10861 відвідувач онлайн
4 734 93

Глава МЗС Угорщини Сійярто анонсував зустріч із Єрмаком у січні

сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто анонсував зустріч у січні з керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пост Сійярто у фейсбуці.

"Підтримання постійного діалогу на високому рівні важливо, оскільки це дає нам надію, що ми зможемо покращити наші відносини, і ми зацікавлені у підтримці якнайкращої співпраці з усіма нашими сусідами. Звичайно, ми не змінимо позицію щодо партії миру, але чекаю на нашу особисту зустріч у січні, бо там у нас буде можливість обговорити найнагальніші двосторонні питання", - написав міністр закордонних справ Угорщини.

Нагадаємо, раніше Андрій Єрмак заявив, що у найближчому майбутньому планується зустріч лідерів України та Угорщини.

Топ коментарі
+45
Так би і відразу сказали в 2019 - шо вибирають Ермака а ЗЕ у нього просто на побігушках. Айййй по красоті зробили лохів
показати весь коментар
29.12.2023 15:18 Відповісти
+37
А що там наш голова МЗС?
показати весь коментар
29.12.2023 15:19 Відповісти
+36
А кого представляє той Єрмак? Я щось не пом'ятаю кто та коли його вибирав, щоб вести переговори від України.
показати весь коментар
29.12.2023 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так би і відразу сказали в 2019 - шо вибирають Ермака а ЗЕ у нього просто на побігушках. Айййй по красоті зробили лохів
показати весь коментар
29.12.2023 15:18 Відповісти
А кого представляє той Єрмак? Я щось не пом'ятаю кто та коли його вибирав, щоб вести переговори від України.
показати весь коментар
29.12.2023 15:24 Відповісти
А чому з Єрмаком!?
показати весь коментар
29.12.2023 15:39 Відповісти
Я це запитала !,думаю, що не відповість
показати весь коментар
29.12.2023 17:03 Відповісти
Ви всі знаєте чому, тому що він фсбшне гніда, але трохи розумніше за зелупу, яку він крутить ,як хоче. І ці дві гніди дуже пасують для *******. Бо враг мого врага- мій друг. А ці два латентних підора і є вороги України. Про це вже всі знають давно, але будуть терпіти і робити вигляд- що це обранці народу, Поки вони при владі-Україна буде мати поразку.
показати весь коментар
29.12.2023 17:59 Відповісти
Чого ви? Такий талановитий перемовник. Он в Америку з'їздив, і ...
Ніхріна. Зете, покатався.
показати весь коментар
29.12.2023 15:44 Відповісти
ну здивували, це прямий канал з оркостаном
показати весь коментар
29.12.2023 18:27 Відповісти
Спочатку до влади прийшов Андрій Богдан, але він виявився за слабкий щоб захищати інтереси олігархів які на нього розраховували, тому замість нього поставили Ермака, без майданів, путчів чи імпічментів. Отак у нас все працює.
показати весь коментар
29.12.2023 15:57 Відповісти
слів нема,агент козирь рулить країною
показати весь коментар
29.12.2023 17:34 Відповісти
Ооо… з самим Ермаком?!
Тоді : « Йой!».

Міністер іностранних справ зустрічаються з завхозом ОП?

