9710 відвідувачів онлайн
11 638 40

Україна вперше законтрактувала роботизовані турелі "ШаБля", - Федоров

шабля

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Михайла Федорова.

"Технологічно посилюємо армію з Brave1", - написав чиновник.

Він зазначив, що "ШаБля" - це куленепробивна автоматизована система під кулемети, вона допомагає бійцям дистанційно знищувати ворога. Саме завдяки дистанційній роботі турель зберігає життя та здоровʼя кулеметників.

"Наша задача — допомагати створювати інновації, аби вони швидше доходили до поля бою, швидше застосовувались, ми отримували зворотний звʼязок і цих інновацій більшало. Ми повинні сіяти стартапи і давати молодим підприємцям створювати проєкти, які змінюють ситуацію на полі бою. Технології допомагають зберігати життя нашим воїнам і бути ефективними", - додав Федоров.

Бойовий комплекс діє дистанційно за допомогою пульта управління. Це дозволяє вести бій на відстані і зберігати життя захисників. Бойовий модуль "Шабля" створений компанією Global Dynamics зі Львова. Турель призначена для ведення бою з різного озброєння: 7,62-мм або 12,7 мм кулемет, 40 мм гранатомет. Комплекс оснащений тепловізором та дальноміром, що дозволяє виявляти цілі на відстані до 2 кілометрів та ефективно їх вражати.

Топ коментарі
+19
......один харків'янин, він же і блогер такі турелі показував ще 14 і 15 роках, на замовлення бійців!!! Федоров брехун, " вперше"........
показати весь коментар
09.01.2024 18:42 Відповісти
+16
з 14-го року талдичили про необхідність таких турелей

нарешті...
показати весь коментар
09.01.2024 18:36 Відповісти
+15
Шо опять???!!!

Вперше роботизований возик з кулеметом!!!!
Вперше роботизований кулемет без возика!!!!

Ай да іноватор, ай да Федоров...

Наступним по ідеї буде роботизований возик без кулемета. І теж стопудово вперше на планеті.
показати весь коментар
09.01.2024 18:37 Відповісти

Завантаження...