9722 відвідувача онлайн
3 588 13

Німеччина має надати Україні ракети Taurus, - президент Європейської народної партії Вебер

вебер

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Вебер долучився до закликів інших політиків надати Україні адекватну військову допомогу та озброєння у зв'язку з останніми масованими ракетними обстрілами РФ.

"Подальша підтримка, така як постачання німецьких ракет Taurus, давно назріла", – зазначив німецький євродепутат.

"Стратегія дозволити Україні воювати, але не зробити її настільки сильною, щоб вона могла перемогти, була б цинічною", - підкреслив Вебер, додавши, що західні союзники повинні надати Україні "найкращу можливу підтримку".

Нагадаємо, що у Бундестазі після масованого обстрілу України російськими військами також закликали надати Києву ракети Taurus.

Топ коментарі
+6
Ну людина просто показала, що вона порядна)
показати весь коментар
04.01.2024 21:14 Відповісти
+5
Немцы таки начинают вспоминать свою историю, и что несмотря на весьма темные в ней моменты - яйца у них были всегда, и они всегда ими мерялись с Англичанами. Сейчас это можно сделать будучи на одной стороне, стороне Света.
показати весь коментар
04.01.2024 21:12 Відповісти
+5
США спочатку має перестати сцяти. 2 роки вже чекаємо ATACMS на 300 км. Це було б потужним політичним кроком, бо так демократи показали б республіканцям з їх сцикливим електоратом, що #уйла не треба боятись і ніякої https://youtu.be/Sx9PJu-PU-A Третьої світової війни, якою всіх лякає Трамп , не буде.

А якщо прості американці ще рік будуть спостерігати за цією ганьбою, то таки оберуть Трампа і він таки зупинить цю війну - ціною . Як це не дивно, але це краще, ніж така війна, яка триває ці 2 роки - війна, в якій Захід чекає, поки #уйло сам зупиниться, бо втомиться втрачати кацапів на полі бою - вам ще не смішно? Мені - ні, бо поки #уйло втрачає зеків і найманців з усього світу, на яких йому байдуже, Україна втрачає працівників, які ще знадобились би в мирний час.
показати весь коментар
04.01.2024 21:22 Відповісти

Завантаження...