А чому не з Кулебою?
показати весь коментар
29.12.2023 20:02 Відповісти
А що там наш голова МЗС?
показати весь коментар
29.12.2023 15:19 Відповісти
А ним витерли попу. Обсихає.
показати весь коментар
29.12.2023 15:21 Відповісти
Завхоз Йєрмак за нього, як і за президента виконує обов'язки.
показати весь коментар
29.12.2023 15:22 Відповісти
у нас його немає.
показати весь коментар
29.12.2023 15:41 Відповісти
Про що можна розмовляти із союзником агресора, як не про здачу національних інтересів?
показати весь коментар
29.12.2023 16:42 Відповісти
Одна банда. Только один - министр, а другой - завхоз. Но по званию, видимо, паритет
показати весь коментар
29.12.2023 15:20 Відповісти
сійярто, торговий агент, буде пропонувати завхозу миючі засоби для туалетів?
показати весь коментар
29.12.2023 15:21 Відповісти
Цирк продовжуєтся ,а для чого тоді міністр МЗС Кулеба ?
показати весь коментар
29.12.2023 15:21 Відповісти
А для чого президент Зеленський ?
показати весь коментар
29.12.2023 15:37 Відповісти
Тексти зачитувати, коли напишуть
показати весь коментар
29.12.2023 15:43 Відповісти
👍
показати весь коментар
29.12.2023 16:01 Відповісти
краще для України, щоб зелена гнида втекла, от тоді б була перемога України у цьому році. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
29.12.2023 18:56 Відповісти
Кулеба, Шмигаль, Умеров, зе...
показати весь коментар
29.12.2023 15:42 Відповісти
Суки всегда найдут друг друга...
показати весь коментар
29.12.2023 15:21 Відповісти
"Підтримання постійного діалогу на високому рівні ....Джерело:
Анонсував зустріч з Єрмаком, я не помиляюсь? А чому не з Безуглой? Високий рівень?
показати весь коментар
29.12.2023 15:21 Відповісти
А стєсняюся спитать, шо то за така посада - єрмак? МЗС? Дипломати? Нє, не чули.
показати весь коментар
29.12.2023 15:21 Відповісти
Верховний Пєрєдаст - єсть такая професія в ОПє
показати весь коментар
29.12.2023 15:44 Відповісти
Верхний передаст - это зедёнок.
показати весь коментар
29.12.2023 18:34 Відповісти
В сенсі? д'Єрмак же не держ службовець.
Обмін інформацією між ************?
показати весь коментар
29.12.2023 15:23 Відповісти
Ого , міністр зустрічається із секретуткою ОПи. Напевне кацапське ІПСО.
показати весь коментар
29.12.2023 15:23 Відповісти
Кто, б...дь, такой ермак ?!!! Кто его выбирал или уполномачивал ч кем-либо встречаться или вести переговоры ???
показати весь коментар
29.12.2023 15:23 Відповісти
Це мабуть Жорж Мілославський, при царі - управдомі
показати весь коментар
29.12.2023 15:27 Відповісти
Агент "Юстас" зустрічатиметься з агентом "Алєксом", чи то "Козирем", чи то "Тімофєєвим".
Хрен в них там розбереш, думали, що агент "Буратіно" це хрипатий пацюк , а виявилося, що це дубінський. За що тільки кацапи не візьмуться, все одно переплутають - рукожопи.
показати весь коментар
29.12.2023 15:24 Відповісти
Я слышала,что кличка Зеленского не Буратино
У него кличка ГЕЙ
показати весь коментар
29.12.2023 15:26 Відповісти
Ось в гейському ковпачку якийсь персонаж 95-го кв. Відгадайте хто це:

