4986 відвідувачів онлайн
6 330 17

В Україні коштом США встановили першу міні-ТЕЦ

тец,міні

Першу в Україні когенераційну установку (КГУ), придбану коштом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), встановили у місті Старокостянтинові Хмельницької області.

Про це повідомило Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, інформує Цензор.НЕТ.

Установка була придбана коштом USAID Ukraine - USAID Україна у рамках реалізації Проєкту енергетичної безпеки USAID.

"Установка обладнана газопоршневим двигуном і генерує одночасно теплову й електричну енергію для забезпечення потреб міських котелень в електропостачанні. Таким чином відбувається безперебійне постачання тепла об’єктам критичної та соціальної інфраструктури, а також мешканцям багатоквартирних будинків", - йдеться у повідомленні.

Загалом USAID закуповує 91 когенераційну установку для 32 міст України та двох університетів.

Топ коментарі
+10
Розкажіть, де будуть "встановлювати" F-16. Також дуже корисна інформація
показати весь коментар
05.01.2024 14:21 Відповісти
+6
Я не розумію, для чого озвучувати назву міста? Хто буде використовувати, ті і так знають. А для чого знати всім решта?
показати весь коментар
05.01.2024 14:23 Відповісти
+4
Скільки міні-ТЕЦ встановлено коштами "слуг урода", кварталу 95, дізельшоу і т.п. непотребу, який заробляє шалені гроші під час війни?
показати весь коментар
05.01.2024 14:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зелений колір ніби натякає на те, де її будуть застосовувати...
показати весь коментар
05.01.2024 14:19 Відповісти
Якщо цей розвиток опалювання домівок буде імплементоааний то монополіст- олігарх АХМЕТОВ буде дуже засмучений.

Чому?

Тому що це альтернатива його ТЄЦам, які гостять тепло трубами з колосальними втратами. А ці міні тєц можуть бути розміщенні у «притулок» до будівлі. Локально.

Сого дуже не хоче Азметов, бо може втратити прибутки, якщо люди почнуть масово переходити на « локальний» обогрів».

Про переваги локального обігріву говорять вже не перше десятиріччя. Але такі шавки Ахметова як Плачков, роздирали свою сорочку» перед камерою ТВ , та казали що це неможливо.
показати весь коментар
05.01.2024 15:45 Відповісти
хоча б фундаментними блоками обкласти станцію не пробували, ні ?
показати весь коментар
05.01.2024 16:36 Відповісти
Розкажіть, де будуть "встановлювати" F-16. Також дуже корисна інформація
показати весь коментар
05.01.2024 14:21 Відповісти
А чому б і нерозповісти. Ще би й макети дерев'яно-гумові наповнені металевими шлаками розставити для повної картини на різних аеродромах. Нехай орки граються у "Морський бій" .
показати весь коментар
05.01.2024 15:29 Відповісти
Я не розумію, для чого озвучувати назву міста? Хто буде використовувати, ті і так знають. А для чого знати всім решта?
показати весь коментар
05.01.2024 14:23 Відповісти
Скільки міні-ТЕЦ встановлено коштами "слуг урода", кварталу 95, дізельшоу і т.п. непотребу, який заробляє шалені гроші під час війни?
показати весь коментар
05.01.2024 14:28 Відповісти
кацапи ******** цей Старокостянтинів, ніби там ставка Зеленського..., й цій установці хана, навіщо дзвонити про це...
показати весь коментар
05.01.2024 14:29 Відповісти
орієнтировочка і привязка до обєкту є. Лишається надіятись що це якісно зроблена фальшивка, ціною значно меншою за шахед, котрий туда прилетить
показати весь коментар
05.01.2024 14:31 Відповісти
її що прямо в сніг установили??? навіть кірпічика не підклали(((( а з америкосів мабуть як за установку ядерного реактора взяли)))
показати весь коментар
05.01.2024 14:31 Відповісти
Старокостянтинів? Серйозно? Туди ж купа ракет і шахедів летить останнім часом!
показати весь коментар
05.01.2024 14:34 Відповісти
тобто, як що, при черговому прильоті, знищать цю тес, за американські кошти, те ж припишуть червинському?
показати весь коментар
05.01.2024 14:45 Відповісти
Геодані ще надайте. Другий рік війни, дебілів ніщо не вчить.
показати весь коментар
05.01.2024 14:58 Відповісти
Это прекрасно.
А на чей баланс передали?
ДТЕК? Или другого олигарха порадовал Шмыгаль?
показати весь коментар
05.01.2024 15:26 Відповісти
Звістно, ДТЕК буде тягнути ковдру на себе.
Ахметов носом чуе де гроші пагано лежать.

А « влада» буде робити вигляд що вона нічого не бачить,
як збагачуються монополіст N1.
показати весь коментар
05.01.2024 15:50 Відповісти
А чому координати не вказали?
показати весь коментар
05.01.2024 16:59 Відповісти