаний, що він цей рік переживе", – підсумував він.

Топ коментарі
+32
Закривайте це лайно, вже ніхто вашу сцянину не сприймає. Повертайте інші канали в ефір, щоб люди могли нормальну інформацію отримувати.
показати весь коментар
26.12.2023 13:39 Відповісти
+28
Оце так страшна втрата..
показати весь коментар
26.12.2023 13:36 Відповісти
+25
А навіщо його вдосконалювати і рятувати? 🤔 Нехай спочине з миром!
показати весь коментар
26.12.2023 13:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце так страшна втрата..
показати весь коментар
26.12.2023 13:36 Відповісти
Думаю, правильне рішення буде прийнято десь.... Через 2-3 тижня, так же?
показати весь коментар
26.12.2023 13:55 Відповісти
ну есть потуги например украинская версия телеканала твой сериал Бигуди Новый и иные но в 85% это ТЕЛЕМАРАФОН смотрю очень редко и что все что давно уже еще вчера сообщили в ЮТУБ Цензор и так далее Зеленского волнуют рейтинги он так и не вышел из Квартала... увы.....
показати весь коментар
26.12.2023 14:02 Відповісти
"Эдуард Рыбченко", вважаю що в тебе поганий зір та слух, бо навіть ІНОДІ переглядаючи ЦЕ можливо втратити глузд, а він в тебе явно ще є. Тож роби перерви між переглядами побільше, а краще звести кількість переглядів до нуля.
показати весь коментар
26.12.2023 14:30 Відповісти
показати весь коментар
26.12.2023 13:51 Відповісти
Вдосконалити шляхом прийняття закону, про обов'язковість його перегляду.))
показати весь коментар
26.12.2023 13:38 Відповісти
От гнида!
показати весь коментар
26.12.2023 13:38 Відповісти
Закривайте це лайно, вже ніхто вашу сцянину не сприймає. Повертайте інші канали в ефір, щоб люди могли нормальну інформацію отримувати.
показати весь коментар
26.12.2023 13:39 Відповісти
Як можна з лайна зробити варення? Нереально. Його треба просто зачистити.
показати весь коментар
26.12.2023 13:39 Відповісти
А навіщо його вдосконалювати і рятувати? 🤔 Нехай спочине з миром!
показати весь коментар
26.12.2023 13:40 Відповісти
Не вдосконалення потрібно, потрібно ще більше фінансових потреб.
показати весь коментар
26.12.2023 13:42 Відповісти
то це він так грубо намекує, шо всі гроші які були на це шоу виділені і вчасно не були розкрадені просто пішли на словесний понос?
показати весь коментар
26.12.2023 13:43 Відповісти
натякає зе!мекаючи...
показати весь коментар
26.12.2023 13:54 Відповісти
О це вже ...наша пісня ла ла ла ...починай зпочатку ...задовбали цім марафоном ... думали думали ...і придумали модернізацію ...за чию масовку ? Юрчишин їди нах ...разом з марафоном !
показати весь коментар
26.12.2023 13:44 Відповісти
Вдосконалити шляхом вливання сотень мільйонів на вдосконалення. Гроші зливають куди попало аби тільки не на дрони, озброєння. Прийде зєльопухи і на вас кара!
показати весь коментар
26.12.2023 13:45 Відповісти
ой шановний, ну геть не:"куди попало"...
показати весь коментар
26.12.2023 13:56 Відповісти
Он на***й не треба, хто його дивиться, тільки розпил грошей.
показати весь коментар
26.12.2023 13:48 Відповісти
"зарибнення" української влади "зеленим карасем-Юрчишиним" відбулося .
показати весь коментар
26.12.2023 13:48 Відповісти
"2016-2017 - член конкурсної комісії з обрання прокурорів Спеціальної антикорупційної прокуратури. Член конкурсної комісії з обрання голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів."
________
Нормальну школу він отримав за попередників. Вигодували, виростили, а тепер бачите він декого не влаштовує. А таких уже не мало, яких не думаючи головою гріли.
