13302 відвідувача онлайн
8 447 32

Радбез ООН навіть не обговорює позбавлення РФ усіх повноважень, - Кислиця

сергій,кислиця

Наразі Радбез ООН не готовий не тільки до практичних кроків стосовно позбавлення РФ всіх повноважень, а й до початку політичної дискусії на цю тему.

Про це повідомив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

На думку дипломата, через повномасштабну агресію РФ проти України, Рада Безпеки ООН потребує реформування, щоб позбавити агресора права блокувати важливі рішення шляхом вето. Однак, зазначив він, цей орган не зміг змінити ситуацію або "ухвалити будь-яке субстантивне рішення".

"Країни-члени Ради Безпеки, а передусім постійні члени, продовжують стояти на позиції, що Російська Федерація є повноцінним та повноправним членом Ради Безпеки. Вони дозволяють РФ використовувати право вето. Вони не готові не лише до практичних кроків щодо позбавлення Росії усіх повноважень, а навіть не готові розпочати про це політичну дискусію", - сказав Кислиця.

Дипломат звернув увагу на той факт, що навіть у контексті конфлікту в Секторі Газа, Рада Безпеки спромоглася ухвалити рішення щодо відкриття нових гуманітарних переходів, а "наш конфлікт залишається чи не єдиним, де жодних рішень немає".

"ООН у глибокій кризі не лише через те, що Рада Безпеки безпорадна, коли йдеться про заходи по зупиненню війни в Україні та приборканню агресора. ООН перебуває у глибокій кризі ще й тому, що одна з її головних функцій – підтримання миру – вже не працює у тому вигляді, як вона працювала ще десять років тому", - зазначив постійний представник України в ООН.

Кислиця також додав, що потрібно шукати нові форми та підходи до того, яким чином ООН у майбутньому буде підтримувати мир. Це мало б стати предметом обговорення на Саміті майбутнього у вересні 2024-го року. На його думку, зустріч має стати карколомною саме для потреб визначення, яким чином світове співтовариство буде реагувати на головні виклики.

Топ коментарі
+13
Напевно не так все просто є: спочатку треба замочити Ху#ло разом з компроматами на всіх, а потім можна щось реформувати .
показати весь коментар
02.01.2024 07:00 Відповісти
+10
Будь-яка організація такого плану приречена від народження у випадках, коли правила порушує один з найвагоміших гравців. Приборкати вона може лише досить маленьких кровожер і лише у випадку міцних та багаточисельних військових структур (а утримувати їх ніхто не буде, до того ж бюрократам в цих конторах важливіші свої гаманці). Навіть якщо прибрати право вето, - це ніяк не змусить ваговика з ядерною палицею виконувати рішення. Тому, як було це платформою для обговорення, так і залишиться. Поки всі у світі не стануть джентельменами... Все, що лишається - це повна ізоляція на довги роки... Але ж спробуйте прийняти одностайне рішення хоча б у питанні ремонту водопроводу у п'ятиповерхівці за власний кошт мешканців...
показати весь коментар
02.01.2024 07:08 Відповісти
+8
Якщо так бояться обмежити ерефію в правах, не говорячи вже про виключення, то є не менш дієвий спосіб - вийти більшості цивілізованих країн з цього нафталінового клубу та утворити нову організацію.
показати весь коментар
02.01.2024 07:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ООН -це рудимент,який потрібно видалити.
показати весь коментар
02.01.2024 06:46 Відповісти
Напевно не так все просто є: спочатку треба замочити Ху#ло разом з компроматами на всіх, а потім можна щось реформувати .
показати весь коментар
02.01.2024 07:00 Відповісти
Разом з компроматами ‼️‼️‼️ Уявляете СКІЛЬКІ в нього компромату на усе КЕРИВНИЦТВО України зібрано за 30 років?

