6803 відвідувача онлайн
1 605 28

Зеленський обговорив із прем’єром Канади Трюдо безпекові гарантії для України

трюдо

Сьогодні, 1 січня, президент України Володимир Зеленський провів міжнародну телефонну розмову з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Про це Зеленський повідомив у телеграм-каналі, інформує Цензор.НЕТ.

Зеленський зазначив, що розпочав рік із роботи над зміцненням нашої оборони, зокрема над посиленням українського повітряного щита.

"Передусім спілкувалися на безпекову тематику. Поінформував Джастіна про російські удари по наших містах і селах: постійний ракетний терор, удари "шахедів". Лише за вечір перед Новим роком і новорічну ніч нашим силам ППО вдалося знищити понад 80 ударних дронів, але, на жаль, у Сумській, Одеській, Львівській, Полтавській, Київській, Донецькій і Херсонській областях були й влучання, що призвели до пошкодження цивільних об’єктів", - інформує глава держави.

Він також подякував Канаді за готовність допомагати в посиленні захисту українського неба, зокрема за постачання додаткових "Насамсів" - систем і ракет до них.

Також під час телефонної розмови обговорили роботу над безпековими гарантіями.

"Домовилися, що наші команди вже найближчим часом активізують двосторонній діалог для відповідної угоди. Розмовляли й про підготовку четвертої зустрічі радників, які працюють для реалізації Формули миру. Зустріч відбудеться в середині січня в Давосі. Я вдячний і Джастіну особисто, і Канаді за відповідну підтримку на глобальному рівні наших зусиль. Вдячний і за запевнення, що наступного року допомога від Канади для України збережеться як у тому, що необхідне для нашої сили на полі бою, так і у фінансовій сфері", - додає Зеленський.

"Ми цінуємо взаємодію з Канадою та вдячні за кожен прояв підтримки нашої держави, нашої незалежності", - резюмував він.

Топ коментарі
+12
Які іще безпекові гарантії? Гарантія це 5 частина договору НАТО, і то не не точно.
показати весь коментар
01.01.2024 19:47 Відповісти
+6
нема слів.... роботяга зебоба
показати весь коментар
01.01.2024 19:48 Відповісти
+4
прдеатель, сегодня раз тридцать обстреляли твоих граждан, а ты только сиськи мнёшь
показати весь коментар
01.01.2024 19:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Які іще безпекові гарантії? Гарантія це 5 частина договору НАТО, і то не не точно.
показати весь коментар
01.01.2024 19:47 Відповісти
Трюдо, зуб дайош?
показати весь коментар
01.01.2024 19:47 Відповісти
нема слів.... роботяга зебоба
показати весь коментар
01.01.2024 19:48 Відповісти
В мене таке враження, що Опа смертельно боїться, що скажуть - а що ж робить найвеличніший?
Кожен позитивний його "пчих" моментально транслюється в народ - типу "він працює".