показати весь коментар
29.12.2023 15:30 Відповісти
писали десь, що Гуффі
показати весь коментар
29.12.2023 15:45 Відповісти
То вже його американці політкоректно так назвали: "Гуффі", цебто. "мрійник", відірваний від реальності.
показати весь коментар
29.12.2023 15:56 Відповісти
Глупый звучит неплохо
Но такие клички в ФСБ не дают
Там сидят мастера по этой части
Кличка путина- МОЛЬ
Он в молодости предпочитал быть незаметным, при этом был мелкой падлой ,как моль
Кличка Ермака - Козырь
Он весь такой козырный
А кличка ГЕЙ тоже в точку
Ведь Зеленский скрытый гомосексуалист
Думаю, на этом его и вербовали в молодости
В 90- е жизнь любого известного человека сразу бы закончилась
Если бы спецслужбы эту информацию
Сделали известной
показати весь коментар
29.12.2023 15:58 Відповісти
Два ********** ********, будут обсуждать как помочь *****.
показати весь коментар
29.12.2023 15:25 Відповісти
Про шута зеленського вже й не згадують😂 нормально бидло наголосувало
показати весь коментар
29.12.2023 15:25 Відповісти
Лоха тряпочного ні во што нє ставят!
показати весь коментар
29.12.2023 15:28 Відповісти
Наголосувало і позмивалось за бугор.
показати весь коментар
29.12.2023 15:35 Відповісти
Хто ти такий, що називаєш народ бидлом? Я за слуг і зеленого нн годосував, але вже запарило, образи народу, а їх будо 73 відсотка! До речі, їх виборці зараз на фронті, воюють з ворогом, тисячі з них загинули, поранені, стали інвалідами, а ти "патріот" хрєнів з Польщі висери віщаєш! Не соромно!!!
показати весь коментар
29.12.2023 15:35 Відповісти
А нельзя было вместо ГЕРОИЗМА,
РАНЕНИЯ ,
ИЛИ ГИБЕЛИ на фронте -
Просто мозги использовать по назначению
Весной 2019 года?
И тогда не надо было бы сегодня
Героически погибать в окопах!
Голова человеку нужна - чтобы думать
А когда думают жопой -
Приходится умирать в окопах
Вот так все просто!!!!
показати весь коментар
29.12.2023 15:49 Відповісти
Тільки дупою думають одні, а гинуть інші. Нажаль.
показати весь коментар
29.12.2023 16:08 Відповісти
73% від тих, що прийшли на вибори, а не народу. Інші не пішли, бо було стидно і залишились у дурнях. Ті, кого знаю, що голосували за Зелю, або виїхали, або сидять на дачах, або дома під спідницею.
показати весь коментар
29.12.2023 16:15 Відповісти
73% голосувавши за зелену гниду то і є бидло. а ті що воюють з тих 73% платять своїм життям за свою дурість у 2019 році Слава ЗСУ!
показати весь коментар
29.12.2023 19:05 Відповісти
СБУ не допустить рашистського ІПСО,і домовленостей на шкоду нацональній безпеці України .Ось побачите.Мабуть Порошенко може сам пітвердити це своєю забороною???
показати весь коментар
29.12.2023 15:26 Відповісти
Кулеба зачем тогда нужен?
показати весь коментар
29.12.2023 15:27 Відповісти
Завхозу слинявчики подавати...
показати весь коментар
29.12.2023 15:45 Відповісти
А чому не з Анжелою Петрівною? - Непорядок!
показати весь коментар
29.12.2023 15:29 Відповісти
Юстас зустріне Алекса. Дві долі - один кремлівський куратор
показати весь коментар
29.12.2023 15:29 Відповісти
Ху із, бляха, Єрмакъ??? 😡
показати весь коментар
29.12.2023 15:30 Відповісти
У Пороха МЗС занимался дипломатией и сам он был дипломатом.
показати весь коментар
29.12.2023 15:30 Відповісти
Нахріна державі утримувати кулебу та міністерство, якщо все вирішує завгосп та його ОПа.
Янетряпка пояснить, на якій підставі, чи какаяРазніца?
показати весь коментар
29.12.2023 15:34 Відповісти
Ну, МУДЬЯр Засрайто чі як воно там зоветься той ще й'бик но він хочь закінчив Будапештський університет економічних наук та державного управління і вивчав міжнародні відносини та спортивний менеджмент. А оцей ларьочник шо воно таке?
показати весь коментар
29.12.2023 15:40 Відповісти
голова асоціації ларьочників
показати весь коментар
29.12.2023 15:46 Відповісти
Завхоз вже взагалі не палиться - відкрито узурпував владу. Суспільству узурпатор норм - усі мовчать.
показати весь коментар
29.12.2023 15:46 Відповісти
Якщо це - не фейк, то це - повна срака! Такого приниження Україна ще не знала!
показати весь коментар
29.12.2023 15:47 Відповісти
Цей дЄрмак вєздєсцущій! Де МЗС, де політики-депутати? Якась офісгосподарка нєтряпки править країною! Я тепер розумія чому в багатьох державах відбуваютьця військові перевороти, бо бовдури до влади завдяки популізма і брехні приходять, а потім або шкодять державі, або зраджть країну! ЗСУ зараз підтримують 98 відсотків, то може зац військова хунта у влалі стане, бо хоча б в військовій справі аони прфесіонали, на віжміну від верховнокомандуючого, 4-ди разового УХИЛЯНТА!
показати весь коментар
29.12.2023 15:48 Відповісти
"Підтримання постійного діалогу на високому рівні важливо, оскільки це дає нам надію, що ми зможемо покращити наші відносини, і ми зацікавлені у підтримці якнайкращої співпраці з усіма нашими сусідами." Офігеть! "Високий рівень" - це рівень завгоспа президента? 🤔 Тоді зрозуміло, чому з уграми стосунки хренові.
показати весь коментар
29.12.2023 15:51 Відповісти
Ку ку 73 %... приїхали ?
показати весь коментар
29.12.2023 15:52 Відповісти
До зустрічі з Кулебою Сіяртов не доріс.
показати весь коментар
29.12.2023 16:00 Відповісти
А що важить слово Єрмака у цих перемовинах? Ця солодка парочка Зермак вже сер..ть на голови українців і регочуть, як у "Розсміши коміка".
показати весь коментар
29.12.2023 16:03 Відповісти
Янетряпка, Янеліх, Боневтік всіх переміг!
показати весь коментар
29.12.2023 16:03 Відповісти
І яким боком тут Єрмак?Чи він в січні буде міністром МЗС?
показати весь коментар
29.12.2023 16:07 Відповісти
Два дєбіла- єта сіла!
показати весь коментар
29.12.2023 16:12 Відповісти
Хто такий цЄрмак!?!? ***** як вже задовбав цей зелений цирк!
показати весь коментар
29.12.2023 16:13 Відповісти
Це вже стопітсоте офіційне підтвердження, що в нашій країні стався анти-Конституційний переворот за участю преЗЕдента та його секретаря, в результаті якого обов"язки керівника держави де-факто виконує не преЗЕдент, якого обирали громадяни у 2019, а ніким не обрана людина, яка навіть не є держслужбовцем, яка не давала присягу держслужбовця, яка юридично не відповідає за зовнішню політику держави, але яка з 2020 року підміняє собою голову держави на зовнішньо-політичному напрямку, на напрямку кадрової політики всередині держави, призначаючи на ключові посади або своїх кумів, або своїх колишніх партнерів по бізнесу та особисто впливаючи на всі призначення, пов"язані з безпекою та обороною. В ЗМІ вже проходила інформація, що керівників у Поліції та ЗСУ призначають лише після узгодження з керівництвом ОП. Тим самим народ має право та всі підстави спитати у зеленського - чи є він досі легітимним главою держави, якщо весь функціонал (окрім зачитування відосиків) де-факто з лютого 2020 р. в руках секретаря ОП, який був призначений зеленським у лютому 2020 одразу після повернення зеленського та єрмака з Оману?
показати весь коментар
29.12.2023 16:14 Відповісти
Дебіли, це ті 73% від 41% проголосувавших, которі вибрали московських агентів керувати державою. А ті двоє розумні спритні ділки, которі "красиво зробили" дебілів.
показати весь коментар
29.12.2023 16:20 Відповісти
Які дебіли допустили московських агентів до участі у виборах? Ті ж самі московські агенти?
показати весь коментар
29.12.2023 16:56 Відповісти
В даному випадку спрацював https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82_%D0%94%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%96%D0%BD%D0%B3%D0%B0_%E2%80%94_%D0%9A%D1%80%D1%8E%D2%91%D0%B5%D1%80%D0%B0 Ефект Даннінга - Крюґера
показати весь коментар
29.12.2023 16:59 Відповісти
У даному випадку цей симптом лише у тебе, якщо думаєш що одна частина суспільства ненавидітиме іншу через скомпрометовані вибори московських агентів московськими агентами
показати весь коментар
29.12.2023 17:16 Відповісти
В мене правило посилати слідом кацапського корабля подоляцьких ботів таких як ти:



