10919 посетителей онлайн
1 604 28

Зеленский обсудил с премьером Канады Трюдо гарантии безопасности для Украины

трюдо

Сегодня, 1 января, президент Украины Владимир Зеленский провел международный телефонный разговор с премьер-министром Канады Джастином Трюдо.

Об этом Зеленский сообщил в телеграмм-канале, передает Цензор.НЕТ.

Зеленский отметил, что начал год с работы над укреплением нашей обороны, в частности, над усилением украинского воздушного щита.

"Прежде всего общались на тематику безопасности. Проинформировал Джастина о российских ударах по нашим городам и селам: постоянный ракетный террор, удары "шахедов". Лишь за вечер перед Новым годом и в новогоднюю ночь нашим силам ПВО удалось уничтожить более 80 ударных дронов, но, к сожалению, в Сумской, Одесской, Львовской, Полтавской, Киевской, Донецкой и Херсонской областях были и попадания, повлекшие повреждение гражданских объектов", - информирует глава государства.

Он также поблагодарил Канаду за готовность помогать в усилении защиты украинского неба, в частности, за поставку дополнительных "Насамсов" - систем и ракет к ним.

Также во время телефонного разговора обсудили работу над гарантиями безопасности.

"Договорились, что наши команды уже в ближайшее время активизируют двусторонний диалог для соответствующего соглашения. Разговаривали и о подготовке четвертой встречи советников, работающих для реализации "Формулы мира". Встреча состоится в середине января в Давосе. Я благодарен и Джастину лично, и Канаде за соответствующую поддержку на глобальном уровне наших усилий. Благодарен и за заверение, что в следующем году помощь от Канады для Украины сохранится как в том, что необходимо для нашей силы на поле боя, так и в финансовой сфере", - добавляет Зеленский.

"Мы ценим взаимодействие с Канадой и благодарны за каждое проявление поддержки нашего государства, нашей независимости", – резюмировал он.

Топ комментарии
+12
Які іще безпекові гарантії? Гарантія це 5 частина договору НАТО, і то не не точно.
показать весь комментарий
01.01.2024 19:47 Ответить
+6
нема слів.... роботяга зебоба
показать весь комментарий
01.01.2024 19:48 Ответить
+4
прдеатель, сегодня раз тридцать обстреляли твоих граждан, а ты только сиськи мнёшь
показать весь комментарий
01.01.2024 19:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Які іще безпекові гарантії? Гарантія це 5 частина договору НАТО, і то не не точно.
показать весь комментарий
01.01.2024 19:47 Ответить
Трюдо, зуб дайош?
показать весь комментарий
01.01.2024 19:47 Ответить
нема слів.... роботяга зебоба
показать весь комментарий
01.01.2024 19:48 Ответить
В мене таке враження, що Опа смертельно боїться, що скажуть - а що ж робить найвеличніший?
Кожен позитивний його "пчих" моментально транслюється в народ - типу "він працює".

