5796 відвідувачів онлайн
3 090 18

Боррель закликав партнерів надати Україні далекобійні ракети

боррель

Україні потрібно більше військового озброєння. Партнери мають надати далекобійні ракети.

Про це у своєму Twitter (Х) написав глава дипломатії ЄС Джозеф Боррель, передає Цензор.НЕТ.

Він розповів, що провів телефонну розмову з польським міністром закордонних справ Радославом Сікорським.

Політики "розділили все більше занепокоєння щодо посилення російських повітряних атак на українську цивільну інфраструктуру".

"Ми погодилися з необхідністю посилення нашої військової підтримки України, зокрема у вигляді ракет дальнього радіуса дії та зенітних ракет", - зазначив Боррель.

Нагадаємо, що раніше він пообіцяв притягнути РФ до відповідальності за обстріли цивільної інфраструктури України.

Топ коментарі
+6
та пес би вас скажений покусав - скасуйте заборону на використовуваннья вже наданої зброї по кацапнячій теріторії вже зараз,
а вже потім закликайте і вирішуйте...
показати весь коментар
04.01.2024 00:53 Відповісти
+4
ты выбрал того который вам ничего не должен,,кроме как своим родителям"и что тебе до того что шольц наобещает??
показати весь коментар
04.01.2024 00:47 Відповісти
+3
Не хвилюйтесь. Завтра Шольц наобіцяє Таурусів.
показати весь коментар
04.01.2024 00:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
How about the nukes?
показати весь коментар
04.01.2024 00:31 Відповісти
Ядерну зброю нам ніхто не дасть , якщо це вас цікавить 😠
показати весь коментар
04.01.2024 00:35 Відповісти
Вічного нема нічого.
показати весь коментар
04.01.2024 01:11 Відповісти
Ви коли-небудь чули про термін «сарказм»? Я дуже сумніваюся.
показати весь коментар
04.01.2024 04:50 Відповісти
Не хвилюйтесь. Завтра Шольц наобіцяє Таурусів.
показати весь коментар
04.01.2024 00:38 Відповісти
ты выбрал того который вам ничего не должен,,кроме как своим родителям"и что тебе до того что шольц наобещает??
показати весь коментар
04.01.2024 00:47 Відповісти
Ти читав мій виборчий бюлетень?
показати весь коментар
04.01.2024 00:57 Відповісти
читал твой пост,(этого вполне достаточно чтоб иметь представление о твоём бюллетене и за кого ты голосовал) а касаемо бюллетеня,,це твій вирок" и к бабке не ходи (помнится так высказывался ,,найвеличнівший") так что все претензии к нему,,самому великому" но никак не к шольцу.
показати весь коментар
04.01.2024 11:07 Відповісти
Дякуємо за підтримку Західних Партнерів!!
За 10 років московської війни, проти Мирної України, бажано уже і прискорити Парнерам, реалізацію висловлених ними побажань!
Зеленському залишилося Меньше 90 діб бути легітимно на посаді, а Україна - вічна, на ВІКИ!
показати весь коментар
04.01.2024 00:49 Відповісти
та пес би вас скажений покусав - скасуйте заборону на використовуваннья вже наданої зброї по кацапнячій теріторії вже зараз,
а вже потім закликайте і вирішуйте...
показати весь коментар
04.01.2024 00:53 Відповісти
Вся біда в тому що в нас немає війни, а є військовий стан, тобто ми чекаємо поки на нас нападуть.
показати весь коментар
04.01.2024 07:30 Відповісти
Вся біда в тому що в нас і досі нема голови...
клован є - голови нема...
показати весь коментар
04.01.2024 07:36 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2024 01:18 Відповісти
Якщо замість Таурусів дадуть ще один Петріот, буде теж непогано. Німеччина зараз друге місце за постачанням зброї після США займає.
показати весь коментар
04.01.2024 01:33 Відповісти
Щось не дуже то і охоче все дають..на протязі всієї війни... ми постійно Повинні випрошувати,вимагати та вимолювати зброю. Майже ніхто не дав добровільно зброю,давали старі залишки від савєцкого союзу,а самі закупляли новітню зброю,нам новітню зброю не надають ,бо самі закупляють ,та переозброюють свої країни, навіть ті F-16 по розмовах,розповідають,що прийдуть з засарілою авіонікою та іншим приладдям..Але надіємось звичайно ,що переобладнають на більш новіше.
показати весь коментар
04.01.2024 01:40 Відповісти
Сподіваюсь його заклик почують й почнуть діяти швидко, як того вимагає ситуація.
показати весь коментар
04.01.2024 02:45 Відповісти
Щось все це нагадує навчання на полігоні де випробовують свою зброю і техніку. Та ще й з такими умовами...
показати весь коментар
04.01.2024 05:23 Відповісти
За два роки війни можна було і свої ракети, дрони та снаряди виробляти.
показати весь коментар
04.01.2024 08:27 Відповісти