Эта операция СБУ заставила всех предателей замолчать и спрятаться - Виктор Ягун
https://youtu.be/aavZ_HEi79w?si=MnpgE_tzktpeP91i
показати весь коментар
02.01.2024 09:49 Відповісти
То покиньте її нх...
показати весь коментар
02.01.2024 06:56 Відповісти
безчлены ООН
показати весь коментар
02.01.2024 07:03 Відповісти
Будь-яка організація такого плану приречена від народження у випадках, коли правила порушує один з найвагоміших гравців. Приборкати вона може лише досить маленьких кровожер і лише у випадку міцних та багаточисельних військових структур (а утримувати їх ніхто не буде, до того ж бюрократам в цих конторах важливіші свої гаманці). Навіть якщо прибрати право вето, - це ніяк не змусить ваговика з ядерною палицею виконувати рішення. Тому, як було це платформою для обговорення, так і залишиться. Поки всі у світі не стануть джентельменами... Все, що лишається - це повна ізоляція на довги роки... Але ж спробуйте прийняти одностайне рішення хоча б у питанні ремонту водопроводу у п'ятиповерхівці за власний кошт мешканців...
показати весь коментар
02.01.2024 07:08 Відповісти
Так роби хоть щось!!!
А не скаржся в повітря що Україну « не чують».

Героі ЗСУ воюють на нулі 24/7- працюй і ти!

Е МІД , е Кулеба.
Плануйте «спець компанію».
Робіть зустрічі з послами G7, активізуйте «діпломатичну работу», працюйте з українською діаспорою.
Маркарова взагалі завалила работу з діаспорою.

Хто хоче та може шукае шляхи. Той хто не хоче шукае відмазки.
Ермак це « видатний діпломат» але цего зараз мало для України.

Україна , на жаль, рефлексуе на РФ, а не веде цю гру.
показати весь коментар
02.01.2024 07:11 Відповісти
Ти хто такий? Відставний Держсекретар, чи дух Кісінджера?
показати весь коментар
02.01.2024 07:26 Відповісти
Якщо так бояться обмежити ерефію в правах, не говорячи вже про виключення, то є не менш дієвий спосіб - вийти більшості цивілізованих країн з цього нафталінового клубу та утворити нову організацію.
показати весь коментар
02.01.2024 07:14 Відповісти
Й що це змінить, щодо росії?
показати весь коментар
02.01.2024 07:26 Відповісти
Бо в першу чергу, ООН- це багатотисячне кодло паразитів та корито для сотні недорозвинутих країн з мегаамбіціями.
Достатньо 50 розвинутим країнам покинути цей шалман, як Китай та Індія побіжать слідом, не бажаючи годувати це кодло.
РФ фінансово не потягне й через рік ООН перетвориться на збіговисько сировинних придатків кшталту ОПЕК (що лобіює викопні копалини та гальмує розвиток інновацій).
показати весь коментар
02.01.2024 09:15 Відповісти
Допомогу від ООН давно коррупціонували маленькі чиновники у різних країнах
показати весь коментар
02.01.2024 09:54 Відповісти
Ця організація повинна бути ліквідована і створена НОВА!!! Ініціатива має бути від АНГЛОСАКСОНСЬКИХ КРАЇН!!!
показати весь коментар
02.01.2024 07:23 Відповісти
Правильніше було би надрукувати так- "Ініціатива має бути від КЕЛЬТОРОМАНОАНГЛОСАКСОНСЬКИХ КРАЇН!!!"
показати весь коментар
02.01.2024 07:48 Відповісти
🤣🤣🤣 Лесь Подеревянский довів що усі розумні народи від гомосапіенс , а кацапи від неонердальцев (
показати весь коментар
02.01.2024 09:44 Відповісти
Взагалі то неандертальці були розумнішими за кроманйольців - тому напевно і не геноцидили кроманйольців .
показати весь коментар
02.01.2024 09:48 Відповісти
слухайте классіков **********