1. Кого ти інформував про ситуацію??? Тебе просто ввічливо вислухали. Та Трюдо на стіл достовірна інфа про ситуацію на фронті в Україні кладеться мабуть швилше, ніж тобі.
2. Про який діалог особисто домовлявся? Прочитав з папірця? Та взаємовідносини є, продовжуються і розвиваюьбся незалежно - є ти при посаді, чи ні.
показать весь комментарий
01.01.2024 20:14 Ответить
Ермака до влади не пущають у США - тому він шукає якраз заміну вові до 31 березня ( він же про нетряпку саме Єрмаку казав)...
показать весь комментарий
01.01.2024 20:26 Ответить
...не прямо про заміну вови , а про типу підсилення Кабміном порятунку та єдності
показать весь комментарий
01.01.2024 20:27 Ответить
???
Це відповідь на мій комент?
.............................
"На городі бузина, а в Києві дядько"
показать весь комментарий
01.01.2024 20:29 Ответить
У Вас взаємозвʼязок логічних послідовносей не спрацьовує ? Ну то нічого ... Дядькові Єрмаку в Києві вже начхатина те, що подумають про бузину в огороді , йому треба в Києві затвердитися як владі . Зараз уся влада асоціюється не з бузиною а саме з дядьком - так зрозуміліше?
тому дядько й вивів вову не підготовленим до самоспалення на депресіїпрес-конфернції
показать весь комментарий
01.01.2024 21:52 Ответить
Тому Єрмаку треба готуватися до дати, з котрої вова стане нелегітимним , ВР вже давно не з більшістю- теж щось з цим треба буде робити. Нелегітимно самопосажений кардинал в нелегітимному ОПУ ПРи нелигітному ПРеЗеденті ... Ото вапрос , а Ви хвилюєтеся за доступ до Вашого посту , тут такоєчекає на ОПУ впєрдє!
показать весь комментарий
01.01.2024 22:00 Ответить
- Вова був "непідготовлений" (якщо можна так висловитись) до посади апріорі - ще з дитинства.
показать весь комментарий
01.01.2024 22:08 Ответить
прдеатель, сегодня раз тридцать обстреляли твоих граждан, а ты только сиськи мнёшь
показать весь комментарий
01.01.2024 19:51 Ответить
Є така думка серед експертів, що саме в передчас закінчення легітмності президентства Зеленського, повинен, можливо ,Костиуційний Суд вирішити долю подальшого управління державою в безвиборний військовий час.Й саме тоді Захід зможе натиснути на владу прийняти УРЯД ПОРЯТУНКУ ТА ЄДНОСТІ .
показать весь комментарий
01.01.2024 19:51 Ответить
Судячи з того , як зараз влада розпіарює двох міністрів уряду - Умєрова та Камишіна ( котрого взагалі не було ДО ЦЬОГО чути, як міністра стратегічних галузей) ... То, мабуть, вони й можуть стати кандидатурами на премʼєра того самого уряду порятунку - ДВА СОРАТНИКА БІЗНЕСПАРТНЕРА , два МЕНЕДЖЕРА АХМЄТОВА( розуміємо люди ЄРМАКА) . Є чутки , що Єрмак не тільки з Умєровим та Стефанчуком просили в США зняти Залужного, ще й Єрмак просився на посаду Прем"єра... А отримавши ат варт паварот у США , приїхав й так організував прес-конференцію вови, як організував ( показавши голого короля) ...
показать весь комментарий
01.01.2024 20:00 Ответить
Слідкуємо за гостями УкроГебелься в спідниці Наталки Мосейчук...
показать весь комментарий
01.01.2024 20:17 Ответить
100% гарантия - ликвидация фашистской *********
показать весь комментарий
01.01.2024 19:52 Ответить
Сьогодні, 1 січня

Сьогодні, о 09. 00 1 січня, сантєхнік Колян совєршіл откритіє вєка.
Чєрєз полчаса он совєршіл откритіє второго вєка...
)))
показать весь комментарий
01.01.2024 19:53 Ответить
А коли він вже обидва ока відкриє ?
показать весь комментарий
01.01.2024 20:32 Ответить
Канада и гарантии!!! Страна которая не имеет практически армии дает гарантии!!!
показать весь комментарий
01.01.2024 19:58 Ответить
"зебрехун" домовився ознасає-"безпеки для України і її народу не було і не буде до тих пір поки він "зезедент"
показать весь комментарий
01.01.2024 20:09 Ответить
у ВР депутати СН пачками пишуть заяви про зняття депутатства - чекають на оголошення деклараціями про своє намараодерене , та пертурбації в коаліції для легімітизації не переобраної ВР ?
показать весь комментарий
01.01.2024 20:21 Ответить
«Масло масляное».. В політиці є термін "хрома качка", коли політику час йти з посади.
показать весь комментарий
01.01.2024 20:10 Ответить
от їм й треба буде состряпать ( як вони думають вийде по-їхньому) уряд єдності та порятунку! Це не мої думки- це політтехнолог Цибулько так вважає.
показать весь комментарий
01.01.2024 20:29 Ответить
Зеля завжди якусь фуйню городить з дорослими політіками.
показать весь комментарий
01.01.2024 20:29 Ответить
Оттава поставила Києву додаткові системи ППО NASAMS та снаряди до них.
показать весь комментарий
01.01.2024 21:01 Ответить
А каким окажется Трамп?
показать весь комментарий
01.01.2024 22:36 Ответить
Нащо нам та Канада? Україна вже отримала безпекові гарантії від КабоВерде.
Цікаво, Шмигаль казав, що грошей в України немає навіть на січень, а ось на тур Зеленського&кагала до Давосу-провітрити штанці на резиночці-раптом знайшлися.
Просто чудасія якась!
показать весь комментарий
01.01.2024 21:42 Ответить
.безопасность,это ликвидация болот мацковии...