9701 відвідувач онлайн
7 504 38

Відсоток збиття крилатих ракет не змінився. Сьогодні РФ атакувала великою кількістю балістики, - Ігнат

ппо

У Повітряних силах заявили, що відсоток збиття російських ракет залишається як і був. Водночас балістичні ракети під час нічної атаки міг збити лише Patriot.

Про це повідомив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Велика кількість була балістичних ракет, такі цілі можна збивати лише засобами, які можуть це робити, такі як Patriot. Тому такий результат сьогодні, тому що багато кажуть що не надто високий відсоток збиття. Відсоток залишається як і був", - пояснив він.

За словами Ігната, звісно, Х-101 хотілось і більше збити, але 18 з 24 теж непоганий результат, враховуючи таку кількість засобів повітряного нападу.

"Бачите, меншають атаки. Те, що було 29 грудня - 158 засобів повітряного нападу, потім було 134, зараз маємо 59", - підсумував речник.

Нагадаємо, в ніч на 8 січня російські загарбники атакували Україну 51 ракетою та 8 ударними БПЛА. Сили ППО знищили 18 крилатих ракет та 8 БПЛА.

Топ коментарі
+8
Як би там не було, дякуємо хлопці. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
08.01.2024 12:25 Відповісти
+8
Велике дякую нашим Воїнам ППО! Жодна країна не піддавалась таким обстрілам!
показати весь коментар
08.01.2024 12:35 Відповісти
+5
ну так подивіться недавнє відео Бутусова про те хто підставив оборонку під ракети. московити все добре розвідали і вгатили.

1. Чому до сих пір не проведено засідання РНБО і не створена державна комісія по розслідування злому найбільшого в країні оператора комунікаційної системи?

2. Чому до сих пір не проведено засідання РНБО для заслуховування звіту СБУ про дивну обізнаність Росії про місця виробництва зброї , 12 місць яких точково вражені при двох останніх обстрілах території України ?
показати весь коментар
08.01.2024 12:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Як би там не було, дякуємо хлопці. Слава ЗСУ!
показати весь коментар
08.01.2024 12:25 Відповісти
Ігнат забув про samp ti.
показати весь коментар
08.01.2024 12:27 Відповісти
А вони в нас є?
показати весь коментар
08.01.2024 12:29 Відповісти
За вкрадені гроші в МО ( більше 2 мільярдів доларів!) можна було купити 2 батареї Петріот і прикрити всі великі міста Сходу - Півдня! ...
А ще важливіше - захистити нашу " Оборонку"!...
Але ж у нас при владі ЗРАДНИКИ - ІУДИ!...
показати весь коментар
08.01.2024 12:44 Відповісти
Усі 33 роки при владі були зрадники та іуди. І хтось за це був притягнутий до відповідальності? Тільки не треба про святого Петю, бо він також усе своє життя харчувався бюджетом і був при владі. Навіть при злочинній владі янека.
показати весь коментар
08.01.2024 12:49 Відповісти
Це оправдовує зебілів?
показати весь коментар
08.01.2024 12:52 Відповісти
Ні. Але усі 33 роки незалежності уся верховна влада побила теж саме, що і зелені покидьки.
показати весь коментар
08.01.2024 12:56 Відповісти
Так цього ж ніхто і не заперечує...
показати весь коментар
08.01.2024 14:08 Відповісти
Абсолютно з Вами згоден!...
Але зрадники під час великої війни - це біда в кубі!...
... А що до Пороха, то його хитра манера ( і патріот, і армію зробив, і томос ..., але при тому і всі склади " накрили, і патріоти- добровольці по тюрмам сиділи, і торгівля з ТОТ йшла собі..., і за розстріл" Небесної Сотні " ніхто не сів, і ригоаналів не пересаджалт!...), бажання хитро все зробити - це і привело ЗЕ- гнид до влади!...
Народ , більшою мірою виступив проти Пороха, а не за Зелю!...
Ось така наша БІДА!
показати весь коментар
08.01.2024 13:17 Відповісти
Де купити? На базарі?
показати весь коментар
08.01.2024 13:02 Відповісти
Макрон сказав, що є:



"Я радий, що можу оголосити разом із моєю італійською колегою Джорджею Мелоні, що франко-італійський ЗРК SAMP/T тепер розгорнутий і функціонує в Україні, де він захищає ключові об'єкти і життя людей", - зазначив Макрон.
показати весь коментар
08.01.2024 13:09 Відповісти
Ну так він же не може всю Україну прикрити...
показати весь коментар
08.01.2024 14:07 Відповісти
Цитата: Водночас балістичні ракети під час нічної атаки міг збити лише Patriot.