показати весь коментар
26.12.2023 13:49 Відповісти
По перше - діяльність цієї особи з партії "Голос" почалась ще з 2003 року, то тут що, Кучма, Ющенко та Янукович теж "руку приклали"? По друге той же Зеленський теж не вчора народився і ти теж його вважаєш "вихованим" попередниками?! Ти "Свят" як у тому прислів'ї - "Хто всрався? - Невістка!" котра завжди у всьому "винна" не зважаючи на те має вона до чогось відношення чи ні!!! І "попередниками" у всіх нас були УСІ партії котрі тільки були у попередній час, бо жодного разу такої монополії влади як зараз в Україні з 1991 року НЕ БУЛО, і враховувалися інтереси майже кожної з них на відміну від того що стало відбуватися з 2019 року!!!
показати весь коментар
26.12.2023 14:00 Відповісти
Пустобрёх " я не збираюсь цього робить", та ти нуль на підтанцьовках у дермака і буратино і нічого всупереч цим дурням доки вони при владі ти не зробиш, окрім вилізування їхньої сраки чим ти зараз і займаешся.
"Телемаровонь з початку мала успіх", я як і багато моїх знайомих з початку телемаровоні не включаю зомбоящик зовсім і якось вже до цього звик . Оце мабуть і е едина і головна користь телемаровоні.
показати весь коментар
26.12.2023 13:50 Відповісти
Той самий Юрчишин несе ту саму маячню про те, як "вдосконалити" те що від народження є шкідливим, бо це як мертвому припари!!! Мертвонароджене треба просто захоронити, а не робити вигляд ніби це щось "живе" та "корисни" і повертатись до форматів котрі були ДО появи цього непорозуміння (телемарафону) і дуже подобалось глядачам ТБ, а саме до САМОСТІЙНИХ і НЕЗАЛЕЖНИХ ТБ каналів, із ВЛАСНИМИ випусками новин, аналітичного та розважального контенту БЕЗ втручання держави у їх роботу що буде не тільки доцільним, а й корисним через те що ці канали будуть отримувати прибутки, платити податки у державну казну за рахунок котрих додатково можливо буде й допомагати ЗСУ та розвитку країни, а не витрачати величезні кошти що потрібні Україні на утримання цього недотелемарафону!!! Розумним людям недолугість телемарафону була зрозуміла з початку його створення як і мета "Слуг народу" завдяки йому доносити до громадян інформацію у вигляді вигідному виключно для керівництва держави та для узурпації ним влади!!!
показати весь коментар
26.12.2023 13:50 Відповісти
"на той час усім необхідна була інформація про те, що відбувається в різних зонах бойових дій, і зі створенням телемарафону громадяни отримали джерело інформації, якому за замовчуванням змогли довіряти. Джерело:
От тільки "замовчування" стало надто багато! Про розкрадання" Про "пройоби"! І про інші "діяння "ЗЕ-Боневтіковців" І пропаганду "Блазня"
показати весь коментар
26.12.2023 13:50 Відповісти
І судилище над Червинським, людиною яка все життя віддала служінню держави в отлічіі від цих покидьків брехунів зеленського та дермака
показати весь коментар
26.12.2023 13:56 Відповісти
"Яр Холодний", ти що, хочеш сказати що ДО телемарафону люди "не отримували" інформацію про те що відбувалось на фронті, чи не сповіщалось чк йдуть справи у війні на Донбасі?! А я наполягаю на тому що інформації було БІЛЬШЕ, що аналіз подій був різноманітнішим і фейки викривались швидше та якісніше завдяки саме конкуренції між ТБ каналами, завдяки можливості висловлюватись різним політичним силам, а підсумкові щотижневі випуски новин були більш детальними та розгорнутими ніж те неподобство що творять на телемарафоні!!!
показати весь коментар
26.12.2023 14:06 Відповісти
Таку годівницю знищити, стільки недоторканого моб.ресурсу висвободиться. Це ж попрання всіх свобод і прав людини - зачепити вгодовані пики, що вже в екран не влізають.
Де ж ці сіроти харчуватись будуть?
І ще приберіть ваші годівниці "протидії дезинформації". З-за проваленою подляцькою шоблою інфорполітики люди вимушені шукати інші джерела інформації.
