Німеччина має надати Україні ракети Taurus, - президент Європейської народної партії Вебер

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.
Вебер долучився до закликів інших політиків надати Україні адекватну військову допомогу та озброєння у зв'язку з останніми масованими ракетними обстрілами РФ.
"Подальша підтримка, така як постачання німецьких ракет Taurus, давно назріла", – зазначив німецький євродепутат.
"Стратегія дозволити Україні воювати, але не зробити її настільки сильною, щоб вона могла перемогти, була б цинічною", - підкреслив Вебер, додавши, що західні союзники повинні надати Україні "найкращу можливу підтримку".
А якщо прості американці ще рік будуть спостерігати за цією ганьбою, то таки оберуть Трампа і він таки зупинить цю війну - ціною . Як це не дивно, але це краще, ніж така війна, яка триває ці 2 роки - війна, в якій Захід чекає, поки #уйло сам зупиниться, бо втомиться втрачати кацапів на полі бою - вам ще не смішно? Мені - ні, бо поки #уйло втрачає зеків і найманців з усього світу, на яких йому байдуже, Україна втрачає працівників, які ще знадобились би в мирний час.