1. Кого ти інформував про ситуацію??? Тебе просто ввічливо вислухали. Та Трюдо на стіл достовірна інфа про ситуацію на фронті в Україні кладеться мабуть швилше, ніж тобі.
2. Про який діалог особисто домовлявся? Прочитав з папірця? Та взаємовідносини є, продовжуються і розвиваюьбся незалежно - є ти при посаді, чи ні.
показати весь коментар
01.01.2024 20:14 Відповісти
Ермака до влади не пущають у США - тому він шукає якраз заміну вові до 31 березня ( він же про нетряпку саме Єрмаку казав)...
показати весь коментар
01.01.2024 20:26 Відповісти
...не прямо про заміну вови , а про типу підсилення Кабміном порятунку та єдності
показати весь коментар
01.01.2024 20:27 Відповісти
???
Це відповідь на мій комент?
.............................
"На городі бузина, а в Києві дядько"
показати весь коментар
01.01.2024 20:29 Відповісти
У Вас взаємозвʼязок логічних послідовносей не спрацьовує ? Ну то нічого ... Дядькові Єрмаку в Києві вже начхатина те, що подумають про бузину в огороді , йому треба в Києві затвердитися як владі . Зараз уся влада асоціюється не з бузиною а саме з дядьком - так зрозуміліше?
тому дядько й вивів вову не підготовленим до самоспалення на депресіїпрес-конфернції
показати весь коментар
01.01.2024 21:52 Відповісти
Тому Єрмаку треба готуватися до дати, з котрої вова стане нелегітимним , ВР вже давно не з більшістю- теж щось з цим треба буде робити. Нелегітимно самопосажений кардинал в нелегітимному ОПУ ПРи нелигітному ПРеЗеденті ... Ото вапрос , а Ви хвилюєтеся за доступ до Вашого посту , тут такоєчекає на ОПУ впєрдє!
показати весь коментар
01.01.2024 22:00 Відповісти
- Вова був "непідготовлений" (якщо можна так висловитись) до посади апріорі - ще з дитинства.
показати весь коментар
01.01.2024 22:08 Відповісти
прдеатель, сегодня раз тридцать обстреляли твоих граждан, а ты только сиськи мнёшь
показати весь коментар
01.01.2024 19:51 Відповісти
Є така думка серед експертів, що саме в передчас закінчення легітмності президентства Зеленського, повинен, можливо ,Костиуційний Суд вирішити долю подальшого управління державою в безвиборний військовий час.Й саме тоді Захід зможе натиснути на владу прийняти УРЯД ПОРЯТУНКУ ТА ЄДНОСТІ .
показати весь коментар
01.01.2024 19:51 Відповісти
Судячи з того , як зараз влада розпіарює двох міністрів уряду - Умєрова та Камишіна ( котрого взагалі не було ДО ЦЬОГО чути, як міністра стратегічних галузей) ... То, мабуть, вони й можуть стати кандидатурами на премʼєра того самого уряду порятунку - ДВА СОРАТНИКА БІЗНЕСПАРТНЕРА , два МЕНЕДЖЕРА АХМЄТОВА( розуміємо люди ЄРМАКА) . Є чутки , що Єрмак не тільки з Умєровим та Стефанчуком просили в США зняти Залужного, ще й Єрмак просився на посаду Прем"єра... А отримавши ат варт паварот у США , приїхав й так організував прес-конференцію вови, як організував ( показавши голого короля) ...
показати весь коментар
01.01.2024 20:00 Відповісти
Слідкуємо за гостями УкроГебелься в спідниці Наталки Мосейчук...
показати весь коментар
01.01.2024 20:17 Відповісти
100% гарантия - ликвидация фашистской *********
показати весь коментар
01.01.2024 19:52 Відповісти
Сьогодні, 1 січня

Сьогодні, о 09. 00 1 січня, сантєхнік Колян совєршіл откритіє вєка.
Чєрєз полчаса он совєршіл откритіє второго вєка...
)))
показати весь коментар
01.01.2024 19:53 Відповісти
А коли він вже обидва ока відкриє ?
показати весь коментар
01.01.2024 20:32 Відповісти
Канада и гарантии!!! Страна которая не имеет практически армии дает гарантии!!!
показати весь коментар
01.01.2024 19:58 Відповісти
"зебрехун" домовився ознасає-"безпеки для України і її народу не було і не буде до тих пір поки він "зезедент"
показати весь коментар
01.01.2024 20:09 Відповісти
у ВР депутати СН пачками пишуть заяви про зняття депутатства - чекають на оголошення деклараціями про своє намараодерене , та пертурбації в коаліції для легімітизації не переобраної ВР ?
показати весь коментар
01.01.2024 20:21 Відповісти
«Масло масляное».. В політиці є термін "хрома качка", коли політику час йти з посади.
показати весь коментар
01.01.2024 20:10 Відповісти
от їм й треба буде состряпать ( як вони думають вийде по-їхньому) уряд єдності та порятунку! Це не мої думки- це політтехнолог Цибулько так вважає.
показати весь коментар
01.01.2024 20:29 Відповісти
Зеля завжди якусь фуйню городить з дорослими політіками.
показати весь коментар
01.01.2024 20:29 Відповісти
Оттава поставила Києву додаткові системи ППО NASAMS та снаряди до них.
показати весь коментар
01.01.2024 21:01 Відповісти
А каким окажется Трамп?
показати весь коментар
01.01.2024 22:36 Відповісти
Нащо нам та Канада? Україна вже отримала безпекові гарантії від КабоВерде.
Цікаво, Шмигаль казав, що грошей в України немає навіть на січень, а ось на тур Зеленського&кагала до Давосу-провітрити штанці на резиночці-раптом знайшлися.
Просто чудасія якась!
показати весь коментар
01.01.2024 21:42 Відповісти
.безопасность,это ликвидация болот мацковии...