10211 відвідувач онлайн
19 502 72

Україна запустила в серійне виробництво аналог "шахеда", - Камишін (оновлено)

камишін

Україна із серпня 2023 року серійно випускає далекобійний дрон-камікадзе, який є аналогом іранського "шахеда".

Про це заявив глава Мінстратегпрому Олександр Камишін на пресконференції, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Коли ми говоримо про те, що називається український "шахед". У нас є більше п'яти аналогів "шахед-131", які виробляються серійно. І є один вид, який аналог "шахед-136". У цьому плані можна вибрати будь-яку з позицій, усе це серійне виробництво", - сказав міністр.

"Держава із 2016 року мала розробки, які чомусь не випускались. Ми запустили виробництво в серію. Зараз виробляємо їх десятками. Наступного року Збройні сили можуть отримувати більше тисячі таких дронів, які летять на 1000+ кілометрів", - розповів Камишін.

Очільник Мінстратегпрому  підкреслив, що наразі оборонка спроможна випускати десятки таких дронів-камікадзе, а надалі буде нарощувати свої потужності.

Камишін також підтвердив заяву президента Володимира Зеленського, що ОПК може наступного року виробити мільйон FPV-дронів.

Топ коментарі
+37
так само як мільярд дерев, 500 тис робочих місць
показати весь коментар
27.12.2023 19:46 Відповісти
+24
Самая лучшая пресс-конференция, для вас, г-н Камышин - это на фоне видеофиксации применения вашей продукции.
Тогда и говорить, в принципе, не нужно. Видео красноречивее любых обещаний.
А пока, большинство склонно считать что вы,... ну сами понимаете...
показати весь коментар
27.12.2023 19:53 Відповісти
+20
Ой ******, чому не Ігнат повідомив🤔🧐😁 Вірим тільки Ігнату😁
Каааарочє, поки не трісне стеля в мавзолеї та велика стрілка від курантів, вирвана вибухом, не застряне в дупі у тушці Леніна, не вірю 😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
27.12.2023 19:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так само як мільярд дерев, 500 тис робочих місць
показати весь коментар
27.12.2023 19:46 Відповісти
А з робочими місцями що не так?
Після 24.02 з України виїхало більше 8 млн. осіб, ~80% з них-працездатного віку. Десь 20÷25% з них знайшли роботу за кордоном, що гарантує дохід значно вищий ніж в Україні.
ПреЗЕдент сказав, преЗЕдент зробив!
А що через сраку, так у нього все так.
показати весь коментар
27.12.2023 20:12 Відповісти
так планують набрати 500 тис. в ЗСУ. Так що Шмигаль далекоглядний стратег з обіцяними в 2020 році 500 000 додаткових робочих місць )
показати весь коментар
27.12.2023 20:31 Відповісти
В Европейском Союзе под временной защитой находятся 4,07 миллиона беженцев из Украины. В частности, в июне 2023 года количество украинских беженцев, приехавших в Европу, увеличилось на примерно 46 тысяч человек.
показати весь коментар
28.12.2023 10:56 Відповісти
И в Россию примерно 2.5 млн. выехали, это только по оф.данным.
показати весь коментар
28.12.2023 21:10 Відповісти
100%
показати весь коментар
27.12.2023 21:33 Відповісти
Попиарились на контрнаступе, теперь нашли новую тему ибо на мобилизации это сделать нельзя.
И опять одни обещания, все в будущем. миллион дронов в следующем году, 1000 безпилотников тоже. ЖдиТЕ.
