Україна вперше законтрактувала роботизовані турелі "ШаБля", - Федоров

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Михайла Федорова.
"Технологічно посилюємо армію з Brave1", - написав чиновник.
Він зазначив, що "ШаБля" - це куленепробивна автоматизована система під кулемети, вона допомагає бійцям дистанційно знищувати ворога. Саме завдяки дистанційній роботі турель зберігає життя та здоровʼя кулеметників.
"Наша задача — допомагати створювати інновації, аби вони швидше доходили до поля бою, швидше застосовувались, ми отримували зворотний звʼязок і цих інновацій більшало. Ми повинні сіяти стартапи і давати молодим підприємцям створювати проєкти, які змінюють ситуацію на полі бою. Технології допомагають зберігати життя нашим воїнам і бути ефективними", - додав Федоров.
Бойовий комплекс діє дистанційно за допомогою пульта управління. Це дозволяє вести бій на відстані і зберігати життя захисників. Бойовий модуль "Шабля" створений компанією Global Dynamics зі Львова. Турель призначена для ведення бою з різного озброєння: 7,62-мм або 12,7 мм кулемет, 40 мм гранатомет. Комплекс оснащений тепловізором та дальноміром, що дозволяє виявляти цілі на відстані до 2 кілометрів та ефективно їх вражати.
нарешті...
Вперше роботизований возик з кулеметом!!!!
Вперше роботизований кулемет без возика!!!!
Ай да іноватор, ай да Федоров...
Наступним по ідеї буде роботизований возик без кулемета. І теж стопудово вперше на планеті.