СМЕШНО о СЕРЬЕЗНОМ! СЦИКЛИВЫЙ НАЦИЗМ, происхождение КАЦАПОВ и их культура | ПОДЕРЕВЬЯНСКИЙ
https://youtu.be/tJP3tDnbw2Y?si=14UllpJ5nv4IaDph
показати весь коментар
02.01.2024 09:57 Відповісти
Ви мені якесь контрафактне посилання надали - оригінал шо закінчився?
показати весь коментар
02.01.2024 10:06 Відповісти
В мене працюе https://youtu.be/tJP3tDnbw2Y?si=hiVZtjyC_T_XnO5K https://youtu.be/tJP3tDnbw2Y?si=hiVZtjyC_T_XnO5K

показати весь коментар
02.01.2024 14:27 Відповісти
https://youtu.be/tJP3tDnbw2Y?si=nWYyqScSNPoSYmYC
показати весь коментар
02.01.2024 14:28 Відповісти
Свою біду бачимо, а біду інших не ПОБАЧИЛИ у свій час. Криза ООН настала давно. З питання ІСНУВАННЯ ІЗРАЇЛЮ. Тоді відклали питання у шухлядку. А такі країни як срср, китай зрозуміли, що вони призупинять будь-яку позитивну ініціативу. Ось з того часу ООН - це місце, в якій злочинець доводить, що він є жертвою. Всі обурюються, розуміють, але вдіяти нічого не можуть. І головне продовжують сидіти поруч зі злочинцем. Хто б сидів поруч з вбивцею у повсякденному житті ?
показати весь коментар
02.01.2024 08:38 Відповісти
Представництво московії в РБ ООН можна закінчити раз і назавжди. Двома способами. Перший: постійні члени РБ припиняють членство в цій Ради. За ними потягнуться 10 непостійних. Настанку маємо Китай та московію, які у такому випадку не мають права легітимності. Другий: принизливий для московії - голосують про припинення повноважень московії у цій Раді.
показати весь коментар
02.01.2024 08:28 Відповісти
В свое время даже Лига наций оказалась с яйцами, вышвырнув оттуда сралинский Мордор...
показати весь коментар
02.01.2024 08:34 Відповісти
У сралінского Мордора тоді не було ядерної зброї.
Зрозумійте, вся справа не в компроматах та не у грошах - вся справа в ядерної зброї та неадекваті біля неї! В часи Ліги націй сралін мог образитися та злегка перешкодити жити сусідам, а зараз мордор, якщо образиться, може закінчити життя на планеті. Тому й ці танці з бубном. Бо кинути Україну та інших сусідів напризволяще, щоб задовольнити монстра, зупиняє розум (бо "кадавр, удовлетворенный полностью, закуклит пространство и остановит время" (с)), а адекватно реагувати на його хотєлки перешкоджає страх перед "мавпою з гранатою".
показати весь коментар
02.01.2024 12:36 Відповісти
ООН не "безпорадна", а напакована представниками Хабаду.
показати весь коментар
02.01.2024 08:37 Відповісти
світове свинотовариство
показати весь коментар
02.01.2024 08:49 Відповісти
ООН тепер заохочує агресорів та сприяє продовженню війн...
показати весь коментар
02.01.2024 09:14 Відповісти
З 29 . 12 .23 уся територія України постійно під обстрілами . Українці в укриттях. Працювати чи займатися діяльностью складно. ПРИ ЦЬОМУ УКРАЇНА КОРМИТЬ АФРІКУ ТА АЗІЮ.

ГУТТЕРЕШ, що це за цирк? Йдіть у відставку , старий дідуган, якщо не можете кацапського агрессора вигнати з ООН
показати весь коментар
02.01.2024 09:41 Відповісти
Та ООН зайва контора від слова зовсім, це якийсь квартал95 світового пошибу ...
показати весь коментар
02.01.2024 09:49 Відповісти
Так..ця контора ООН давно вже отримала всі негативні епітети, немає дял чого тут змагатися.... мертва контора - на фіг вона? Та так просто звідти й не здриснеш, мабуть
показати весь коментар
02.01.2024 11:01 Відповісти
что обсуждать, если официально, между Украиной и рф войны нет?
показати весь коментар
02.01.2024 11:21 Відповісти