показати весь коментар
27.12.2023 21:57 Відповісти
А что, есть люди , поверившие шуту? Он опять прокукарекает, что это была шутка такая. Как он кукарекал быдлу, которое за него проголосовало, по поводу комуналки.
показати весь коментар
28.12.2023 09:22 Відповісти
За день зе... усе позапускали.
Ох і план-хароший моцний і грандіозний.
😷
показати весь коментар
27.12.2023 19:46 Відповісти
Ой ******, чому не Ігнат повідомив🤔🧐😁 Вірим тільки Ігнату😁
Каааарочє, поки не трісне стеля в мавзолеї та велика стрілка від курантів, вирвана вибухом, не застряне в дупі у тушці Леніна, не вірю 😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
27.12.2023 19:47 Відповісти
Так Ігнат жеш керує повітряними силами
показати весь коментар
27.12.2023 20:13 Відповісти
Чудовий план, а головне-реалістичний. Бо ж президентський штандарт на куполі кремлівського палацу у травні вже горів після влучання дрона!
показати весь коментар
27.12.2023 20:16 Відповісти
Эй, камыш, ты не забыл что ты не на сцене как глава квартала ворье-95? Об этом производстве вообще болтать не надо, надо делами, точнее действиями показывать какое там производство ты запустил.
показати весь коментар
27.12.2023 19:47 Відповісти
в который раз уже запустила то? пыздят и ****** пыздять и ******. а дронами обеспечивают почему-то и дальше обычные люди донатами
показати весь коментар
27.12.2023 19:48 Відповісти
****** и пыздят +++++++++
показати весь коментар
28.12.2023 10:25 Відповісти
По озвученим цифрам це дрібно-серійне виробництво.
показати весь коментар
27.12.2023 19:49 Відповісти
Щоб воно стало середньо-серійним чи серійним потрібно виробляти десятки тис. виробів. Я вже промовчу про масове чи конвеєрне виробництво.
показати весь коментар
27.12.2023 19:52 Відповісти
У них это профессиональное, если больше десяти значит сериал
показати весь коментар
27.12.2023 20:19 Відповісти
а ще на серіали друзяк гроші є завжди,на все інше немає,міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що країна «виснажила внутрішній потенціал» щодо фінансування військових потреб. Про це він сказав у середу, 27 грудня.
показати весь коментар
27.12.2023 20:30 Відповісти
Нехай цей ЗЕлений півник прокукарікає, на який чорт ОПа і найвеличніший виділили 2 лярда гривень на дебілмарафон? Порох сказав, що на такі гроші можливо було створити повноцінну бригаду і озброїти її до зубів. Але навіщо цьому ЗЕбанутому стаду баранів така бригада? Хто-ж тоді буде кукарікати про найвелічнішого?
показати весь коментар
28.12.2023 09:29 Відповісти
А 27млн. на шоу ковырялки с квартала?
показати весь коментар
28.12.2023 21:15 Відповісти
Це на позавчора ще треба було. Вилупки смердючі
показати весь коментар
27.12.2023 19:50 Відповісти
Треба було у 2022 починати, а краще у 2014. А натомість вони виготовляли нікому не потрібний Ан-148.
показати весь коментар
27.12.2023 20:55 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2023 19:53 Відповісти
+100500!!!
показати весь коментар
27.12.2023 21:50 Відповісти
👍🤝🧐
показати весь коментар
28.12.2023 11:00 Відповісти
ЗеАнонсы чуть уже достали
показати весь коментар
