5509 відвідувачів онлайн
2 224 24

Рада на найближчому засіданні може розблокувати підписання закону про медканабіс, - Стефанчук

медканабіс

Про це Голова ВР Руслан Стефанчук заявив в інтерв‘ю, яке транслювалося в телемарафоні "Єдині новини", повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Парламент – це політичний організм. Політика нікуди звідти не подінеться. Заблокувати підписання закону – це право фракції. Я думаю, що на найближчому засіданні ми знімемо цей блокуючий проєкт постанови і законодавчий акт (щодо легалізації медичного канабісу – ред.) буде підписаний", – сказав спікер українського парламенту.

Стефанчук висловив переконання, що легалізація медичного канабісу – це "дуже правильне рішення", оскільки препаратів на його основі першочергово потребують захисники, які повертаються з війни травмованими.

Як повідомлялося, Верховна Рада 21 грудня ухвалила Закон "Про регулювання обігу рослин роду коноплі (Cannabis) в медичних, промислових цілях, науковій та науково-технічній діяльності для створення умов щодо розширення доступу пацієнтів до необхідного лікування онкологічних захворювань та посттравматичних стресових розладів, отриманих внаслідок війни".

22 грудня народні депутати із парламентської фракції "Всеукраїнське об‘єднання "Батьківщина" зареєстрували у Верховній Раді проєкт постанови про скасування рішення ВР щодо ухвалення цього закону.

Реєстрація такого проєкту унеможливлює підписання ухваленого законодавчого акта Головою Верховної Ради і Президентом. Розблокувати підписання документа можна шляхом відхилення проєкту постанови.

Топ коментарі
+6
Ну, от і все. Що треба знати про стефанчука.

То він каже що буде працювати по пріоритету «усе на перемогу».
А сам тягне закон про канабіс!

Ну, і хто ти, після цього?!
показати весь коментар
29.12.2023 00:01 Відповісти
+6
показати весь коментар
29.12.2023 01:04 Відповісти
+3
показати весь коментар
28.12.2023 23:44 Відповісти

Завантаження...