10712 відвідувачів онлайн
2 041 35

Системи ППО - це те, чого бракує номер один, - Зеленський

зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні наразі бракує систем протиповітряної оборони.

Про це глава держави заявив під час пресконференції у Вільнюсі, інформує Цензор.НЕТ.

"Ми розуміємо, що у світі дефіцит зброї. Зброї бракує для нас, зброї не вистачає для всього світу, і порожні склади, і багато викликів для оборони багатьох країн світу. І тому ми зацікавлені в копродукції. Ми розпочали цю роботу з партнерами зі США, з багатьма компаніями, продовжили цю роботу з європейськими партнерами. Ми будемо це робити постійно, не чекати, поки весь дефіцит сам собою закриється", - зазначив він.

"Системи ППО - це те, чого бракує номер один. Боротьба проти дронів. Я радий, що у нас є домовленості з Литвою і з багатьма іншими партнерами також. Виробництво своїх дронів, не буду зараз говорити про кількість, але ми нарощуємо і своє вітчизняне виробництво", - додав президент.

Топ коментарі
+23
А ми то всі наївні думаємо що бракує тобі мізків - тобі і твоїй шоблі..... а може і добрих люлєй бракує....бажано фізичних...
показати весь коментар
10.01.2024 15:09 Відповісти
+18
Мізків і совісті вам бракує,в першу чергу.Все інше набувне
показати весь коментар
10.01.2024 15:09 Відповісти
+13
показати весь коментар
10.01.2024 15:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Системи ППО - це те, чого бракує номер один. Боротьба проти дронів. Я радий, що у нас є домовленості з Литвою і з багатьма іншими партнерами також. Виробництво своїх дронів, не буду зараз говорити про кількість Джерело:

так фьодоров мільйон в день видає дронів
показати весь коментар
10.01.2024 15:07 Відповісти
А ми то всі наївні думаємо що бракує тобі мізків - тобі і твоїй шоблі..... а може і добрих люлєй бракує....бажано фізичних...
показати весь коментар
10.01.2024 15:09 Відповісти
Мізків і совісті вам бракує,в першу чергу.Все інше набувне
показати весь коментар
10.01.2024 15:09 Відповісти
"Системи ППО - це те, чого бракує номер один Це те, що "зезрадник" так і не вирішив від початку війни.Номер один ,за "зезедента, ним і залишився...
показати весь коментар
10.01.2024 15:10 Відповісти
Зате шашликів не бракує.
показати весь коментар
10.01.2024 15:15 Відповісти
А ти їм шо, карлік *******? Смаглюк, Безуглу і свою сусідіку криворогу, яка буде відслюнявлювати міжнародну допомогу тобі в офшор?
показати весь коментар
10.01.2024 15:16 Відповісти
А як це так, що цей хрипливий мохнорилий гівноїд не назвав залишок ракет з точністю до 1шт. та координати місць зберігання, - непорядок кремлівський куратор буде невдоволений, а дядя Саша масляков ще й відлучить від секти
ки-ви-ни... оце буде справжня трагедія, **** якась там Україна
показати весь коментар
10.01.2024 15:20 Відповісти
Системи ППО, це безумовно потрібно, але треба не лише сидіти в глухій обороні, а й пиз..ти кацапів на їх території. Чи Янетряпк цього не розуміє?
показати весь коментар
10.01.2024 15:20 Відповісти
А для чого ж ти припинив фінансування ракетної програми? Хто тобі лікар ***** кривороге!
показати весь коментар
10.01.2024 15:20 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 15:22 Відповісти
Там ще необхідно згадати про системи ППО які були по частинах або на полігонах і були знищені в дорозі на позиції або в частині, через те що їх не вивели на бойове чергування...

бачив на початку війни, поки ще можна було фотографувати, фото спалених наших Буків на тралах в Сумській області і знищеного с300 біля Херсону а це із спогадів оборонці міста... перших рострілали вертольоти, другий сушка розбомбила....
показати весь коментар
10.01.2024 15:48 Відповісти
Україна досі не виробляє масово мінометні міни й артилерійські снаряди. Хоча можливості є - журналіст https://zn.ua/ukr/war/ukrajina-dosi-ne-virobljaje-masovo-minometni-mini-j-artilerijski-snarjadi-khocha-mozhlivosti-je-zhurnalist.html https://zn.ua/ukr/war/ukrajina-dosi-ne-virobljaje-masovo-minometni-mini-j-artilerijski-snarjadi-khocha-mozhlivosti-je-zhurnalist.html

Клятий Порошенко, чому ти не виробляєш?!
показати весь коментар
10.01.2024 15:23 Відповісти
Міністерство оборони РФ вранці заявило про нібито атаку безпілотника на Саратовську область. Російські ЗМІ пишуть, що БПЛА було 2 і вони впали на аеродром

Про цеhttps://t.me/astrapress/45750 пише російське пропагандистське видання ASTRA із посиланням на джерела.