27.12.2023 19:54 Відповісти
Чуть? А ты крепкий 💪
показати весь коментар
27.12.2023 20:30 Відповісти
Наступного року Збройні сили можуть отримувати більше тисячі таких дронів, які летять на 1000+ кілометрів"
============
ключове слово-можуть. А можуть і не отримати. Тобто станом на зараз вони є тільки в голові Зе і камишина
показати весь коментар
27.12.2023 22:22 Відповісти
Ура.
показати весь коментар
27.12.2023 19:57 Відповісти
Проблема втім, що у нас постійно брешуть посадовці,ну зберуть 100 дронів на заводі і кажуть потім, що це серійне виробництво а наспрвді це одиничне чи експериментальне, я так розумію це все розраховано на людей які про такі речі ніколи не чули.
показати весь коментар
27.12.2023 19:59 Відповісти
Не 100 , а 10 каже .....
показати весь коментар
27.12.2023 20:31 Відповісти
яж кажу це одиничне виробництво і це є несерйозно, маючи такого супротивника як рф!
показати весь коментар
27.12.2023 20:47 Відповісти
Таке враження, що всі оці слуги і служки змагаються в вибовкувані планів виробництва озброєння, поступлення від союзників. Ігнат- розписує F-16, цей Камишин - характеристики дронів, які ще серійно не виробляються, головний слуга - про мільйон FPV дронів. Це війна, а не сцена, і такі речі треба робити в тиші, а не задля аплодисментів і на радість ворогу. Будь-які нові рішення мають бути несподіванкою для ворога, а не подарунком.
показати весь коментар
27.12.2023 20:03 Відповісти
Саме так, якщо москву кожної ночі будуть ефективно "турбувати" сотні ударних бпла це і буде показник і краще тисячи слів.
показати весь коментар
27.12.2023 20:35 Відповісти
киздьож для тєлємарафону повністю підходить
показати весь коментар
27.12.2023 20:03 Відповісти
А это точно информация для общего пользования? Ещё расскажите, где находится производство, как осуществляется доставка комплектующих .. может, я что-то упустил? Я понимаю, что это очередной лозунг, опять в будущем времени... А видосик, это как наркотик, хочется сегодня и побыстрее...
показати весь коментар
27.12.2023 20:08 Відповісти
Велике крадівництво 2.1.
показати весь коментар
27.12.2023 20:09 Відповісти
Де результати їх застосування в кацапії?
показати весь коментар
27.12.2023 20:09 Відповісти
Схоже у хриплого з'явився новий фаворит, спритно рапортує про нечувані досягнення, саме те що хоче чути елєкторат.
показати весь коментар
27.12.2023 20:10 Відповісти
Блін, з заголовку статті я пойняв, що "Камишін" - назва українського шахеда.
показати весь коментар
27.12.2023 20:11 Відповісти
Зепздбльство у всій красі - щодня нові перли!
Зеідіоти ніяк не второпають, що їхня пздшь тільки шкодить БовенвтікуБонапратовичу, який двинутий на рейтингах!
Продовжуйте в тому ж дусі і скоро зерейтинг від вашої брехні буде "ЗЕро"!
показати весь коментар
27.12.2023 20:18 Відповісти
показати весь коментар
27.12.2023 20:33 Відповісти
плохой %
показати весь коментар
27.12.2023 20:34 Відповісти
как они задрали своим трындежом, сил нет...Вы сначала используйте, покажите результат, а потом трындите. Ну дауны же.....
показати весь коментар
27.12.2023 20:33 Відповісти
наразі оборонка спроможна випускати десятки таких дронів-камікадзе