показати весь коментар
26.12.2023 13:52 Відповісти
наголосували скотів-дегенератів всім стадом, не дивно що ці скоти гребуть під себе всіма кінцівками
показати весь коментар
26.12.2023 13:53 Відповісти
Переводжу:
"ДАЙТЕ ЩЕ ГРОШЕЙ!!!"

показати весь коментар
26.12.2023 13:54 Відповісти
там і без сурдоперекладу, все зроЗе!міло.
показати весь коментар
26.12.2023 14:00 Відповісти
Стесняюсь спросить
Сколько Юрчишину предложил Ермак за эту херню?
Иуда ,бл....
показати весь коментар
26.12.2023 13:55 Відповісти
Дарую ідею, як зробити "марахвон якіснішим":
Під час зміни "ґастєй в студіі" крутити "номєр на біс" з "нєтлєнкі 95 квартала" (на зразок "********** палачєк" чи "актріси іс нємєцкіх фільмав").
А між спічами "ґастєй і вєдущіх" вставляти уривки із бессмертних творів радянського кварталівського кінематографу ("свати", "слуґа народа" і т.ін.).
Це гарантовано поверне "взад" втрачену авдиторію.
показати весь коментар
26.12.2023 13:56 Відповісти
Пробачте "Pan Kotskyi", але від такого швидше знудить ніж воно "зацікавить"!
показати весь коментар
26.12.2023 14:09 Відповісти
Звісно, знудить. Але то нормальних людей. А нормальні ні теперішнього марахвону не дивляться, ні "покращеного" дивитися не будуть.
показати весь коментар
26.12.2023 14:18 Відповісти
Хоч я і песиміст, але вірю у зміни на краще, бо якби цього не було, то ми б із вами зараз спілкувались у печері доїдаючи хобот мамонта!
показати весь коментар
26.12.2023 14:23 Відповісти
А я мабуть оптиміст.
З того анекдоту, в якому песиміст каже "так погано, що гірше бути не може", а оптиміст на те радісно: "може, може!"...😒
показати весь коментар
26.12.2023 14:30 Відповісти
тільки два лімона можуть спасти батька російської демократії сказав Ільф разом з Петровим
показати весь коментар
26.12.2023 13:57 Відповісти
Торг тут не прийнятний!
показати весь коментар
26.12.2023 14:10 Відповісти
Грошей ім сцуки мало, а може ви простобездарі від яких всі стомилися
показати весь коментар
26.12.2023 13:57 Відповісти
Поверніть звичайні вечірні та вранішні новини! По півгодини! Поверніть гроші з @бломарафону військовим. Канали зможуть й так, за рахунок реклами утримуватись. А Зеканали, якщо без державного фінансування не зможуть - нехай закриваються.
показати весь коментар
26.12.2023 13:58 Відповісти
Цю помийну яму взагалі треба закривати, як таку, що несе загрозу суспільству. Адже там не висвітлюється реальна картина, а лише та, яка необхідна владі. Розігнати цих продажних рабів з дипломами, без права поновлення. Вони себе мягко кажучи вичерпали
показати весь коментар
26.12.2023 13:59 Відповісти
Дивина дивна!
А чого ж тоді в Ізраїлі замість "єдиного марафону" створили "Уряд національної єдності"? Мабуть, у них досвіду немає: вони й дороги не будують, і до шашликів не готуються... Терміново треба туди направити верховну нетряпку для того, щоб навчив!
Ой, я ж забув: ізраїльтяни його на путіна послали, коли воно хтіло туди припертися...

Брехливі потвори на брехні дірвалися до влади, брехнею живуть і нею ж сподіваються прокласти собі шлях у майбутнє...
показати весь коментар
26.12.2023 14:00 Відповісти
Аби ж ті ізраїльтяни знали, що знищення свободи слова та узурпація влади - благо, то давно б у мирі жили.
показати весь коментар
26.12.2023 14:05 Відповісти
Так палестинці разом із ХАМАСом це "дізнались", але щось не допомогло!
показати весь коментар
26.12.2023 14:12 Відповісти
Як не допомогло.