Тобто SAMP-T спробував і не зміг? Ну так це речення розуміти?
показати весь коментар
08.01.2024 14:14 Відповісти
За словами Ігната, звісно, Х-101 хотілось і більше збити, але 18 з 24 теж непоганий результат, враховуючи таку кількість засобів повітряного нападу. Джерело:

- 24 крилаті ракети Х-101/Х-555/Х-55 із 11 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС (район пусків - Енгельс - рф.);
- 8 крилатих ракет Х-22 із бомбардувальників Ту-22М3 з Бєлгородської обл. - рф.;
- 2 керовані авіаційні ракети Х-31П з літаків тактичної авіації (район пусків - Бєлгородська область)", - йдеться в повідомленні. Джерело:

18 з 34 = 53%
показати весь коментар
08.01.2024 12:27 Відповісти
- 7 зенітних керованих ракет С-300/С-400 з Бєлгородської обл.;
- 4 аеробалістичні ракети Х-47М2 "Кинджал" з чотирьох літаків МіГ-31К (район пуску - Рязань, Тамбов);
- 6 балістичних ракет "Іскандер-М" із районів Джанкой, Чауда - Крим;
Джерело:

0 з 17 = 0%
показати весь коментар
08.01.2024 12:31 Відповісти
показати весь коментар
08.01.2024 12:28 Відповісти
Збито
- 8/8 Шахедів.
- 18/24 крилатих ракет.
- 0/4 надзвукових ракет «Кинджал».
- 0/8 надзвукових ракет Х-22.
- 0/7 балістичних ракет С-300.
- 0/6 балістичних ракет «Іскандер-М».
- 0/2 керовані авіаційні ракети Х-31П.

Дуже позитивний результат, згідно повідомлення від Ігната, відсоток збиття не змінився, все чудово, просто Патріоти не там стояли...
А взагалі ті всі совкові дегенерати типу цього Ігната, людей за людей не рахують а тримають за безмозглих тварин.
З такими підходами до людей, до правди, до висновків.. ми ніколи не переможемо.
показати весь коментар
08.01.2024 12:29 Відповісти
Нещодавно кацапи вихвалялись, що під час останніх обстрілів вразили багато нашої ППО. Судячи з цих результатів, не дуже то і брешуть, тварюки...
показати весь коментар
08.01.2024 12:49 Відповісти
тада - ты капитан очевидность...
показати весь коментар
08.01.2024 14:18 Відповісти
На марафоні кажуть, що ще трохи і ми ************ сцяними шматами поженемо...
показати весь коментар
08.01.2024 12:52 Відповісти
Хто каже?
показати весь коментар
08.01.2024 13:04 Відповісти
Ви читати вмієте? Ігнат сказав про відсоток крилатих ракет. Напевне я відкрию вам таємницю, коди скажу, що крилаті ракети і балістичні - це зовсім різна зброя, яку поєднує лише слово "ракета".
показати весь коментар
08.01.2024 13:16 Відповісти
Як би умовити Ізраїль і партнерів розбабахати той довбаний іран?
показати весь коментар
08.01.2024 12:30 Відповісти
Може ще зміниться результат. Каспійські тюлені розкажуть, скільки їм на голову впало.
показати весь коментар
08.01.2024 12:32 Відповісти
Велике дякую нашим Воїнам ППО! Жодна країна не піддавалась таким обстрілам!
показати весь коментар
08.01.2024 12:35 Відповісти
Якщо вже постало питання мобілізації інвалідів, стає зрозуміло, що там насправді відбувається...
показати весь коментар
08.01.2024 12:52 Відповісти
Так само брешуть. Армія є відбитком суспільства. Якщо в суспільстві є казнокради, корупціонери, брехуни, то вони є і в армиї. Вибачте, але другого "мудрого" наріду в Україні взятися немає звідки.
показати весь коментар
08.01.2024 12:55 Відповісти
Водночас балістичні ракети під час нічної атаки міг збити лише Patriot.

Хвилиночку, а як же ж SAMP-T? Казали ж, що він теж може балістику збивати.
показати весь коментар
08.01.2024 12:54 Відповісти
загарбники атакували Україну 51 ракетою та 8 ударними БПЛА. Сили ППО знищили 18 крилатих ракет та 8 БПЛА.

Тобто 33 не збили? Чи як це розуміти? Чому написано "крилатих ракет"?
показати весь коментар
08.01.2024 13:06 Відповісти
І чому Ігнат говорить про 59 ракет, а в останньому реченні йдеться про 51?
показати весь коментар
08.01.2024 13:07 Відповісти
А, зрозумів - 51 ракета + 8 шахедів.

А всього було ось так:

- 8 шахеді
- 7 С300/С400
- 4 кинджали
- 24 Х-101/Х-555/Х-55
- 8 Х-22
- 6 Іскандер-М
- 2 Х-31П
показати весь коментар
08.01.2024 13:27 Відповісти
Аlex Skif

@AleksejCernavs3

·https://twitter.com/AleksejCernavs3/status/1744283005068153224

Это Оленегорск,где находится аэродром ,откуда взлетают бомберы обстреливать Украину ракетами.Полная депресия и унылость.Зачем им восстанавливать отопление и облагораживать свое,если можно тупо разбивать и уничтожать чужое?


показати весь коментар
08.01.2024 13:22 Відповісти