Багато кацапи досягли від постійних масованих обстрілів "шахедами"?
Аналог шахеда, кажете? Тобто, з 50 таких дронів долетить десь 5?
Може, до травня наробимо дронів на одну атаку на один об'єкт.
Дешеві технології - низька результативність. "Балістика" потрібна, але "Сапсан" так і залишається нездійсненною мрією.
показати весь коментар
27.12.2023 20:44 Відповісти
Якщо начебто пішло серійне виробництво наших "шахедів", тоді ДЕ СЕРІЙНІ ВИБУХІ НА РАШКЄ? Де влучання в Бєлгородах, Курсках, Орлах, Тулах, Мацквах, Казанях...????? Де всі ці серійні пізд@ліни?
показати весь коментар
27.12.2023 20:55 Відповісти
читаємо новину,з серпня 23р виробляє "серія" до 10 шт на рік ,на цей час може зробили пару штук, може вже і запустили їх,але така кількість це ніщо.
показати весь коментар
27.12.2023 21:02 Відповісти
Бреше, чи правду каже? Зеленій владі вже нема віри...
показати весь коментар
27.12.2023 20:56 Відповісти
"Сейчас производим их десятками."

А рашостан тысячами. Отставание в сотни раз! А когда мы если еще получится научимся делать тысячами, то рашостан уже будет делать миллионы. Наша власть вечно догоняет
показати весь коментар
27.12.2023 22:06 Відповісти
Вони явно не зацікавлені в нашій спроможності виробляти дрони та зброю..вони "ждуни"...
показати весь коментар
27.12.2023 23:33 Відповісти
Ти в 2019 году свернув всю ракетну програму !В 2022 що ти казав ми можемо збільшити численість армії і випуск зброої але не зможемо робити дороги.За рік ти знав що буде війна і навіть тоді ракети нептун і інші не були запущені в конвеєр.Ти БРЕХУН !
показати весь коментар
27.12.2023 22:21 Відповісти
хорошая новость
пока у кацапчиков нет таких мобильных групп, как у нас, можно безнаказанно херачить нефтебазы и военные производства в европейской части
показати весь коментар
27.12.2023 23:10 Відповісти
-"Держава із 2016 року мала розробки, які чомусь не випускались. Ми запустили виробництво в серію. Зараз виробляємо їх десятками"...)))
Та ладна...а де ж мільйони обіцяних дронів...?!!!)))
показати весь коментар
27.12.2023 23:31 Відповісти
Сподіваюсь не "застрягнуть на складі " як 26к дронів нещодавно .
показати весь коментар
28.12.2023 00:58 Відповісти
Историю про хранящиеся на складах 26 тысяч дронов от Зеленского мы уже слышали.
Теперь послушаем сказки про украинские "шахеды".

Москалям не сдобровать! Владивосток будет наш!
показати весь коментар
28.12.2023 01:00 Відповісти
"Можуть" "будуть" "побудуємо" "досягнемо" - я таку ***** ще в совковій школі чув (ну це коли комунізм будували).
показати весь коментар
28.12.2023 09:28 Відповісти
Здається мені джентельмени, що це був піздьож.
показати весь коментар
28.12.2023 09:48 Відповісти
НІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ. То не пі3діжжжж - то ІПСО УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУу
показати весь коментар
28.12.2023 10:02 Відповісти
Якщо виходити з того, що на дрони було виділено 40 млрд. гривень, то серії "десятками в місяць" - при потребі Сил Оборони України в 100 тисяч дронів,- результати "вражаючі"!

І для чого запускати в такі "серії", 5-ти моделей - замість ОДНІЄЇ (кращої з цих п'яти або уніфікованої)?
Адже при дійсно великих серіях одночасно п'яти моделей обов'язково будуть проблеми і з комплектуючими, і з спеціалістами і з ремонтом, з логістикою.

Дивно, чому би не дослухатись пану Камишину до пропозицій бійців ЗСУ Касьянова Юрія, Луценка Ігора, Берлінської Марії?
показати весь коментар
28.12.2023 10:10 Відповісти
Шо опять?
Та це ж вже було..
показати весь коментар
28.12.2023 10:48 Відповісти
А більшість обрала під стать собі - таких же пи..здунів як і сама - шо **********, шо всі йього призначенці. Карма, *****.
показати весь коментар
28.12.2023 11:13 Відповісти
Ми запустили виробництво в серію. Зараз виробляємо їх десятками. Джерело: https://censor.net/ua/n3464205

То, може, покажете хоч один десяток?
показати весь коментар
28.12.2023 11:39 Відповісти
Серия из 10 штук ?
показати весь коментар
28.12.2023 11:42 Відповісти
больше нужен аналог ланцета.
показати весь коментар
28.12.2023 12:03 Відповісти
Пока не увижу как Шахед уничтожил подстанцию в Москве(военные обьекты там очень серьезно прикрыты ПВО и шахед их не врзьмет)-не поаерю. Сомневаюсь что Зеленые начали выпуск беспилотника способного нести 200 кг взрывчатки хотя-ьы на 700 км дальности. А те смешные маленькие дрончики с 20 кг взрывчаткиони даже московскую квартиру в мерногоквартирном доме уничтожить не могут