Сотні років безмовною отарою терпІл правлять.
І у пуйла вийшло. зЕрмак стараЄтся.
НТВрасія (зомбімарафон) - скабеєва(мосійчук) + єдянаярасія (слугаУрода)
показати весь коментар
26.12.2023 14:28 Відповісти
Можливо тому, що там національний уряд не формується із національних меншин, котрих 0.07% від населення?
показати весь коментар
26.12.2023 14:49 Відповісти
Здавалось би, не можна бути підлішим та огиднішим за мертлячуківського шуфрича, ан ні.
ПатріЙотичний "Голос" притуло-сявка лиже сра.у зЕрмаку, ще з більшим завзяттям.
показати весь коментар
26.12.2023 14:00 Відповісти
Пританцула, шановна... Давно вже його так обізвав, а руда хрюша із "Вар'ятів шоу", всеїдна, що свині заздритимуть...
показати весь коментар
26.12.2023 14:16 Відповісти
Станіслав Вакарчук двічі приводив у парламент ОТАКИХ звіздунів і двічі кидав своїх виборців покинувши Раду і залишивши там ОТАКЕ! Питання - чи продовжать прислухатись до нього його прихильники проявивши свою недолугість, чи нарешті зроблять РОЗУМНІ висновки про свого "кумира"?!
показати весь коментар
26.12.2023 14:16 Відповісти
вдосконалити, то мається на увазі, заставити українців дивитися цей непотріб?
типу, як з повістками?
згоден!
відмовляєшся дивитися, марафон, тобі відключають опалення і воду.
в другий раз відмовляєшся, заарештовують все майно і кошти.
показати весь коментар
26.12.2023 14:01 Відповісти
Мовчи - бо почують і буде як у х/ф "Діамантова рука": "А хто не буде купувати (дивитись) - відключимо газ!"
показати весь коментар
26.12.2023 14:19 Відповісти
Дарма ви так, введіть просто обмеження прав для людей, що відмовляються його дивитися.
показати весь коментар
26.12.2023 14:08 Відповісти
Телемарафон може не пережити наступний рік... Джерело:

І члін із ним. Окрім перемикання поміж "Мега" та з конченою озвучкою, перед тим скацаплених фільмів від "Н", тільки цей зебанарій і бачив... (тв не дивлюсь, так сі стресло...)
показати весь коментар
26.12.2023 14:11 Відповісти
Ти бач, як зелена корея мудрствує лукаво...
показати весь коментар
26.12.2023 14:23 Відповісти
Цей корупційний гадюшник потрібно вже давно закрити. Ніколи його не дивися. БО ТАМ ВІДКРИТА БРЕХНЯ І ЛОКШИНА
показати весь коментар
26.12.2023 14:24 Відповісти
Телемарафон вже давно вмер тільки влада то не хоче бачити і продовжує тріпати ту порожню торбу, викидаючи державні гроші які так потрібні на оборону
показати весь коментар
26.12.2023 14:31 Відповісти
"вимагали від мене заяву про необхідність закриття єдиного телемарафону, але я не збираюся цього робити взагалі". (с)
Значить - він марафетчик з ОПи ЄрЗе. Вичерпна характеристика.
показати весь коментар
26.12.2023 14:53 Відповісти
Цей г..вномарафон потрібно взагалі закрити, а кошти направити на ЗСУ. Всіх ,,вещатєлєй,, г..вномарафона мобілізувати на риття окопів, нехай відробляють кошти які були марно потрачені на цей понос. Слава ЗСУ! Ганьба телемарафону!
показати весь коментар
26.12.2023 15:31 Відповісти
За кольором схоже, на хліб маститься. Просять виділити ще коштів на досліди по переробці гівна на повидло..
показати весь коментар
26.12.2023 16:13 Відповісти
,ТАк це ж великий гріх його закривати ,де ж ще можна стільки бабла відмити .
показати весь коментар
26.12.2023 17:18 Відповісти
Кому він треба,той лохотрон?
Гроші на вітер.
показати весь коментар
26.12.2023 18:32 Відповісти
Та куди вже вдосконавлювати? І так перемога 100 разів на день 😄