8403 відвідувача онлайн
6 803 18

Російська авіабомба ФАБ-250 впала на окуповане Рубіжне

фаб

На окуповане місто Рубіжне Луганської області впала російська авіабомба.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода, про це повідомив ватажок "ЛНР" Леонід Пасічник.

Він назвав це "нештатним сходженням авіаційного боєприпасу". За словами ватажка терористів, ніхто не постраждав.

"Жителів найближчих будинків оперативно евакуювали. Усім запропонували розміститися в пункті тимчасового розміщення. Там зараз перебуває пʼятеро людей, включно з двома дітьми. Інші ухвалили рішення про розміщення у родичів та друзів", - повідомив Пасічник.

За його словами, "фахівці ухвалюють рішення про знешкодження боєприпасу".

Нагадаємо, 2 січня одна із російських ракет упала у Воронезькій області РФ.

Топ коментарі
+13
У 2014-му написав своєму колишньому однокурснику:
- Рукожопые! Вы "завариваете кашу" которой сами же подавитесь!
Відповів:
- Нам *****! Справимся! Нас много и мы умирать не боимся!
показати весь коментар
08.01.2024 11:59 Відповісти
+11
У них вся країна "нештатної" рухається до всесвітнього апокаліпсису. Захід все ще на гальмах в очікуванні не зрозуміло чого
показати весь коментар
08.01.2024 11:59 Відповісти
+5
Жодного жалю до бидла лднр саме ця паскуда і привела "русский мир " тому на їхній совісті зруйнований Донбас. і тисячі загилих мирних громадян ,тому хай вони відчують де що жителі :Маріуполя ,Бахмута ,Марїнки ,Авдіїки ,Лисичанська ітд.
показати весь коментар
08.01.2024 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти ще їм гуманітарку пошли, вониж наші люди.
показати весь коментар
08.01.2024 11:56 Відповісти
У них вся країна "нештатної" рухається до всесвітнього апокаліпсису. Захід все ще на гальмах в очікуванні не зрозуміло чого
показати весь коментар
08.01.2024 11:59 Відповісти
Захід не на гальмах.Але світом правлять гроші.На халяву робити ніхто нічого не хоче.Та і війни Європа не дуже боїться,в них таких руйнувань і людських жертв,як в Україні,у другу світову не було.
Ну ще Німеччина і Польща,де совєцька армія пройшла.
показати весь коментар
08.01.2024 12:07 Відповісти
чому це не було? подивіться на Варшаву 45 року, Берлін, Лондон... Прага постраждала сильно, ну може Париж не руйнували.... все там було, пам'ять дуже коротка, та жадібність заважає...
показати весь коментар
08.01.2024 12:21 Відповісти
А ще Червона армія та НКВД Сталіна отримали наказ перетворити окуповану територію СРСР на випалену землю... Знищенням власних громадян, їх житла та майна всіма видами зброї, диверсантами -підпалювачами, лютими зимовими холодами та голодною смертю... Для чого це було потрібно Сталіну? Про це у третій частині відео Марка Солоніна:

https://www.youtube.com/watch?v=ytNngDQZ020&ab_channel=MarkSolonin

https://www.youtube.com/watch?v=kp0Nwvqbb2Q&t=1807s&ab_channel=MarkSolonin

https://www.youtube.com/watch?v=ARRTcFepLjM&ab_channel=MarkSolonin
показати весь коментар
08.01.2024 13:06 Відповісти
Захід все ще на гальмах в очікуванні не зрозуміло чого

Комодийский дракон сначала тяпнет буйвола за копыто своими чумными зубами, а потом ходит за ним по пятам и ждет когда он свалится дохлый, иначе буйвол, пока еще полон здоровья и сил, может его либо на рога поднять, либо копытами забить. А оно ему надо? Лучше уж еще 2-3 дня поголодать.
показати весь коментар
08.01.2024 12:37 Відповісти
У 2014-му написав своєму колишньому однокурснику:
- Рукожопые! Вы "завариваете кашу" которой сами же подавитесь!
Відповів:
- Нам *****! Справимся! Нас много и мы умирать не боимся!
показати весь коментар
08.01.2024 11:59 Відповісти
Та нормально у них усе-свєта нєт-газа нєт-угля нєт-дєнєг нет-работи нєт😆😆😆😆
Єсть ☝картошка у падєзда на 2-х кірпічах, а жізнь -налажіваєца
показати весь коментар
08.01.2024 12:11 Відповісти
Яре, вони - не люди. Це навіть не "орки"... Це - щось потойбічне.
показати весь коментар
08.01.2024 13:38 Відповісти
за-потай-порєбрікове
показати весь коментар
08.01.2024 13:55 Відповісти
Жодного жалю до бидла лднр саме ця паскуда і привела "русский мир " тому на їхній совісті зруйнований Донбас. і тисячі загилих мирних громадян ,тому хай вони відчують де що жителі :Маріуполя ,Бахмута ,Марїнки ,Авдіїки ,Лисичанська ітд.
показати весь коментар
08.01.2024 12:08 Відповісти
Рубіжне - не лугандон.
показати весь коментар
08.01.2024 12:17 Відповісти
Яка московія була, з часів ***** та підриву ним будинків, на Каширському шосе для продовження Чеченської війни, така вона і сьогодні!!
Воєнний злочинець ***** (в миру-прутін), продовжує убивати Українців уже 10 років!
Дякуємо Західних Партнерів за допомогу Мирній Україні та Українцям!!
Пильнуймо Оманських …
показати весь коментар
08.01.2024 12:10 Відповісти
Пасечник про пасеку - пчел не жалко!🐝🐝🐝🐝🐝🐝🐝
показати весь коментар
08.01.2024 12:20 Відповісти
ФАБ, это свободнопадающая бомба, ее сбрасывают пролетая над целью. В тех краях что, можно свободно летать на целями и бомбить обычными бомбами?
Или сход был таки штатным? Может летут подумал -"да ну его нафиг, еще километров 8 пролечу и какая-нибудь "Оса" меня достанет"
показати весь коментар
08.01.2024 13:30 Відповісти
Так, можна вільно літати. Українські солдати майже щотижня зазначають наявність великих проблем саме з авіабомбами. Чому літаки не збивають близько до лінії фронту -- загадка.

Мабуть немає чим. Лінія фронту дуже довга.
показати весь коментар
08.01.2024 14:38 Відповісти
Ну бомбы они же разные, КАБы бросают с расстояния не доступного даже для дальнобойных, тем более для фронтовых ПВО, а дальнобойные вообще похоже дефицит. Если используют ФАБы, то там получается вообще нечем прикрыться.
показати весь коментар
08.01.2024 15:23 Відповісти
а почему самолет не упал ???
показати весь коментар
09.01.2024 07:34 Відповісти