Зазначається, що регіон атакували 2 безпілотники. Ймовірно, російське ППО збило БПЛА і вони впали на територію військового аеродрому «Енгельс 2». Про наслідки невідомо.
показати весь коментар
10.01.2024 15:42 Відповісти
"Ми розуміємо, що у світі дефіцит зброї. Зброї бракує для нас, зброї не вистачає для всього світу, і порожні склади, і багато викликів для оборони багатьох країн світу..."
Коли ти вже пдло визнаєш свої помилки і скажеш що був не правий і перестаниш перекладати проблеми на інших? Ти винен у тому, що нічого не робив до 24го лютого заради захисту України і тільки ти, і більше ніхто! Твої ""готуйтеся до шашликів" ніхто і інколи не забуде!
показати весь коментар
10.01.2024 15:24 Відповісти
Тупой балабол
показати весь коментар
10.01.2024 15:26 Відповісти
а хто уголовку заводив на Свинарчука за клістрони??
показати весь коментар
10.01.2024 15:27 Відповісти
Систему ПВО плешивый фюрер уничтожил ещё 25 февраля 2022 года,о чем радостно доложил Мавзолейным Обезьянам с помощью хенерала Каздлашенкова,типа патерь нет, все идёт по плану...
показати весь коментар
10.01.2024 15:27 Відповісти
А номер 2 бункер для Зеленского. А больше нихрена не надо. Можно барабаны покупать и стадионы строить.
показати весь коментар
10.01.2024 15:32 Відповісти
Асфальт всьому замінник, чи ні? Три роки все витрачали на асфальт, а сьогодні виходить потрібно системи ППО?
показати весь коментар
10.01.2024 15:32 Відповісти
Тут логика проста...как говорила Маргарита Симоньян до нападения

Украину победим за два дня... Значит Симоньян знала наперед расклад по войне задолго до ее начала...
показати весь коментар
10.01.2024 15:36 Відповісти
Брехня та маячня!
Систем ППО у нас вже більш-менш достатньо та й проблем з поставкої великих немає.
Острах та не бажання Заходу поставляти ППО давно подолано, необхідність цих поставок осознана.
Так якого біса раз у раз фокусуватися на цьому питанні?
А тому, щоби відвернути увагу від того, чого нам насправді НЕ ВИСТАЧАЄ - систем далекобійного ураження: БАЛІСТИЧНИХ та КРИЛАТИХ РАКЕТАХ!
При тому, що ці ракети ми могли давно й САМИ ВИРОБЛЯТИ, але "мудра політика" безпосередньо Зеленського та їм призначених кремлівських щурів успішно ЗНИЩИЛИ всі наші Ракетні Програми, які розробляв Порошенко та Турчинов.
Де всі наші ракети?
А ніде - їх НЕМАЄ!
І ніхто цим не переймається, ніби їх і ніколи не існувало і нікого нічого не цікавило.
показати весь коментар
10.01.2024 15:37 Відповісти
Бізнес-партнер Єрмака в МО закуповував озброєння у прокладок бізнес-партнерів Єрмака за наказом із ОП Єрмака. І десятки мільярдів гривень - тютю...
показати весь коментар
10.01.2024 15:39 Відповісти
показати весь коментар
10.01.2024 15:40 Відповісти
Можна почати з того, що згідно лендліза можна було отримати безкоштовно зброю, з терміном повернення залишків в 2072 році.

Проте на всіх ефірах, запевняли, що "халяви" достатньо, та навіщо просити лендліз - мабуть малось на увазі, що це тяжко: треба скласти номенклатуру зброї, заключити договори, та інше
Це кропітка робота, на відміну від просто брати на "халяву"

Також, вже 3.5місяці висить петиція без відповіді, котра набрала 25тис, ще коли діяв лендліз
https://petition.president.gov.ua/petition/196764
показати весь коментар
10.01.2024 15:50 Відповісти
дивно а я думав асфальту і шашличків бракує
показати весь коментар
10.01.2024 15:55 Відповісти
Круг круглый,квадрат квадратный.За что нам такое недоразумение.
показати весь коментар
10.01.2024 16:09 Відповісти
Для того, хто заявляє «Наша стратегія - це тактика» це цілком нормально.
Я от завдяки йому сьогодні вивчив нове для мене слово - копродукція!
/І тому ми зацікавлені в копродукції/ Джерело:
Щоправда, якось дивно тхне від цього терміну
показати весь коментар
10.01.2024 16:40 Відповісти
заднім числом - всі розумні .

чого системи ППО нам не були потрібні з 2019 по 2022.02.24 ?
показати весь коментар
10.01.2024 16:09 Відповісти
Тоді був потрібен асфальт та електроенергія з Білорусі.
показати весь коментар
10.01.2024 16:18 Відповісти
Ничего страшного, говорили избиратели Зе в 2019 году- он научится.

Су- ка, то что он будет учиться на живых людях, почему они не думали ?
показати весь коментар
10.01.2024 16:10 Відповісти
Не лякайтесь ! В Києві та Конча-Заспі усе буде гаразд !
показати весь коментар
10.01.2024 16:16 Відповісти
Дивні у нього речення, коли написаний чужий текст закінчився, видно, що БРАКУЄ багато чого…за номером 1! Відчувається потреба в єрмаку, бо далі, дивний набір вирваних фраз…
Співпадіння… До березня, він уже не підніме достатній словарний запас.
Як казав добків з ригоАНАЛІВ, … «текст по дибільному написаний…»
показати весь коментар
10.01.2024 17:27 Відповісти
Нам бракує патріотичної та професійної влади.
показати весь коментар
10.01.2024 17:34 Відповісти
А от і неправда. Перше, чого не вистачає - розуму. Друге - совісті. Третє - сорому. Четверте - сили визнавати власні помилки.
показати весь коментар
10.01.2024 19:27 Відповісти