6458 відвідувачів онлайн
20 000 36

Тіла трьох розстріляних українських військовополонених під Роботиним евакуювали, - Сили оборони

воин,зсу,воїн

Тіла трьох українських військовополонених, яких рашисти розстріляли під Роботиним на Запоріжжі, евакуювали.

Про це повідомив речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун в етері "Еспресо", інформує Цензор.НЕТ

"Тіла загиблих воїнів евакуйовано. Слідчим відділом СБУ у Запорізькій області відкрито кримінальне провадження. Попередньо вдалося встановити, що поблизу Роботиного, внаслідок порушення статті 3-ї Женевської конвенції про поводження з військовополоненими та інших норм міжнародного гуманітарного права, невстановлені поки що особи з-поміж військовослужбовців збройних сил РФ чи інших військових формувань держави-агресорки, умисно вбили захищених в умовах збройного конфлікту людей, а саме 3-х військовослужбовців десантно-штурмових військ, які вибули зі строю внаслідок потрапляння в полон", - зазначив Штупун.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що окупанти розстріляли трьох полонених українських воїнів.

Офіс Генпрокурора повідомив, що до розстрілу трьох українських військовополонених під Роботиним можуть бути причетні окупанти з 76-ї десантно-штурмової дивізії РФ.

Топ коментарі
+47
Тож треба виродків з
показати весь коментар
28.12.2023 16:52 Відповісти
+38
Вічна пам'ять нашим воїнам!
Смерть рашистським окупантам!
показати весь коментар
28.12.2023 16:53 Відповісти
+30
показати весь коментар
28.12.2023 16:54 Відповісти

Завантаження...