Мене читають: 0

Я читаю: 0

Реєстрація:01.11.2023

ПШОВ!!!!
показати весь коментар
29.12.2023 17:47 Відповісти
Видав кацапський бот
показати весь коментар
29.12.2023 19:15 Відповісти
ПНХ БДЛ 🖕
показати весь коментар
29.12.2023 19:18 Відповісти
Мадяри довимахувались: зустріч з українським завгоспом, то є високий рівень! Без дотацій від Евросоза вже нема чим вимивати приміщення, в завгоспа Ермака просити будуть.
показати весь коментар
29.12.2023 16:16 Відповісти
я так розумію що зе просто завгосп..
треба буде визвати-в мене кран зіпсувався..
показати весь коментар
29.12.2023 16:19 Відповісти
Це пі..дець повний ...два феесбешника сіярто та дермак ...на сходняку , будуть вирішувати українську долю ...зеленський шоб ти с.ка здох !
показати весь коментар
29.12.2023 16:22 Відповісти
Це пиз..ць.Дно.Нижче плінтуса.А мін.зак.справ *****?
показати весь коментар
29.12.2023 16:43 Відповісти
Зустрілись якось жаба з гадюкою... Це про цю зустріч
показати весь коментар
29.12.2023 17:16 Відповісти
Може мадьяру полегшае шо зустрінется з двірником.
показати весь коментар
29.12.2023 17:35 Відповісти
Фсбэшник Елдак и пиД..рашенских чле...сос не хватает шуфрича их дружба ...кстати а где это Чмо???
показати весь коментар
29.12.2023 17:46 Відповісти
Хто кому грошову винагороду від )(уйла передаватиме?
показати весь коментар
29.12.2023 18:00 Відповісти
Вот это венгры опустились до уровня ответственного за наличием туалетной бумаги в туалете. Не ожидал.
показати весь коментар
29.12.2023 18:02 Відповісти
tZE inform

@tZEinform

Перемовини міністра закордонних справ Угорщини і керівника офісу президента України - це незаконне делегування конституційних повноважень президента України органам недержавного, допоміжного характеру. Це означає, що президент України не хоче, або не може діяти, в рамках конституційних норм і міжнародних правил. Відповідальність за наслідки цих дій повністю лягають на президента України.
показати весь коментар
29.12.2023 18:09 Відповісти
************ ?
показати весь коментар
29.12.2023 18:52 Відповісти
во времена второй мировой связным сложнее было работать.
показати весь коментар
29.12.2023 19:41 Відповісти
Пётр Сиятров пообщался с завхозом - Венгрия отказалась экспортировать в Украину скрепки.
показати весь коментар
29.12.2023 20:03 Відповісти
Зустріч агентури.
показати весь коментар
29.12.2023 21:14 Відповісти
Пусть везут голобородько прямо в кремль,зачем эти кульбиты,после Омана и Стамбула все и так ясно.
показати весь коментар
29.12.2023 21:48 Відповісти
А, ***** нам министр иностранных дел???
показати весь коментар
30.12.2023 01:32 Відповісти